какъв матрак да сложа на детски легло

  • 3 332
  • 13
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 564
Правя си по-поръчка детска стая и се чудя какъв матрак да сложа? newsm78Четах мнения за матраци Тед и Дормео.Вие какво ще кажете.Децата ми са на 3,5 г и 6 г.Искам удобен и не много скъп матрак,че и без това детската ми излезна златна.Благодаря Praynig

# 1
  • На село
  • Мнения: 873
Аз купих за моите деца (5г. и 6 г.) матраци Екон - много съм доволна. 

# 2
  • София
  • Мнения: 958
Никога повече  не бих взела Тед. Единствено голяма реклама..... Whistling

На децата започна да пуска влакна, които стават на топка и летят по ъглите на стаята.. Rolling Eyes

Майсторът, който сега прави детската ни препоръча матраци, които доколкото си спомням каза, че са по финландски лиценз, но името им забравих......продавали ги с калъфи, които се свалят......и не са скъпи, което все пак е добре за детска стая. Единият излиза около 120, 130 лв.

# 3
  • Мнения: 1 526
Препоръчвам от студена пяна или латексови  Peace.

# 4
  • Мнения: 289
Аз купих за моите деца (5г. и 6 г.) матраци Екон - много съм доволна. 

Такива взехме и ние за леглата в детската стая,  добри са, даже много добри.

# 5
  • Мнения: 18 542
Правя си по-поръчка детска стая и се чудя какъв матрак да сложа? newsm78Четах мнения за матраци Тед и Дормео.Вие какво ще кажете.Децата ми са на 3,5 г и 6 г.Искам удобен и не много скъп матрак,че и без това детската ми излезна златна.Благодаря Praynig
Латексов на ЕКОН  Peace Peace Peace

# 6
  • варна
  • Мнения: 564
Дами,много ви благодаря за отговорите.Ще проуча Екон,а за сега се отказвам от Тед. Hug

# 7
  • Мнения: 2 803
От матраците Тед съм много доволна. И ги ползвам 4 години, нямам никакви проблеми. Незнам, защо така се е получило при вас.

# 8
  • Мнения: 511
кажете нещо повече за тези финландските,име или сайт да ги поразгледам

# 9
  • София
  • Мнения: 958
Не помня името, майсторът не е в София и няма как да го попитам, но като разбера ще пиша....Ако някой друг е чувал за тях ще е чудесно да сподели....

А за Тед - и аз незная защо толкова бързо се развалиха, но когато попитахме майсторът за тях ни каза, че не ги препоръчва изобщо..... newsm78

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
навсякъде ли има от тези матраци Екон (за Варна) ? И каква е цената на единичен матрак?

# 11
  • Мнения: 17 934
Олинце, това е сайта им с цени. Аз също съм с такъв в спалнята, затова ти го препоръчвам горещо. Махащият се калъф е голямо предимство- переш и става като нов. В детската сложихме Нани-никога повече, мразя ги , много са неудобни и нетрайни. Но като порасне малката щерка ще ги сменим и тях с Екон.

# 12
  • Мнения: 17 934
http://www.ekon-bg.com/latex/
Да бях пратила и сайта Embarassed

# 13
  • София
  • Мнения: 225
Магнифлекс - струват си парите

Общи условия

Активация на акаунт