как точно правите попара?

  • 2 920
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
Интересуваме какъв чай ползвате/казаха ми на хип.но кой то4но?\Слагате ли захар?Какъв  сухар ползвате -на хип или може и обикновен?И по колко 4ай слагате?Благодаря!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
попарата я правя с вода-чай не ползвам....Захар не слагам и я правя с обикновени сухари,а от 1г със хляб

# 2
  • Мнения: 492
Сухари ползвам най-обикновени. Захар слагам съвсем малко в чая, който е билков.

# 3
  • Мнения: 184
ами и аз почнах да правя на Катя попара сега.но и слагам по 180-200гр.вода и 2 сухара.сиренце по около 2 бучки -колкото тези захарните.масълце по 1 бучка.а захар не слагам.правя я без чай.но мисля да почна да редувам-един ден със захар и чай;един без.чаят е хубав всякакъв,но мисля,че от шипки или лайка е най-добре!но ако правиш от шипки-задължително сложи и захар,защото ина4е ще запече!
чувала съм всякакви вриянти на попарата,но аз я правя по-гъста-дори и с 2 и полувина сухара по някога,защото я пасирам на робота и става много рядка.нямам избор да я пасирам само с лъжи4ката,защото се дави от големите парчета!
и последно се сетих-хубаво е като залееш с горещата вода да похлупиш с 4инийка,ако я правиш с чай!  chef

# 4
  • Мнения: 2 131
Попарата я правя с вода. Захар досега съм слагала 2-3 пъти само. Използвам от обикновените сухари, не на Хип. Слагам масло и сирене. Водата - на око, гледам попарата да стане по-гъста, а да не е много водниста.

# 5
  • Мнения: 2 908
Правя я с домашен липов цвят и домашни шипки.Не съм я правила с вода,не ми се вижда вкусно,нито виждам полезният смисъл въобще от попарата.Слагам сухар(2 сухара),обикновен,сирене,масло и малко мед,никога захар.Но меда го слагам след 1г,преди това без мед.Накрая изтисквам и малко лимон.

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
шипков чай, малко кафява захар, масло, бучка изкиснато сирене и 2 сухара  Peace

# 7
  • Мнения: 116
Аз я правя с вода на око, от скоро с 4 сухара /Goldies/, масло и сирене. Захар не слагам, с чай не съм правила /незнам с какъв е подходящо/. Като залея с врялата вода захлюпвам с чиния да се задуши и след малко ..  feeding

# 8
  • Мнения: 9 973
шипков чай, малко кафява захар, масло, бучка изкиснато сирене и 2 сухара  Peace
и аз точно така правя Peace

# 9
  • Мнения: 2 172
Най-обикновена попара като за големи  Mr. Green
Меката част на филия и половина,натрошена на ситно.
Сирене-повечко.
Пудра захар-малко.
Парче масло.
Гореща вода или мляко.

# 10
  • Мнения: 50
Аз вместо чай слагам ябълков сок на Хип и малко вода.Става много вкусна.
Захар не слагам, защото сокът е сладък.

# 11
  • Мнения: 17
Слагам 3 сухара(Голдис,Елит), малко масло, сирене колкото кибритена кутия-обезсолено,1/4 чаена лъжичка захар и вода на око да стане гъста, за да не се мажем. До 8 месеца я пасирах, вече не. Чай никога не съм слагала.

# 12
  • Мнения: 4 000
Правя я като Гера-гера, но вместо захар, слагам една лъжичка от чая на Блевит - копър и лайка (на гранулки), останал ми е от първите месеци. Иначе бих пробвала с домашен липов чай, сигурно на бебка ще й хареса, макар че по мой вкус попара и чай от каквото и да било би било странна комбинация.

# 13
  • Мнения: 1 745
Аз пък я правя с АМ,щото с чай мойта мишка не я иска. Wink
4 сухара-редувам пълнозърнести и обикновени
малко кафява захар
сиренце
130-140 мл. вода
2 мерителни лъжички АМ
 Peace

# 14
  • Мнения: 167
две сухарчета, половин лъжичка кафява захар, сиренце, колкото половин кибритена кутийка и малко масълце. Ядем я с вода, липов или чай лайка.

Общи условия

Активация на акаунт