СТЯГАНЕ КОЖАТА НА ЦЯЛОТО ТЯЛО СЛЕД ОТСЛАБВАНЕ

  • 101 580
  • 155
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 068
Кalaka, с каква диета си свалила толкова см от талията?

За Леокрема съм чувала много добри отзиви. Смятам да си взема крема за корем.

НВД+кардио  Peace

# 61
  • Мнения: 1 434
Препоръчвам корема да го мажете с   крема на  Биотерм Абдошок   няма по добро мазило  1  туба    -4-5 см   като прибира корема  е разбира се   това с диета и спорт но  няма никакво увисване на кожата  ,много  съм доволна  .Тези дни мисля пак да поръчвам от Ягодата  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 134
Аз продължавам редовното мазане от 28.08 и кремчето вече е на привършване,но кожата е по-стегната и мисля като ми свърши мазилото да продължа да си правя от време на време масажчета с олио за тяло и да продължа с тае бото, въртенето на колело и степера newsm39

# 63
  • Мнения: 132
Bluevelvet ,чела съм много добри отзиви за този крем.Ти от колко време го ползваш и наистина ли е възможно с една тубичка да се стегнат до 5 см?Някак си ми звучи като мисията невъзможна.За колко време ти стига 1 опаковка?   bouquet

stop ,продължавай все така!  bouquet

# 64
  • Мнения: X
Ох, ще се опитам с мазила и фитнес, въпреки че май при мен е вече късно.
Нямах възможност да го правя докато траеше ударното сваляне и сега... Tired

Не можах да прочета всичко по-горе, може да сте засегнали темата, но някоя интересувала ли се е от оперативно премахване на излишната кожа- цена, оставащи белези, клиники и т.н... newsm78

Успех и постоянство на всички, мацки!  Hug

# 65
  • Мнения: 2 068
 Yogurina цената на абдоминопластиката е между 3000-3500 лв
белег от 10 см до ........може да стигне от кокал до кокал

цък

# 66
  • Мнения: 1 531
Sunbeam ,поздравления за постигнатото!   bouquet Би ли споделила малко повече за артивит-а.Аз лично чувам за пръв път.Ще съм ти много благодарна да ми напишеш повече за всичко,което си правила за да постигнеш този резултат-процедури,добавки и т.н.Ако се притесняваш да пишеш тук,защото не е по темата,може и на лични.Извинявай ако съм много нахална,но просто съм отчаяна  ooooh! Благодаря ти предварително!  bouquet

Вероятно отговорът ми е закъснял. Преди малко се скапах да пиша и накрая не зная какво направих и изтрих всичко.
Аз много пъти съм писала във форума за Артивит и изобщо за добавките, които съм пила и които продължавам да пия.
Значи Артивит Спин, нарочно пиша цялото име, защото така е оригиналното е испански препарат. Съдържа хидролизиран колаген.
По принцип колагенът, който не е хидролизиран, не се усвоява в стомашно-чревния тракт. Хидролизираният колаген се усвоява, защото голямата молекула на колагена е разцепена на много малки частици. Другото, което прави този тип колаген е, че е получен чрез молекуларни технологии и е запазена последователността от аминокиселини, която кара организмът сам да започне да синтезира колаген в достатъчно количество и да замести загубения или повреден.
В Англия този колаген се продава също, като има две търговски форми. Едната е за дерматологията и веднага ти пускам линк:
http://www.bodyedge.co.uk/product.asp?P_ID=138
Можеш да прочетеш за всичките ефекти на колагена върху кожата, ноктите, косата, стриите.
Същият този колаген, само че обогатен с витамини В, магнезий, витамин Е и ликопен се продава с друго търговско име и то е Артивит Спин. Ето ти пак линк към английския сайт.
http://www.bodyedge.co.uk/product.asp?P_ID=129
Eто този колаген купувам аз. Нарича се Артивит Спин и е този, който се продава в Англия:
http://www.activemed.medicinebg.com/index.php?option=com_content … =29&Itemid=27
В началото го пих 6 месеца. Имах огромни лилаво-морави стрии по корема след раждането, които много бързо избледняха и сега си личат само 2-3 от тях. Всъщностт при мен се търсеше и ефект за предпазване на ставите, защото ти виждаш от лентичката от какво свръхтегло тръгнах и когато започвах да ходя на фитнес, задължително трябваше да взимам и нещо, с което да си пазя ставите. Реално като погледна, кожата ми не е толкова зле, колкото би трябвало да е на толкова свалени кг. Бях го спряла за известно време и веднага усетих разликата. Сега съм го започнала пак и реших и малко да се възползувам от намалението.
Много справки си правих в началото, докато избера продукт и съответно продукти за себе си. Артивитът го избрах точно, защото има по-общо действие, заради колагена. Впоследствие попрочетох повече и за ефектите на хидролизирания колаген. Доколкото разбирам е подходящ и за жени, които им предстои да се подложат на лазерно или фотоподмладяване и могат да правят един месец подготовка с него и после се пие известно време и след самите процедури.
Звънила съм във фирмата да питам дали ще го има първият колаген, но ми казаха, че няма разлика и понеже козметиката не им е приоритет, затова са започнали с този, който е с витамини В и магнезий. Разликата е в грамовете, които се поемат дневно. При този, който се продава тук те са 7 г. Казаха ми, че ефектът е с натрупване и 7 г не са никак малко, въпреки че за козметиката някои препоръчват 10 г дневно.
За кремовете - различни съм ползувала. Започнах с един гел златно чудо, който сега не намирам. После пробвах и на билка. Най-много и най-често съм ползувала стягащите серии на Avon. Даже сега съм на шпрейовете, но не съм особено сериозна. Пропускам някои дни.
Хубаво е да правиш и гимнастика.
Не е по темата, но ако желаеш мога и на лични да ти напиша за другите добавки за подпомагане на отслабването.
Надявам се, че с нещо съм била полезна.


Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 17:16 от Sunbeam

# 67
  • Мнения: 132
Sunbeam ,благодаря ти за подробния и изчерпателен отговор.Със сигурност си ми от полза.Всякаква информация свързана с отслабването ми е полезна,така че ще се радвам да ми пишеш и на лични.Благодаря ти предварителни!  bouquet Hug

# 68
  • Мнения: X

Благодаря, мацка за инфото.
Тия белези от кокал до кокал нещо ме притесняват.  Sick
Такава суетница съм станала, че няма накъде.  Whistling

# 69
  • Мнения: 1 531
йогурина, аз съм на мнение, че дори и да се наложи на някакъв етап пластика на корема, то е по-добре предварително самата жена да е поработила доста над себе си, тоест кожата да е прибрана максимално и да е максимално тонизирана и стегната. също така и мускулите да са в добро работно състояние (да живеят коремните преси). тогава е обемът кожна престилка ,който се изрязва е по-малък и белегът е по-малък и резултатите са по-добри. поздрав!

# 70
  • Мнения: 1 434
Здравейте irkata1984   и аз мислех че е невъзможно но    ефекта е повече от видим,разбира се с постоянно мазане , докато  се слабее  .А з началото на лятото   бях 55   , при височина почети  170  см    сега съм 48  кг   диета  и спорт...и постоянно мазане  за да не се отпуска   кожата .
Специално за корема от Биотерм  съм най доволна от ягодката   може да си ги поръчаш най малко две туби е добре да се измажат ...
Антицелулитния крем  го ползвам    сутрин и вечер  всеки ден   Hug

# 71
  • Мнения: 249
Здравейте момичета Simple Smile
записвам се да следя темата

# 72
  • Мнения: 223
Здравейте irkata1984   и аз мислех че е невъзможно но    ефекта е повече от видим,разбира се с постоянно мазане , докато  се слабее  .А з началото на лятото   бях 55   , при височина почети  170  см    сега съм 48  кг   диета  и спорт...и постоянно мазане  за да не се отпуска   кожата .
Специално за корема от Биотерм  съм най доволна от ягодката   може да си ги поръчаш най малко две туби е добре да се измажат ...
Антицелулитния крем  го ползвам    сутрин и вечер  всеки ден   Hug
Може ли да споделиш с коя диета точно успя да отслабнеш? Понеже аз съм 55кг и не мога да мръдна нито грам надолу... 1.69 съм висока. newsm78

# 73
  • Мнения: 8
Zdravei,steffi k,mislq,che za tvoqta visochina kilogramite sa idealni.Zashto iskash da svalqsh oshte?Prosto modelirai tqloto si. newsm78



# 74
  • Мнения: 1 434
Аз по принцип съм слаба  но като кача  5-6  килограма зимата   иииии  дрехите стават  тесни  Mr. Green ,заоблям се  в зоната  около корема и  не изглеждам толкова добре .От   май месец  до сега   вече края на септември минах на салати  - това включва  овчарска ,зелева,шопска ,млечна , печени чушки  основно зеленчуци  в неограничено количество  .Риба на скара ,варени картофи - 1 картоф.  Никакво безалкохолно газирани,бира ,
хляб ,тестени  продукти .Мазане  с гел Ісутрин обед  ве4ер - лятото плувах тк ходех всеки ден на плаж .Не съм   гладувала а просто спазвах   здравословен режим на хранене .Огромно количество диня ,праскови  нектарини ,круши  , фрешове сутрин с кафето ..мисля че е това  за  6-7 месеца  около 6 килограма  .Доволна съм  HugОсвен това правя коремни преси ..и когато има време  кардио .Мисля  че без режим на хранене  не става ... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт