как сте с тайминга?

  • 4 550
  • 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 052
Вчера съседката ми навърши 30 и е с 3 дечица вечЕ най малкото на 1 , по голямото е пръв приятел на сина ми и е на 4 и другото ходи на училище ... А аz на 33 само с едничък син на 3  Wink Някак си се поzамислих  newsm78
При вас как е?

# 1
  • Мнения: 543
На 33 с бебе Simple Smile Засега не планирам второ, че и това ми идва множко Simple Smile

Не се кахъри, хората и на по 40 раждат, ако решиш, не си изпоснала последния влак. Не сме престарели, я Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Ами въпрос на лични разбирания, желания и възможности.

Аз съм си екстра - на 31 със син на 2 години. Не планирам и не желая второ дете.

Лично за мен на 30 години с 3 деца идва прекалено. Но това е мое мнение, явно жената се чувства добре.

# 3
  • Мнения: 756
всеки има различни виждания по този въпрос , а и е въпрос и на това доколко можеш да издържиш психически да отгледаш 2 или повече деца.Аз засега смятам да изчакам. Ти от какво се притесняваш ?

# 4
  • Мнения: 9 052
В същност не zнам какво ме притесни. Аz никога не съм я питала колко е годишна, но по подраzбиране приемах , чЕ е поне колкото мен ... справя се идеално с 3 те и даже ходят а джогинг с мъжа ми вечер (че мен ме мърzи) , когато малките и деца си легнат и голямото ги паzи. Ама аz ли съм мърzел на 33 ?  Wink

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
На 27г. съм с две деца, обаче ми е доста трудно, хем са кротки. Нещо хич не мога да се организирам Sad.

# 6
  • Мнения: 4 335
На 26 години сьм с бебе,живот и здраве на 30 се надявам да сьм с две деца.Три по принцип ми се виждат много ли4но на мен,но се вьзхищавам на многодетни мами,особено на такива млади.

# 7
  • Мнения: 387
На 37 съм ... Embarassed имам дъщеря на 10 години и две близначки на 7 месеца.....такова щастие няма на света ...мнения много ..обаче..заради тях се  справям Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 9 052
сладки блиzначки  Wink честито    Wink

много жени имат проблеми след 35?

# 9
  • Мнения: 387
Да така е , но след няколко опита за второ бебче..те се показаха двечки..
благодаря ти.. jabata_dil  Embarassed  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
на 25 с две деца,чувствам се чудесно,искам още деца,но и времето е пред мен Simple Smile

Офф. близаначките са големи сладурки Simple Smile

# 11
  • Мнения: 9 052
няма zа какво и ти иzглеждаш мног омлада ... и ти би се учудила , чЕ съсдеката ми е на 30, а не колкото теб. Не , че иzглежда стара, напротив добре иzглежда жената и особено като се нагласи  , а тя досат го прави, но ... имам чувството , чЕ иzглеждаме на една въzраст  newsm78

# 12
  • Мнения: 372
Аз съм на 27 и имам две момичета. Трудничко се организирам и понякога изпадам в дупки, че ми идва тежичко, но пък бързо излизам. Ако имам възможности и сили бих имала и трето след 30-те.
Имаш достатъчно време за още поне едно сладурче, но кой както си прецени всъшност.
Поздравления за съседката, възхищавам и се.

# 13
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз съм на 33г с едно дете на година и малко.
Мисля, че в този живот за всичко си има време. Някои жени срещат мъжа, от когото искат да имат дете/ца рано, а други по-късно ... Някои жени искат да имат много деца, а други само едно. Светът е пъстър и разнолик, и точно това му харесвам!  Hug Peace

# 14
  • Мнения: 115
мое мнение е до 35-37 г. жената да се ориентира към приключване с бебепроизводството.  Joy
И аз съм около тези , че и над тези граници Embarassed с второ бебче ...еми не ми е лесно. В БГ малко е по-трудно. Ама ако се чувства здрава жената, защо не newsm78

Общи условия

Активация на акаунт