Английски език за възрастни - Варна

  • 2 652
  • 8
  •   1
Отговори
Не знам дали точно за тук е темата,но все пак става въпрос за курс по английски език за възрастни.Трябват ми отзиви за някоя добра школа във Варна...предпочитам занимания в група,но може евентуално и индивидуално.За сега съм се спряла на тази школа.Но офертата ми се струва прекалено приемлива,та се зачудвам дали изобщо са на ниво.Ще се радвам,ако някой сподели опита си  bouquet

# 1
  • Мнения: 984
Неси, писах ти лично съобщение.
Предполагам, че ще ти изтрият темата.

# 2
Да,благодаря....Аз съм нова тук и идея си нямам,защо ще ми изтрият темата/освен,ако не е в правилния раздел/.Аз,обаче продължавам да събирам предложения.  bouquet

# 3
# 4
  • Мнения: 221
Аз също се интересувам от езикови курсове по английски.Ако има някои опит с школите във Варна,моля да сподели...

# 5
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
и аз , но за деца - 6-7 г.

# 6
  • Мнения: 4 651
Ходила съм там на курс преди години - 8,9. Тогава водеха преподаватели от ИУ Варна. Беше elementary курс и бях доволна.
На какъвто и курс да ходиш трябва да имаш достатъчно време за самоподготовка. Най- хубаво е да е курс с "откъсване" или поне интензивен поне по 4-5 часа на ден, за да можеш да се отпуснеш да говориш, но не знам къде правят такива. Едно време имаше нещо подобно лятно време към ТУ. Ходила съм на курсове и на Фарос и на училище Европа. И от двата съм доволна, но случих на преподаватели. За съжаление, тези от който съм доволна бяха все по случайност водещи курса - хоноровани. Щатните им не знам как са. Всичко зависи от преподавателя мога само да кажа. От решаване на тестове полза за мен много няма, ще можеш да решиш всеки тест, но не и да говориш. Гледай и да е малка групата, за да можете всички да говорите.

# 7
  • Мнения: 221
Обадих се в Берлиц и в Учебен център Варна-цената е долу горе една.Въпроса е къде човек може наистина да научи нещо,тъй като съм ходила на курсове и преподавателката гледаше повече да пушим,отколкото да учим Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 651
Обадих се в Берлиц и в Учебен център Варна-цената е долу горе една.Въпроса е къде човек може наистина да научи нещо,тъй като съм ходила на курсове и преподавателката гледаше повече да пушим,отколкото да учим Simple Smile

И по- горе казах. Ами преподаватели разни. Едни предават интересно и знаят как да те мотивират допълнително, други четат всички въпроси от учебника и с това се изчерпва урока.
В този ред на мисли - едва ли има отговор въпросът ти. От къде ще знаеш кой учител ще ти се падне?
Можеш да помислиш за индивидуални уроци при някой препоръчан учител. Но е по- скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт