Мога ли да дам месно пюре незатоплено?

  • 431
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 062
Защото на обяд ние вече сме навън и честно казано не ми е много удобно да се върна от парка до нас, да го стопля и после пак да изляза...
Та, може ли?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 482
Никога не топля храна на малката, освен ако не е била в хладилника.
Разбира се, че можеш!

# 2
  • Мнения: 6 243
ти можеш, тя дали ще го иска  newsm78
иначе нищо му няма на хранителната стойност, ако не е затоплено, проблемът е, че стои по-твърдо и често бебетата не го харесват. Аз имам хладилна чантичка от ТСМ (нещо като 5 - 6 лв. беше), запазва температурата на храната 3 ч., а моя позната използва за целта няколко вестника, с които увива бурканчето - върши почти същата работа.

# 3
  • Мнения: 1 884
Разбира се, че можеш, стига на бебо да му харесва. Аз пробвах така, обаче той не го хареса и затова го топля.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Бебетата предпочитат храна със стайна температура.Не топля никога.А на вън сега все пак е 30градуса,какво има да топлиш повече,давай смело!!!!

# 5
  • Мнения: 2 807
Ами Дани никога не ми е харесвал топлени пюрета, винаги изчакваше да поистинат и така, докато мама се усети да не ги топли Wink

Ако е било отворено и в хладилник  - преди хранене затоплям леко.

# 6
  • Мнения: 46 508
Винаги съм давала всичко на стайна Т, сега дори като извадя нещо на хладилника и го притопля, ако е малко по-топличко не го иска ......

# 7
  • София
  • Мнения: 1 062
Благодаря!
Тя зеленчуково например, ако е малко по-топло, не ще и да чуе. А днес си го изпапка заешкото незатоплено, много и хареса.

Обаче пък сега като яде 190 пюре на обяд, следобяд каша, а и мина на 4 хранения....не е ли малко само два пъти по 180 мляко? Thinking

# 8
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Благодаря!
Тя зеленчуково например, ако е малко по-топло, не ще и да чуе. А днес си го изпапка заешкото незатоплено, много и хареса.

Обаче пък сега като яде 190 пюре на обяд, следобяд каша, а и мина на 4 хранения....не е ли малко само два пъти по 180 мляко? Thinking
Ако и стига и не иска повече, няма от какво да се притесняваш. Ние примерно предпочитаме повече мляко и по малко зеленчуково пюре, едвам успявам да го накарам и 100мл. пюре да изяде, но млякото все не му стига, а пием близо170мл. Така, че детето няма да те подведе, дай му колкото поиска.

# 9
  • Мнения: 8 505
Разбира се,че можеш!Аз умишлено свикнах дре да хапва храната на стайна Т* и ако е по-топла или студена-не я иска!

Общи условия

Активация на акаунт