Какви са цените за изолация на къща?

  • 1 862
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 430
Здравейте,скоро се сдобихме с къщичка на село,интересуват ме цените за външна изолация?Къщата е тухлена ,няма външен лепеж,доколкото знам,при външната изолация цвалят лепежа.Интересуват ме цените и ценообразуването,по-скъпо ли ще ми бъде,защото къщата е отдалечена от града?За транспорт и т.н.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Не е ли по-мъдро да попиташ по телефона в някоя фирма, която се занимава с това?  newsm78 Доколкото знам обличането (външнта изолация) се ценообразува на кв/м, има значение и замазката, както и пълнежа?
То наистина форма е за чесане на езици, ама ако наистина искаш съвет, обърни се към фирма, която се занимава с това!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 430
Исках да получа мнения и де се ориентирам в цените и в качеството!От фирма до фирма има разлика,от едни са доволни от други не,затова и пуснах темата

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Успех!

# 4
  • Мнения: 85
Външна изолация - цените на материалите или труда те интересува.И каква изолация искаш, с фибран, стиропор, отгоре мазилка ли ще е или пък камък.Напиши подробности.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
Материалите и труда от фирмата,искам да е стиропор плюс мазилка,а отдолу в основата да е камък с височина около 80см(цокъла)
П.П.къщата е отдалечена,намира се на около 40км от Ловеч между Троян и Ловеч,предполагам и транспортни разходи.

# 6
  • Мнения: 85
Според мен най-добре се обърни към фирма или към майстори ако познаваш такива.На теб ти трябва цена на материал - аз лично за това немога да ти помогна.Нямам представа как върви стиропора пък лепило, мрежа, дюбели, минерална мазилка, камък - всичко това няма как да ти кажа нито като материал нито като труд.Ако има трудно достъпни места може би ще се наложи скеле или алпинист, лепенето на камъка - има си специална технология и за него.Имам представа за цената на труда на полагане стиропор + мрежа шпакловка + мин.мазилка , но в случая няма как да ти свърши работа.

Общи условия

Активация на акаунт