Здравейте, пиша ви, понеже имам следния проблем. Напоследък 4-годишния ми син непрекъснато се оплаква от стомах - има запек, от който му се подува доста стомахчето, чувства тежест, намалял му е апетита, понякога се оплаква, че му е лошо и му се повръща, изпражненията му са слузести и малки, след изхождане не чувства никаква разлика и най-странното е, че самите изпражнения са или на малки дупчици, или напоследък все по-често вместо дупчици се виждат бели точки, което ме навежда на мисълта за опаразитяване. Понякога го сърби и ануса. Така е от няколко месеца. Водих го при една доста некъдърна лекарка във Варна, после месец и половина чаках за една прославена в Токуда да ни приеме, а тя ми обяснява как трябва да се храни и че сигурно има нервен стомах... Мисля, че храненето му е доста рационално. Едва изпросих изселдване за паразити, и то ни пусна само за глисти и острици, които, разбира се, нямаше. Сега имаме записан час на 22.09 за др. лекарка, за която уж съм чувала добри неща, надявам се да му постави най-сетне адркватна диагноза и да назначи лечение, но синът ми става все по-зле, притеснявам се и ще ми е трудно да изчакам, затова пуснах тази тема. Моля ви, ако имате представа какво може да бъде това, което мъчи синът ми и как да се справим с него, ще ви бъда благодарна да споделите. Rolling Eyes