Имам/е нужда от медийно партньорство за случая Недка!

  • 4 136
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Мили момичета,отново се обръщам с молба за помощ от ваша страна.Пускам отделна тема,за да ангажирам,ако е възможно ,вниманието на повече от вас (в другата ми тема за Недка основно аз си пиша)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316375.0

Накратко,за да се открие дарителски номер с името на Недка,е необходимо стабилно медийно пратньорство,където дадената медия да се ангажира да излъчва,публикува и т.н. този дарителски номер.Много,горещо ще съм благодарна на тези от вас,които имат възможност,да помогнат!
Дано пак не е "глас в пустиня"!

# 1
  • Мнения: 1 877
Мддааа,явно на никого не е интересна една млада жена със сериозен проблем.....

# 2
  • Мнения: 4 916
Мддааа,явно на никого не е интересна една млада жена със сериозен проблем.....

По-скоро, дори и да има в момента представители на медиите във форума, те не са на такова ниво, че да вземат решение за медийна подкрепа.

# 3
  • Мнения: 1 877
Мддааа,явно на никого не е интересна една млада жена със сериозен проблем.....

По-скоро, дори и да има в момента представители на медиите във форума, те не са на такова ниво, че да вземат решение за медийна подкрепа.

Чак се изненадвам... Могат поне да дадат предложение на шефовете си

# 4
  • Мнения: 4 916
Чак се изненадвам... Могат поне да дадат предложение на шефовете си
[/quote]

По-скоро ти изготви писма до медиите, в които си се прицелила, и ги изпрати.

# 5
  • Мнения: 1 877
Чак се изненадвам... Могат поне да дадат предложение на шефовете си

По-скоро ти изготви писма до медиите, в които си се прицелила, и ги изпрати.
[/quote]То,че ще пиша,ще пиша,но се надявах накоя от вас да хелпне,че ми е доста нанагорно
п.п. Много ти благодаря,че се включваш!

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ще преместя темата с надежда да има повече полезни отговори.

# 7
  • Мнения: 1 877
Ще преместя темата с надежда да има повече полезни отговори.
Дано! Щото вече съм останала без много надежди за Недка... Всичко е толкова сложно...

# 8
  • Мнения: 1 877
Охххххх,но тук посещаемостта е слаба! То в клюкарника нямаше файда,а тук съвсем... Sad

# 9
  • Мнения: 2 584
дайте малко повече информация, освен една епикриза в другата тема не видях, тази банкова сметка трябва да е разрешена от министерството за да се набират средства, ( поне така беше преди, без това разрешение не може да се направи набирателна сметка, или поне не би била законна) не може ли да преснимате всички документи и да ги пуснете за да се видят

съжалявам ако изглежда грубо, но по Витошка всеки ден може да се видят хора набиращи пари с уж навит редовно документи

# 10
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ще преместя темата с надежда да има повече полезни отговори.
Дано! Щото вече съм останала без много надежди за Недка... Всичко е толкова сложно...

цялата държава е сложна!!!!!!!Системата е сложна,хората са сложни.В Абсурдистан вси4ко е мноооооооооооооооооооого сложно #2gunfire

# 11
  • Мнения: 3 634
Хелта, аз следя твоята тема в Клюкарника, но трябва да разбереш, че тази работа с ДМС е супер трудна. Както казах и в другата тема "условията са повече от възможностите". Сама си се наела да вършиш трудна и отговорна задача. Дори и някой да иска да ти предложи медийна подкрепа те търсят стабилна НПО, а не "сам войн". Все пак пазят имидж, не ги съди прекалено строго.  Wink

Незнам на каква точно помощ разчиташ от форума, тук нещата не се случват с магическа пръчка. Както виждаш молби за помощ стотици и според мен в крайна сметка се стига до една боза. Форумските потребители могат много да ти помогнат, но те не са НПО. Правят ми впечатление крайните ти изказвания, те нямат да ти спечелят и 1 привърженик.

Стискайте палци и се молете да не ви застигат такива беди,че човешкото бездушие е навсякъде!

Това е много грубо според мен! Арогантността винаги ме вбесява! 

# 12
  • Мнения: 1 877


Стискайте палци и се молете да не ви застигат такива беди,че човешкото бездушие е навсякъде!

Това е много грубо според мен! Арогантността винаги ме вбесява! 
[/quote]Виж Михалко,не знам защо реши ,че е грубо и арогантно моето изказване.Но честно да кажа аз много залагах на форумците (просто ви чувствам приятели) и сега ми е малко тъжно,че толкова малко хора се интересуват от този (а и от други) случай.Обезверена съм ,това е.Просто искам да помогна .Но щом ще ми се ядосвате и ще ме наказвате за отчаяните изказвания,с които искам да предизвикам поне малко  внимание,ваша работа...
Като кача случая в коледа 365,ще може да видите и документите (сканирани)
Желая здраве на всички!

# 13
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хелта, кой те е наказал?
На всички ни е тъжно.
Представа нямаш колко хора отчаяно се нуждаят от помощ, но започваш да разбираш колко трудно се случва всичко.
Свържи се с НПО, които имат опит в това и потърси помощ от тях.
Надявам се да успееш, наистина.

За съжаление не притежавам медия.

# 14
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
хелта , тепърва започваш нещо,  което хората в този подфорум правят от години.  Разбирам разочарованието ти, но не скачай срещу нас и не ни обвинявай в незаинтересованост. Криво ти, че в Клюкарника малко хора се включили, тука малко хора влизали. Да, малко са, но правят чудеса. PeaceНе става изведнъж и не става лесно.  Едва ли си смятала, че точно ти като се заемеш и веднага ще започнат да се случват нещата. Ентусиазма ти е добър, но в случая не ти е от голяма полза. За тази работа е нужно много търпение, находчивост и сърце! В противен случай ще остане само едно добро намерение. 
Успех ти желая и карай по-мъдро! Peace

Общи условия

Активация на акаунт