СТЯГАНЕ КОЖАТА НА ЦЯЛОТО ТЯЛО СЛЕД ОТСЛАБВАНЕ

  • 101 677
  • 155
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Здравейте на всички! Hug Предварително ви се извинявам,ако вече има подобна тема,търсих с търсачката и в крайна сметка отварям нова тема.  Embarassed Аз съм една от многото,които се борим с наднорменото тегло.  ooooh! Доскоро търсех начин как да отслабна,за момента се справям.Свалям с умерено темпо,но вече проблема с кожата мина на първо място.Полека и постепенно ще се справя с килограмите,но се отчайвам,защото започвам да се отпускам навсякъде.Тренирам в домашни условия,правя си импровизирани масажи,каланетика,пилатес,колело и т.н.Моля за съвет всички ви.Нека тези,които са свалили доста кг споделят как са се справили със стягането на цялото тяло. Cry Помогнете и на мен. Praynig Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 781
Какво да ти кажа, аз покрай двете си бременности се разтягах 2 пъти с по 25-30 кила и ги свалях. Кожата не може да стане като преди, но с времето се пооправя. Спорт и мазане с кремове, не става веднага, но с времето се подобряват нещата. При мен отчайващо е положението с бюста, но там без хирургическа намеса няма да се оправя. Другия вариант е да си стоим дебели, но той е по-лошия Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 068
имаше такава тема  ..... аз я бях пуснала но никой не каза как си стяга кожата 
И аз като теб правех всичко вкъщи  Wink масажи, тренировки, контрастен душ
вчера си взех хидролизиран колаген...... казват че помагал на кожата  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 737
Кalaka,какъв е този колаген?

# 4
  • Мнения: 1 479
Момичета, аз от миналата година април до сега съм стопила 22 кг!
Всеки ден играя тае бо в къщи и преди да играя се мажа задължително или с Дева - червената, а вай-много съм се мазала с Евелине 3Д -
бял със зелено  за стягане и отслабване! Много съм доволна ! Така, че ежедневното мазане действа супер! Изпробвайте и вие! Само трябва постоянство!

# 5
  • Мнения: 148
Аз съм чувала че студеният душ стяга кожата
незнам доколко е вярно но поне можеш да опиташ
казват също че помага и при целулит студената вода помагала за разграждането на мастните тъкани
успех Peace

# 6
  • Мнения: 737
Аз съм чувала че студеният душ стяга кожата
незнам доколко е вярно но поне можеш да опиташ
казват също че помага и при целулит студената вода помагала за разграждането на мастните тъкани
успех Peace

Стяга,стяга! PeaceАз от февруари до сега съм свалила 24кг,мажа се стриктно всеки ден,контрастни душове,леки тренировки и до сега никакво свличане,ама се интересувам от всичко ново,което излиза,че имам още почти толкова за сваляне и искам максимално да се предпазя. newsm78

# 7
  • Мнения: 148
Тъмнокоска ти с какво мажеш?

# 8
  • Мнения: 737
Ето с това


От всички кремове и мазила,които съм ползвала този най-си струва.

# 9
  • Мнения: 132
Ето с това


От всички кремове и мазила,които съм ползвала този най-си струва.



Тъмнокоска ,каква му е цената и за колко време ти стига?   bouquet

# 10
  • Мнения: 737
89лв струва,стига ми горе долу за 2- 3 седмици,но аз мажа много-прасци,бедра,дупе,корем,горната част на ръцете,а за останалата по-малка част от тялото използвам обикновен стягащ лосион.

# 11
  • Мнения: 148
Тъмнокоска  много ти благодаря  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 068
Кalaka,какъв е този колаген?
цък
стимулира собствения синтез на колаген в кожата  Wink

# 13
  • Мнения: 134
Момичета,имате ли фпечатления от новата Nivea гел-крем с L-Carnitin? Rolling EyesДнес си я купих и мисля да я пробвам от довечера.Пише,че се маже 1 до 2 пъти дневно,но не пише за масаж.Смятам обаче да масажирам,зада има по-добър ефект.Премахвала целулита и изглаждала кожата!?

# 14
  • Мнения: 737
Кalaka,какъв е този колаген?
цък
стимулира собствения синтез на колаген в кожата  Wink


Аха!
Като ти гледам подписа доста см си свалила от талията-при мен са 20-тина само.Браво!  Peace

# 15
  • Мнения: 201
Момичета,имате ли фпечатления от новата Nivea гел-крем с L-Carnitin?

В продължение на месец редувах почти всяка сутрин и вечер кремовете на Нивея - с Л-карнитина и новият за отслабване. Полза никаква. Трябва да призная обаче, че съм от пишман отслабващите - 10-на килограма отгоре влача вече две години след раждането на малкия ми син и се опитвам по мързеливия начин да се отърва от тях /само с малко йога и ограничаване на сладкото и тестените храни/, не съм от най-редовните и в мазането.
С интерес ще следя темата обаче, защото коремът ми след второто секцио е като тесто  Sick .

# 16
  • Мнения: 132
Момичета дали няма да има полза от някакви допълнителни процедури с лед или пък с лечебна глина,направени в домашни условия.  newsm78 Може да ви се струва смешно и глупаво,но вече наистина се отчайвам...  smile3511

# 17
  • Мнения: 484
Ако отслабването става бавно и постепенно, този проблем е значително по-малък и мазането с обикновен лосион за тяло е достатъчно.
Но мазането трябва да се прави редовно и по време на отслабването, а не да се започва с него тепърва след свалянето на килограми.
Най-важното е да не се свалят рязко килограми.

# 18
  • Мнения: 2 068
tumnokoska и 20 не  са малко но пък виждам че имаш повече свалени килограми   bouquet браво
аз искам да сваля още 3-4см от талията без да свалям кг  .......много упорит тоя корем  ooooh!
irkata1984 пробвай, мисля че ще имат ефект

а имате ли впечатления от Лиокрема за стягане  newsm78 антицелулитния много го хвалиха в една друга тема

# 19
  • Мнения: 737
И аз за Лиокрема съм чувала само добри отзиви,но не съм го пробвала.

# 20
  • Мнения: 1 531
Кalaka,какъв е този колаген?
цък
стимулира собствения синтез на колаген в кожата  Wink



калака, в момента този хидролизиран колаген е на офарта в аптеките. като си поръчаш кутията от 30 пликчета, ти подаряват 6. излиза 34 лв за 36 дни.

# 21
  • Мнения: 154
Момичета, аз свалих за 1год. 35кг. и видях, че с времето кожата започва да се стяга. Явно трябва кг. да се свалят бавно. А иначе ползвам лосион за тяло всеки ден. Ама моите лосиони всеки път са различни и не много скъпи. Основния проблем като че ли останаха ръцете.

# 22
  • Мнения: 134
Момичета,имате ли фпечатления от новата Nivea гел-крем с L-Carnitin?

В продължение на месец редувах почти всяка сутрин и вечер кремовете на Нивея - с Л-карнитина и новият за отслабване. Полза никаква. Трябва да призная обаче, че съм от пишман отслабващите - 10-на килограма отгоре влача вече две години след раждането на малкия ми син и се опитвам по мързеливия начин да се отърва от тях /само с малко йога и ограничаване на сладкото и тестените храни/, не съм от най-редовните и в мазането.
С интерес ще следя темата обаче, защото коремът ми след второто секцио е като тесто  Sick .
Благодаря за споделеното! Hug
Аз от снощи почнах с Нивеята и мисля да съм стриктна и редовна.Помолих мъжа ми да ме масажира всяка вечер преди лягане и сутрин ставаме 10-на минутки по-рано от обичайното преди работа и повтаряме процедурата.Смятам,че така е по-приятно и няма как да ми омръзне или да пропусна мазане!Удоволствието е двойно... spoko

# 23
  • Мнения: 1 531
Момичета, аз свалих за 1год. 35кг. и видях, че с времето кожата започва да се стяга. Явно трябва кг. да се свалят бавно. А иначе ползвам лосион за тяло всеки ден. Ама моите лосиони всеки път са различни и не много скъпи. Основния проблем като че ли останаха ръцете.

при мен кожата на ръцете в горната част започна да се прибира с много упражнения за стягане на мускулите. най-големият ми проблем са гърдите и кожата на корема. но и тя започна да се пооправя.

# 24
  • Мнения: 134
Прави са момичетата,че трябва да ползваме крема по време на отслабването за да може кожата да се стяга плавно,едновременно с намаляване на теглото ни! PeaceОсвен това движението си казва думата.Препоръчвам ви домашното тае бо,аз лично съм много доволна и така не се съобразявам кога и колко ще тренирам! newsm68

# 25
  • Мнения: 132
Напълно съгласна съм,че мерки трябва да се взимат още съвсем в началото ,че после положението ще стане още по-страшно  #Crazy  #2gunfire

# 26
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
много силно касаеща ме тема, напоследък съм се стресиарала от  отпусната кожа, набръ4кана, неравна! гадост! егн не го искам за оправдание и сега ще ви из4ета да видя кой как  си помага на тялото! при голяма жега някой ползва ли мазила, 4е тука е още около 40/45 градуса и потенето е неизбежно?!

# 27
  • Мнения: 2 068
калака, в момента този хидролизиран колаген е на офарта в аптеките. като си поръчаш кутията от 30 пликчета, ти подаряват 6. излиза 34 лв за 36 дни.
ще се възползвам   bouquet

ще има нова хранителна добавка  Simple Smile
Сорисин възстановява интегритета на кожата.....

# 28
  • Мнения: 737
Момичета, аз свалих за 1год. 35кг. и видях, че с времето кожата започва да се стяга. Явно трябва кг. да се свалят бавно. А иначе ползвам лосион за тяло всеки ден. Ама моите лосиони всеки път са различни и не много скъпи. Основния проблем като че ли останаха ръцете.

при мен кожата на ръцете в горната част започна да се прибира с много упражнения за стягане на мускулите. най-големият ми проблем са гърдите и кожата на корема. но и тя започна да се пооправя.

О,гърдите наистина са голям проблем ooooh!Аз не знам друг начин да се оправят освен оперативно.Такива някакви мисли ми се въртят напоследък,ама чакам да сваля още някой друг кг и после ще видим.... newsm78

# 29
  • Мнения: 148
Тези кремчета които са за стягане на бюста не помагат ли някой пробвал ли е?

# 30
  • Мнения: 950
Препоръчвам ви домашното тае бо,аз лично съм много доволна
Може ли да се свали отнякъде това тае бо ?
Аз лично се мажа с продуктите на Дева ,но най -проблемните зони си остават вътр.страна  на ръцете (които смятам с гирички да ги оправя ),вътр. страна на бедрата ,гърдите и корема ,мисля че само с мазила не става масажи и спорта играят голяма роля  newsm78

# 31
  • Мнения: 2 068
Тези кремчета които са за стягане на бюста не помагат ли някой пробвал ли е?
аз използвам на Билка
струва ми се има някакво стягане  Rolling Eyes със сигурност мога да кажа че  кожата вече не е като вестник, станала е по-плътна

тае бо аз свалих от датата

# 32
  • Мнения: 148
Калака много ти благодаря Hug

# 33
  • Мнения: 1 531
много силно касаеща ме тема, напоследък съм се стресиарала от  отпусната кожа, набръ4кана, неравна! гадост! егн не го искам за оправдание и сега ще ви из4ета да видя кой как  си помага на тялото! при голяма жега някой ползва ли мазила, 4е тука е още около 40/45 градуса и потенето е неизбежно?!

аз лично в големите жеги не съм се мазала с кремове, а ползувах един шпрей на ейвън за стягане на кожата. държах го в хладилника и след душ се напръсквах и втривах в кожата.

# 34
  • Мнения: 737
Sunbeam,като ти гледам лиийката ахвам Peace
Помага ли този серум при толкова много липсващи кила?
И въобще как се справяш със свлачищата?
Имаш забележителни резултати в борбата с килата Peace

# 35
  • Мнения: 201
За стягане на кожата на бюста една приятелка твърди, че е много доволна от крема на Ейвън. Тя обаче не е раждала, нито е имала резки колебания в теглото си. Самото редовно мазане обаче малко или много стимулира циркулацията на кръвта и влияе благотворно на кожата, та сигурно има смисъл от подобни мазила.
Иначе за тонизиране и стягане не само на бюста, а и на цялото тяло, добре се отразяват контрастните душове.

Възхищавам се на постиженията ви с килограмите, забележително!

# 36
  • Мнения: 223
Калака, моля те препоръчай ми нещо за сваляне в талията. Аз иначе преди доста добре се справях с поддържането на плосък корем, но сега... Взе да ме домързява да правя коремните и сега се чудя дали ще мога пак да го постигна... newsm78

# 37
  • Мнения: 2 492
Кalaka,какъв е този колаген?
цък
стимулира собствения синтез на колаген в кожата  Wink



калака, в момента този хидролизиран колаген е на офарта в аптеките. като си поръчаш кутията от 30 пликчета, ти подаряват 6. излиза 34 лв за 36 дни.

А тук в сайта е 18 лв ?!?

# 38
  • Мнения: 2 068
Калака, моля те препоръчай ми нещо за сваляне в талията.

аз моята свалих с кардио  Wink
сега въртя обръч всеки ден по 15-20 мин 
резултат има  Laughing
корема спада  Mr. Green ........и кожата пак увисва  Tired
 
Nepukistka   това е малката кутийка и в нея има 15бр.
 

# 39
  • Мнения: 132
Ох,тоя обръч!  ooooh! И аз знам ,че има полза от него и затова си купих...  Rolling Eyes Ама немога и немога да го въртя както едно време.То пък и незнам какво искам-къде се е чуло и видяло   261uu обръч да върти?  Laughing  Joy  hahaha

# 40
  • Мнения: 2 068
Ох,тоя обръч!  ooooh! И аз знам ,че има полза от него и затова си купих...  Rolling Eyes Ама немога и немога да го въртя както едно време.То пък и незнам какво искам-къде се е чуло и видяло   261uu обръч да върти?  Laughing  Joy  hahaha
ааа и аз не можех 2 сек да го задържа
а сега каква  гимнастичка съм станала jump
Когато беше празен обръча не можех да го въртя, напълних го с пясък и започнах по малко да го задържам, обаче много синки ми правеше и затова смених пясъка с боб  Wink пак прави синки но не толкова големи

# 41
  • Мнения: 737
Моя братовчетка вчера ми каза,че имала една приятелка,която свалила 40 кг и си мажела горната част на ръцете с дневен крем Nivea Q10.Резултат-никакво увисване. newsm78
тя все пак е на 20-тина години,нормално е кожата да е по-еластична newsm78За корема обаче не знаеше в какво положение

# 42
  • Мнения: 2 492
Ох,тоя обръч!  ooooh! И аз знам ,че има полза от него и затова си купих...  Rolling Eyes Ама немога и немога да го въртя както едно време.То пък и незнам какво искам-къде се е чуло и видяло   261uu обръч да върти?  Laughing  Joy  hahaha

 Joy
Е ще се научиш ... като малка как си въртяла .
И на мен проблема ми е главно в областта на талията .
Решила съм да моря сланинки с крос тренажора и колелото .
За обръч съм мислила , но само това ми липсва още в нас .  ooooh!

# 43
  • Мнения: 223
И аз опитвам да въртя обръч, но нещо не се получава... Вие как се научихте? Иначе преди за стягане на кожата на корема ползвах от Орифлейм един с кофеин. Сега ползвам Дева и Билка. Още не съм видяла голям ефект обаче.. Ама си трябва е упражнения...

# 44
  • Мнения: 134
Препоръчвам ви домашното тае бо,аз лично съм много доволна
Може ли да се свали отнякъде това тае бо ?
Тае бо си свалих от zamunda!Общо 5 клипчета,направо са страшно зарибяващи.Има няколко по 30мин. ,едно от 50мин и едно от 60мин.Аз все още съм на 30минутно,но всяка сутрин като стана имам страшна мускулна треска на горната част от тялото,което говори,че стягам именно ръцете и гърдите.За дупето,мога да кажа също се тренира доста Laughing Иначе кремчето на Nivea продължавам да го прилагам и както вече казах,мисле че с тренировките резултата ще е незабавен newsm10

# 45
  • Мнения: 179
Ще взема да търся аз това домашно тае-бо в Замундата newsm78

# 46
  • Мнения: 132
Момичета ,преди известно време бях прочела някъде из нета,че там където има стрии,кожата не се стягала по друг начин,освен оперативно.  Shocked Вие чували ли сте подобно нещо?  ooooh! Моля ви,кажете ми че не е вярно!!!  Praynig

# 47
  • Мнения: 2 068
Момичета ,преди известно време бях прочела някъде из нета,че там където има стрии,кожата не се стягала по друг начин,освен оперативно.  Shocked Вие чували ли сте подобно нещо?  ooooh! Моля ви,кажете ми че не е вярно!!!  Praynig
това не е вярно   Naughty
преди да започна лекуване на стриите и отслабване си  премерих  една стрия, беше 1 см след около 6 месеца е намаляла с 4мм. Така че свиват се  Peace

# 48
  • Мнения: 132
Момичета ,преди известно време бях прочела някъде из нета,че там където има стрии,кожата не се стягала по друг начин,освен оперативно.  Shocked Вие чували ли сте подобно нещо?  ooooh! Моля ви,кажете ми че не е вярно!!!  Praynig
това не е вярно   Naughty
преди да започна лекуване на стриите и отслабване си  премерих  една стрия, беше 1 см след около 6 месеца е намаляла с 4мм. Така че свиват се  Peace

  bouquet много ти благодаря за успокоението.Няколко дни вече чета постоянно за различни операции  #Crazy и със сигурност неискам да се подлагам на нещо подобно  Naughty

# 49
  • Мнения: 132
 newsm78 явно друг никой няма да разкрие тайната си за решеване на този проблем.  ooooh! Благодаря на всички момичета,които дадоха съвети в тая тема.Дано всички намерим спасение!  bouquet

# 50
  • Мнения: 134
Хайде момичета,правите ли масажчета?Аз съм редовна от 28.08 сутрин и вечер,но тази сутрин пропуснах защото снощих бях на солариумче и ми пари още кожичката.Довечера обаче отново на линия.Видим ефект още не забелязвам,но чустам кожата на бедрата и дупето по опъната от обикновенно.Надявам се скоро на резултати!Има ли някой,които в момента също ползва  Nivea L-Carnitin? newsm78

# 51
  • Мнения: 132
stop ,продължавай с масажчетата.Рано или късно ще се види резултата.Аз доста се порових из нета,видях хубави отзиви за продуктите на Eveline .Сега ще разгледам отново сайте им и ще си избера някой неща,пък да видим какво ще излезе накрая.   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 531
Sunbeam,като ти гледам лиийката ахвам Peace
Помага ли този серум при толкова много липсващи кила?
И въобще как се справяш със свлачищата?
Имаш забележителни резултати в борбата с килата Peace

трудно се справям, но в интерес на истината очаквах по -плачевни резултати. в началото кожата на кореми ми просто увисна като престилка и се набръчка страхотно. сега вече започна да се прибира.
аз съм писала по-горе, но ще го напиша пак - комплексно е:
1. режимът ми на хранене не е моно и се стремя да не ми липсва нищо от хранителните съставки
2. допълнителен прием на витамини и минерали
3. испанският хидролизиран колаген "артивит спин", в който има и витамини в и магнезий - кожата става по-плътна, стриите намаляват
4. гимнастика
5. мазане. написах мазането на последно място, защото не ми е любимо и пропускам. мазила: билка стягащия крем, ейвън стягащо мляко за тяло и един тоник, който е с пръскалка и сега не се смейте - носила съм литесе през зимата, заедно с кремчето към него и забелязах, че едни белези които имах по корема много изблдняха и се свиха. не мога да преценя дали само от литесс прибрах на см, но определено съставките в тях са хубави и в гелчето също.
топ ми е, обаче, артивит и гимнастиката. артивит го пих месеци наред като започнах да отслабвам, защото и ставите ме боляха и кожата ми беше супер отпусната и имах и стрии.  тука няма да ви пиша за другите добавки, защото не е по темата. каквото искате, питайте ме, ще ви отговоря с удоволствие. аз започнах да отслабвам в този форум и ме подкрепиха момичетата от форума. толкова години не успявах да се справя и не очаквах, че от интернет подкрепа ще постигна този резултат.

# 53
  • Мнения: 737
Е,значи да съм спокойна!
И аз имах горе долу колкото теб да свалям!Половината ги преборих,остана другата половина.
Засега кожата ми държи/ама и аз си я глезя/ама се притеснявах по-нататък да не се отпусне Laughing
Явно има спасение с редовни грижи! Peace

# 54
  • Мнения: 134
stop ,продължавай с масажчетата.Рано или късно ще се види резултата.Аз доста се порових из нета,видях хубави отзиви за продуктите на Eveline .Сега ще разгледам отново сайте им и ще си избера някой неща,пък да видим какво ще излезе накрая.   bouquet
Хайде,очаквам скоро да се присъединиш и много положителни резултати Hug
Аз продължавам да съм редовна PeaceДнес направих и едно малко фитнесче,че съм неразположена и нямаше как да подскачам на тае бо Blush

# 55
  • Мнения: 467
записвам се,утре ще ви 4ета  Peace

# 56
  • Мнения: 132
Sunbeam ,поздравления за постигнатото!   bouquet Би ли споделила малко повече за артивит-а.Аз лично чувам за пръв път.Ще съм ти много благодарна да ми напишеш повече за всичко,което си правила за да постигнеш този резултат-процедури,добавки и т.н.Ако се притесняваш да пишеш тук,защото не е по темата,може и на лични.Извинявай ако съм много нахална,но просто съм отчаяна  ooooh! Благодаря ти предварително!  bouquet

# 57
# 58
  • Мнения: 2 068
днес си взех Редуциращ крем за корем и бедра

след месец ще споделя  резултата  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 2 164
Кalaka, с каква диета си свалила толкова см от талията?

За Леокрема съм чувала много добри отзиви. Смятам да си взема крема за корем.

# 60
  • Мнения: 2 068
Кalaka, с каква диета си свалила толкова см от талията?

За Леокрема съм чувала много добри отзиви. Смятам да си взема крема за корем.

НВД+кардио  Peace

# 61
  • Мнения: 1 434
Препоръчвам корема да го мажете с   крема на  Биотерм Абдошок   няма по добро мазило  1  туба    -4-5 см   като прибира корема  е разбира се   това с диета и спорт но  няма никакво увисване на кожата  ,много  съм доволна  .Тези дни мисля пак да поръчвам от Ягодата  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 134
Аз продължавам редовното мазане от 28.08 и кремчето вече е на привършване,но кожата е по-стегната и мисля като ми свърши мазилото да продължа да си правя от време на време масажчета с олио за тяло и да продължа с тае бото, въртенето на колело и степера newsm39

# 63
  • Мнения: 132
Bluevelvet ,чела съм много добри отзиви за този крем.Ти от колко време го ползваш и наистина ли е възможно с една тубичка да се стегнат до 5 см?Някак си ми звучи като мисията невъзможна.За колко време ти стига 1 опаковка?   bouquet

stop ,продължавай все така!  bouquet

# 64
  • Мнения: X
Ох, ще се опитам с мазила и фитнес, въпреки че май при мен е вече късно.
Нямах възможност да го правя докато траеше ударното сваляне и сега... Tired

Не можах да прочета всичко по-горе, може да сте засегнали темата, но някоя интересувала ли се е от оперативно премахване на излишната кожа- цена, оставащи белези, клиники и т.н... newsm78

Успех и постоянство на всички, мацки!  Hug

# 65
  • Мнения: 2 068
 Yogurina цената на абдоминопластиката е между 3000-3500 лв
белег от 10 см до ........може да стигне от кокал до кокал

цък

# 66
  • Мнения: 1 531
Sunbeam ,поздравления за постигнатото!   bouquet Би ли споделила малко повече за артивит-а.Аз лично чувам за пръв път.Ще съм ти много благодарна да ми напишеш повече за всичко,което си правила за да постигнеш този резултат-процедури,добавки и т.н.Ако се притесняваш да пишеш тук,защото не е по темата,може и на лични.Извинявай ако съм много нахална,но просто съм отчаяна  ooooh! Благодаря ти предварително!  bouquet

Вероятно отговорът ми е закъснял. Преди малко се скапах да пиша и накрая не зная какво направих и изтрих всичко.
Аз много пъти съм писала във форума за Артивит и изобщо за добавките, които съм пила и които продължавам да пия.
Значи Артивит Спин, нарочно пиша цялото име, защото така е оригиналното е испански препарат. Съдържа хидролизиран колаген.
По принцип колагенът, който не е хидролизиран, не се усвоява в стомашно-чревния тракт. Хидролизираният колаген се усвоява, защото голямата молекула на колагена е разцепена на много малки частици. Другото, което прави този тип колаген е, че е получен чрез молекуларни технологии и е запазена последователността от аминокиселини, която кара организмът сам да започне да синтезира колаген в достатъчно количество и да замести загубения или повреден.
В Англия този колаген се продава също, като има две търговски форми. Едната е за дерматологията и веднага ти пускам линк:
http://www.bodyedge.co.uk/product.asp?P_ID=138
Можеш да прочетеш за всичките ефекти на колагена върху кожата, ноктите, косата, стриите.
Същият този колаген, само че обогатен с витамини В, магнезий, витамин Е и ликопен се продава с друго търговско име и то е Артивит Спин. Ето ти пак линк към английския сайт.
http://www.bodyedge.co.uk/product.asp?P_ID=129
Eто този колаген купувам аз. Нарича се Артивит Спин и е този, който се продава в Англия:
http://www.activemed.medicinebg.com/index.php?option=com_content … =29&Itemid=27
В началото го пих 6 месеца. Имах огромни лилаво-морави стрии по корема след раждането, които много бързо избледняха и сега си личат само 2-3 от тях. Всъщностт при мен се търсеше и ефект за предпазване на ставите, защото ти виждаш от лентичката от какво свръхтегло тръгнах и когато започвах да ходя на фитнес, задължително трябваше да взимам и нещо, с което да си пазя ставите. Реално като погледна, кожата ми не е толкова зле, колкото би трябвало да е на толкова свалени кг. Бях го спряла за известно време и веднага усетих разликата. Сега съм го започнала пак и реших и малко да се възползувам от намалението.
Много справки си правих в началото, докато избера продукт и съответно продукти за себе си. Артивитът го избрах точно, защото има по-общо действие, заради колагена. Впоследствие попрочетох повече и за ефектите на хидролизирания колаген. Доколкото разбирам е подходящ и за жени, които им предстои да се подложат на лазерно или фотоподмладяване и могат да правят един месец подготовка с него и после се пие известно време и след самите процедури.
Звънила съм във фирмата да питам дали ще го има първият колаген, но ми казаха, че няма разлика и понеже козметиката не им е приоритет, затова са започнали с този, който е с витамини В и магнезий. Разликата е в грамовете, които се поемат дневно. При този, който се продава тук те са 7 г. Казаха ми, че ефектът е с натрупване и 7 г не са никак малко, въпреки че за козметиката някои препоръчват 10 г дневно.
За кремовете - различни съм ползувала. Започнах с един гел златно чудо, който сега не намирам. После пробвах и на билка. Най-много и най-често съм ползувала стягащите серии на Avon. Даже сега съм на шпрейовете, но не съм особено сериозна. Пропускам някои дни.
Хубаво е да правиш и гимнастика.
Не е по темата, но ако желаеш мога и на лични да ти напиша за другите добавки за подпомагане на отслабването.
Надявам се, че с нещо съм била полезна.


Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 17:16 от Sunbeam

# 67
  • Мнения: 132
Sunbeam ,благодаря ти за подробния и изчерпателен отговор.Със сигурност си ми от полза.Всякаква информация свързана с отслабването ми е полезна,така че ще се радвам да ми пишеш и на лични.Благодаря ти предварителни!  bouquet Hug

# 68
  • Мнения: X

Благодаря, мацка за инфото.
Тия белези от кокал до кокал нещо ме притесняват.  Sick
Такава суетница съм станала, че няма накъде.  Whistling

# 69
  • Мнения: 1 531
йогурина, аз съм на мнение, че дори и да се наложи на някакъв етап пластика на корема, то е по-добре предварително самата жена да е поработила доста над себе си, тоест кожата да е прибрана максимално и да е максимално тонизирана и стегната. също така и мускулите да са в добро работно състояние (да живеят коремните преси). тогава е обемът кожна престилка ,който се изрязва е по-малък и белегът е по-малък и резултатите са по-добри. поздрав!

# 70
  • Мнения: 1 434
Здравейте irkata1984   и аз мислех че е невъзможно но    ефекта е повече от видим,разбира се с постоянно мазане , докато  се слабее  .А з началото на лятото   бях 55   , при височина почети  170  см    сега съм 48  кг   диета  и спорт...и постоянно мазане  за да не се отпуска   кожата .
Специално за корема от Биотерм  съм най доволна от ягодката   може да си ги поръчаш най малко две туби е добре да се измажат ...
Антицелулитния крем  го ползвам    сутрин и вечер  всеки ден   Hug

# 71
  • Мнения: 249
Здравейте момичета Simple Smile
записвам се да следя темата

# 72
  • Мнения: 223
Здравейте irkata1984   и аз мислех че е невъзможно но    ефекта е повече от видим,разбира се с постоянно мазане , докато  се слабее  .А з началото на лятото   бях 55   , при височина почети  170  см    сега съм 48  кг   диета  и спорт...и постоянно мазане  за да не се отпуска   кожата .
Специално за корема от Биотерм  съм най доволна от ягодката   може да си ги поръчаш най малко две туби е добре да се измажат ...
Антицелулитния крем  го ползвам    сутрин и вечер  всеки ден   Hug
Може ли да споделиш с коя диета точно успя да отслабнеш? Понеже аз съм 55кг и не мога да мръдна нито грам надолу... 1.69 съм висока. newsm78

# 73
  • Мнения: 8
Zdravei,steffi k,mislq,che za tvoqta visochina kilogramite sa idealni.Zashto iskash da svalqsh oshte?Prosto modelirai tqloto si. newsm78



# 74
  • Мнения: 1 434
Аз по принцип съм слаба  но като кача  5-6  килограма зимата   иииии  дрехите стават  тесни  Mr. Green ,заоблям се  в зоната  около корема и  не изглеждам толкова добре .От   май месец  до сега   вече края на септември минах на салати  - това включва  овчарска ,зелева,шопска ,млечна , печени чушки  основно зеленчуци  в неограничено количество  .Риба на скара ,варени картофи - 1 картоф.  Никакво безалкохолно газирани,бира ,
хляб ,тестени  продукти .Мазане  с гел Ісутрин обед  ве4ер - лятото плувах тк ходех всеки ден на плаж .Не съм   гладувала а просто спазвах   здравословен режим на хранене .Огромно количество диня ,праскови  нектарини ,круши  , фрешове сутрин с кафето ..мисля че е това  за  6-7 месеца  около 6 килограма  .Доволна съм  HugОсвен това правя коремни преси ..и когато има време  кардио .Мисля  че без режим на хранене  не става ... Thinking

# 75
  • Мнения: 223
Zdravei,steffi k,mislq,che za tvoqta visochina kilogramite sa idealni.Zashto iskash da svalqsh oshte?Prosto modelirai tqloto si. newsm78




Преди бях 53 килограма, но сега се поотпуснах и веднага качих... Доста съм качила нв областта на талията и това адски ме дразни. Преди бях по- сериозна и правех доста от упражнинията, но сега съм много ангажирана и почти не ми остава време...
Bluevelvet, преди време и аз бях само на салати. Плодове не обичам много. Сега ще ми е трудно да свикна пак само със салатките...

# 76
  • Мнения: 8
Az sashto imam da svalqm dosta.Bqh 70k.na1,69sm.V momenta sam 64,no iskam oshte.Napraviha mi programa za otslabvane.Az sashto maja konturen krem,no si trqbva i fitnes.Ina4e piq celulose i ima efekt,no za da stegna korema po-barzo sa nujni koremni presi.Sega sam reshila da se stqgam i da napravq programata kakto trqbva.Taka iskam da sam na vashite kilogrami.

# 77
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте момичета!
  bouquet
Не видях да сте писали за стягащи колани, термо колани или ластични гащи като допълнение към отслабването и стягането. Имате ли някакви впечатления?

# 78
  • Мнения: 8
Една колежка ползва колан вибриращ и каза,че има ефект.И аз си купих,но го ползвам от вчера и не знам.А пък и нали съм на програма за свиване на см и продуктите дето пия действат,така че няма да мога да ти кажа при мен как е.Утре ще ходя да ме замерят и ще пиша.

# 79
  • Мнения: 249
emili-72   кажи нещо повече за твоята програма , спазваш ли диета ?
Колко струва колана и от къде може да се вземе ?

# 80
  • Мнения: 8
Това е индивидуална програма за отслабване,чрез здравословно хранене.Свалят се кг. и см.само там където има нужда.. т.е.тялото се моделира като не увисва кожата,не се натоварва или изтощава организма.Напротив доставяш му необходимите в-ва.Чувстваш се в тонус и кондиция.На природна основа е.100% натурални продукти.Много съм доволна.Пробвала съм какви ли не продукти от аптеките и диети и нищо.Свалях някое кило и като спра двойно.Програмите се правят след като се замерят мазнините и се изчисли индекс масата.Заедно с отслабването решаваш и някои здр.проблеми,тъй като човешкият организъм е една изключителна саморегулираща се с-ма и като му подаваме ценните за него в-ва му помагаме да се възстанови.Ако те интересува друго питай.Винаги съм готова да помогна.Коланът си купих от магазина на Telestar.109лв.но от магазина. Wink

# 81
  • Мнения: 249
А кой ти я изготвя тази програма ?

# 82
  • Мнения: 132
Да,и на мен ми е любопитно кой изготвя тази програма.Може ли малко повече инфо какво представлява самата програма.Разбирам ,че е строго индивидуално за всеки човек,но поне да придобием малко представа за какво става въпрос.  bouquet

# 83
  • Мнения: 8
Програмата се изготвя от специалист-консултант по хранене, а не диетолог.Много прецизно се изготвя, като се взема впредвид височината и килограмите,  процента на мазнини и годините.За това за всеки е строго индивидуално.

# 84
  • Мнения: 1 629
Включвам се и аз в клуба на бъдещите перфектни тела Sunglasses

# 85
  • Мнения: 8
Добре дошла!!!   Grinning

# 86
  • Мнения: 311
Здравейте, и аз се записвма да ви следя.

# 87
  • Мнения: 8
Относно програмата за отслабване,както казах индивидуална е,но при сваляне се заменят 2 хранения с протеиновия шейк ,като преди това се изчиства хранопровода от шлаките със специални фибри.По този начин организма приема 100% всичко необходимо като в-ва от самото хранене .Самото съчетание с други продукти на компанията,дозирането им зависи от това какво е състоянието на организма ви.Това е в общи линии.За другото писах.Вие как сте момичета?Нещо изчезнахте.Няма хвалби,оплаквания... newsm78Аз нямам нови резултати тези дни.Не спазвам програмата много стриктно,изкушавам се от време на време.Тези дни си пийвам вечер пред компа винце и разбира се и мезенце,но поне не качвам.Сутрин съм стриктна с шейка и така успявам да задържа кг.Като се стегна пак ще пиша как е.Хайде стягайте се и вие...  newsm10

# 88
  • Мнения: 322
Здравейте и от мен Hug
И аз свалих 17 кила близо за 7 месеца от 67 на 50кг съм сега,като леко варирам качвам до 52 кг.
Кожата ми не отпусната, но коремчето след 2 секцио ми е по-увиснало колкото и малко да е.
Кажете някой крем за стягане,признавам не съм ви чела може някоя от вас да е казала Embarassed
Предварително благодаряна всички Hug Hug

# 89
  • Мнения: 8
Здравей,тетка!Аз съм на точно такава програма за прибиране на см.в коремната област и бедрата.Видях че си от София.Мога да те заведа на една консултация,ако имаш желание разбира се.Безплатна е.Ще ти замерят мазнините в клетките на организма и ще ти дадат най-добрия вариант за прибиране на см.Аз свалих 50см.в обиколки.Ползвам cell-u-loss и контурен крем за моделиране на тялото.Ще се радвам,ако мога да ти помогна.  Grinning

# 90
  • Мнения: 236
И аз да се запиша да ви следя. Започвам борба с неперфектното си тяло от утре. Имам да свалям само 2 кг., но мускулите ми са се поотпуснали след раждането. И кожата - мъничко, но ме дразни. Crazy Ще споделя как вървя с разхубавяването.

# 91
  • Мнения: 110
Здравейте!Аз също имам проблем след доста свалени кг.,та ще се присъиденя към вас!!!

# 92
  • Мнения: 137
И аз да се включа в този клюб, след отслабване имам нужда то стягане, макар че не вярвам да има нещо което може да я направи като преди Rolling Eyesно да пробвам да видим

# 93
  • Мнения: 826
И аз, и аз се включвам Simple Smile. Отслабвам още преди да забременея щото си имах нужда  Rolling Eyes А сега съм в 9-та г.с. и за сега не съм си развалила много диетата.  Дюканка съм, а това е режим без гладуванне и кожата не се отпуска, напротив чувствам я стегната. Все пак ща не ща, скоро ще стана хипопотам Wink А после и аз ще имам същия проблем. Един приятел, който е специалист по неволя (той отслабна с 35 кила и беше с по-нацепена от стрии и отпусната кожа от всяка бременна жена) ми препоръча Ескимо 3 - капсули рибено масло с витамин Е. Още не мога да споделя ефекта, но знам че спортистите дори го пият за стягане на кожата, а и по-принцип е полезно.
Ще следя с удоволствие какво споделяте. Интересувам се от тези неща, а и скоро ще трябва д ги прилагам на практика Simple Smile

# 94
  • Мнения: 249
dendri Ескимо 3 ?
благодаря предварително   bouquet

# 95
  • Мнения: 137
Лекар педи време предписа Ескимо 3 на баща ми за смъкване на холестерола,холестерола го смъкна, но кожата му не се е променила по никакъв начин, а той има проблема кожа Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 8
Привет на всички!Голям провал при мен.2 дни не спирам да се тъпча.Гони ме постоянен глад.Върнах 1 кг.и съм много нещастна.Днес се стягам и с програмата стриктно.Иначе няма хубава фигура.Поздравления за всички,които са стриктни. newsm10

# 97
  • Мнения: 2 068
вече мога да се похваля  Mr. Green
имам напредък  Grinning след близо 2 месеца пиене на колаген и месец мазане с Leocrema кожата е по-стегната  newsm44


# 98
  • Мнения: 644
Момичета за стегната кожа не помага ли спорта? Всмисъл не е ли достатъчно само със спорт да се стегне- в областа на корема- коремни преси и т.н?

# 99
  • Мнения: 2 068
Момичета за стегната кожа не помага ли спорта? Всмисъл не е ли достатъчно само със спорт да се стегне- в областа на корема- коремни преси и т.н?
коремните преси само ще стегнат мускулите но не и кожата  Wink

# 100
  • Мнения: 223
Аз от 4 дни съм почти изцяло на плодове и зеленчуци. Само 1 кг съм свалила. Не знам колко ще издържа така. Иначе преди да кача, ядях всичко без тестено и сладко. И кожата много ми се отпусна, особено на корема. Не знам какво да правя newsm78

# 101
  • Мнения: 1 434
Мазане с гел за корем   два  три пъти на ден   след душ ,и коремни преси     това е рецептата Simple Smile

# 102
  • Мнения: 223
Благодаря! Ще споделя ефекта! Какъв гел е най-добре да използвам? Имам на Дева, Билка и Орифлейм, но ако има нещо с по-добър ефект ще го взема! Искам да ми се стегне тая кожа... Много е грозно така... Cry Cry Cry

# 103
  • Мнения: 1 434
Гела  може сама да си го избереш ,  препоръчвам за незнам кой  път  Биотерм  Абдошок   - две   туби и няма да си познаеш корема  Mr. Green
Но може и с нещо по евтинко   Евелин  или   от българските   продукти  винаге след  душ се мажи с гел  минимум 6 месеца   Wink

http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55433&goChar=B#DETAIL
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=66271&goChar=B#DETAIL

# 104
  • Мнения: 236
Супер! За колко време ги доставят от тази Ягодка?

# 105
  • Мнения: 1 434
При мен идват за има няма десет дена   една туба с редовно мазане    е за около  2 месеца .Аз лично съм позлвала оранжевия вариант  сега са го пуснали пак ..нямаше го ,тк излезе   лилавия  той е  най новия   гел .Мирише приятно  много бързо попива няма нищо общо с евтините гелове  Mr. Green
Оранжевия е на промоция в момента  bouquet

# 106
  • Мнения: 236
Благодаря ти много! Hug
А направо от този сайт ли ги поръчваш, че май имало опция и от други да става поръчката?
Коремчето ли мажеш само или по-обстойно? Защото на мен само корема ми има нужда от стягане. Тъй де, да преценя колко туби ще ми трябват...
  bouquet

# 107
  • Мнения: 223
Не е проблем да си го поръчам. Все пак щом си заслужава. Иначе досега не съм поръчвала от ягодката, а само от Е вау. ще трябва да се информирам как става. Благодаря за инфото!  bouquet

# 108
  • Мнения: 8
Здравейте,момичета!Искам да ви поканя на представяне на здравословна закуска и козметика на 26.10.,а на 25-бизнес оферта .Много важно е за мен да заведа гости.А вие ще получите много ценна информация относно диетите и здравето.Ще пробвате безплатно козметиката и продуктите за отслабване.Предлага се и възможност за работа.Може да зададете въпроси относно здравето на децата ви.Има и антицелулитни продукти,свиващи в обиколки и т.н.И ще се запознаем лично.Ще ми бъде приятно да дойдете. Hug

# 109
# 110
  • Мнения: 322
Добро утро момичета Hug
Отдавна не съм писла освен тези два сайта където по-долу сте показали на Биотерм  Абдошок   ,няма ли ги някъде по-магазините тези продукти,например в дрогерията по МОЛОВЕТЕ.
Питам понеже една позната май ми беше казала че на същатата марка има продукти тук в МОЛА в Сф на Стамболийски.
Аз тия дни ще ходя да се поразходя до МОЛА да разгледам.
При мен проблема основно  е на корем,отпуснала се кожата като свалих 17кг,но има и нещо друго децата ми се родени със секцио и има значение,а и годинките не са ми малко края на месеца ставам на 34. newsm03
Ако някоя от вас е виждала някъде по магазините да каже,предварително балгодаря Hug

# 111
  • Мнения: 1 434
В моловете я има козметиката  ,само че разликата вцената е 30-40 лв  на бройка ,аз от мола го взех  гела.Сега е 30 долара лесно се смята 
И във двата мола   я има тази козметика  ,в веригата  Бюти шоп  Mr. Green

# 112
  • Мнения: 737
Щом вече се е отпуснала кожата само Абдошока няма да помогне.По-добре включи и някакви процедури за стягане на кожата.Иначе както е писала в по-предни постове Bluevelvet по-добре си поръчай от Ягодката щом там има от оранжевата опаковка.В мола Абдошока е новият-лилав и от него няма голям ефект. Peace

# 113
  • Мнения: 19
А с какъв продукт се мазахте по време на бременност?Кой крем или гел е най-ефикасен против стрий?Ползвал ли е някой продуктите за бременни на frei

# 114
  • Мнения: 8
Моя приятелка ползва антицелулитната програма на Хербалайф до като беше бременна и няма стрии.Аз бях бременна 94г.Мазах разни лосиони,защото не познавах по това време продуктите,но се нацепих по бричовете,талията и гърдите.Много ме е яд,че тогава не съм се поинтересувала повече за тази компания.После,за да отслабна правих и драстични диети и стана още по зле положението.Тази мацка през цялата си бременност беше на програма за бременни+козметиката и изглежда перфектно.Не качи много кг.и ги свали пак с програма за отслабване за няколко месеца.Сестра ми е сега на такава програма.В 3 месец е и кара добре бременността си.

# 115
  • Мнения: 222
Само да маркирам темата, че  започвам да спортувам след 5 години заседнал живот и доста увеличена талия. Да следвам съветите....

# 116
  • Мнения: 8
Здравейте, искам да попитам някой дали е ползвал крема за оформяне на бюст на Ейвън.Мисля да поръчам цялата антицелулитна и стягаща серия, но първо реших да се допитам.

# 117
  • Мнения: 8
Здравейте, искам да попитам някой дали е ползвал крема за оформяне на бюст на Ейвън.Мисля да поръчам цялата антицелулитна и стягаща серия, но първо реших да се допитам.

# 118
  • Мнения: 1 434
Здравейте, искам да попитам някой дали е ползвал крема за оформяне на бюст на Ейвън.Мисля да поръчам цялата антицелулитна и стягаща серия, но първо реших да се допитам.
Най  ефикасен е гела на Биотерм  ефекта е видим за   мн  кратко време Peace

# 119
  • Мнения: 1 380
Кalaka,какъв е този колаген?
цък
стимулира собствения синтез на колаген в кожата  Wink


И на мен ми трябва стягане.Добре, че открих темата.Да попитам имаше ли ефект от този колаген?
След отслабването гледам, че вътрешната част на ръцете е поувиснала.....
Дайте идея с какво да се мажа....
Купих си на" икаров " и започвам, но той не е за стягане, въпреки това ще опитам.....

# 120
  • Мнения: 916
Аз искам да попитам възможно ли е да увисне и кожата на лицето, напр. клепачите?

# 121
  • Мнения: 97
Зависи на колко си години, поне при мен е така. До 30 г. няма проблеми, но особено след 35 може и още как Sad

# 122
  • Мнения: 97
hoshishi, относно крема за бюст на Avon, определено няма ефект. По-добър е от този на Leocrema, който ползвах веднъж за месец, но сигурно трябва да има нещо по-добро от този на Avon. Аз го ползвам повече от година, за поддържане е добър, но за стягане не ми е повлиял.

# 123
  • Мнения: 132
Аз искам да попитам възможно ли е да увисне и кожата на лицето, напр. клепачите?

Според мен е напълно възможно...   Crazy

# 124
  • Мнения: 916
А предпазни мерки?

# 125
  • Мнения: X

Мазане с подходящ крем и масажни движения, съпроводени потупване и заглаждане.
Това според моята козметичка, според която всичко това трябвало да се почне от 25 годишна възраст, за да нямало после олеле-малеле.   Crazy

# 126
  • Мнения: 677
Yogurina, на клепачите крем не се слага!
Изключенията са за много суха кожа (и то само сутрин) или когато крема цели предпазване от слънцето.
Вечерно време крем на клепачите води до ранното им увисване, е, има и изключения, но повечето от нас не са такива - за жалост!

# 127
  • Мнения: X
Yogurina, на клепачите крем не се слага!
Изключенията са за много суха кожа (и то само сутрин) или когато крема цели предпазване от слънцето.
Вечерно време крем на клепачите води до ранното им увисване, е, има и изключения, но повечето от нас не са такива - за жалост!


Хм, не знаех, добре че ми каза.
Аз още не се мажа с кремове, все още се смятам млада за това /26 год./, но козметичката ми едва не ме анатемоса за което.
Ще трябва да свикна с мисълта, че остарявам явно.  hahaha

# 128
  • Мнения: 1 817
Записвам се да ви следя.  Wink

# 129
  • Мнения: 112
Запис и от мен! Довечере ще ви прочета, сега отивам да работя Simple Smile.

# 130
  • Мнения: 97
Днес си купих крема за стягане на корем на LIERAC. Никак не е евтин, но вече съм готова на всичко за да избегна пластиката. Някой ползвал ли го е? Дали поне малко ще помогне да съм нормална за гледане съблечена, а не страшилище от което мъжете стават импотентни Cry

# 131
  • Мнения: 1 817
Е, Веси, не вярвам да си чак толкова зле!  Hug Дано кремчето ти подейства добре!

Аз се отчитам, че започвам абдочока. Купих си и един масажиращ колан за стягане на корема.  Peace Отделно започвам да се маза със стягащите кремчета на Диадермин за гърди и за тяло, както и с антицелулитния на гарние. Дано да имам време за цялата тая програма всеки ден  Joy . Да видим...
Искам до лятото да смъкна още около 10-13кг и най-вече да се стегна, защото вече свалих 13кг и забелязвам, че кожата ми се поотпуснала. Когато обличам прилепнали, ластични дънки съм доста по-слаба. Rolling Eyes

# 132
# 133
  • Мнения: 64
Контрастните душове са много полезни, включително за тонизиране и стягане на кожата!

# 134
  • Мнения: 97
За тонизиране на кожата съм съгласна за контрасните душове, особено за лятото е страхотно. Обаче за стягане не са ми помогнали въпреки всекидневните изтезания и сега - зимата.

# 135
  • Мнения: 97
Момичета, не знам защо така изоставихте темата, няма ли някой да сподели някакъв конкретен постигнат резултат. Така ми се иска някоя да даде надежда, че нещо помага. Иначе остава дилемата, да сме елегантни облечени и с увиснала кожа, или да надебелеем отново Cry

# 136
  • Мнения: 0
Момичета, и аз имам проблеми с увиснали клепачи и не само...Но с риск да не ви хареса, ще цитирам известна и доста красива немска водеща  от VОХ: "Предпочитам да си спестя парите , които другите харчат за безумно скъпи кремове със съмнителен ефект..Давам ги за пластични операции."
След толкова години мазане с какви ли не кремове,  серуми и маски...май ще се съглася с нея. Sad

# 137
  • Мнения: 916
lilov11, от рязко отслабване ли ти увиснаха клепачите?  Sad Толкова ли е зле положението?

# 138
  • Мнения: 97
Трябва да има шанс и с друго поне малко да се подобри положението. И аз почти бях стигнала до мисълта за пластика, но като влязох в един сайт на един много добър пластичен хирург, където за всяка процедура разясняваше и вероятните усложнения и вероятните белези, директно се отказах.
Няма начин да няма начин!!!!
Аз имах торбички под очите, казваха ми че освен пластика с нищо не се оправят, но се оправиха Simple Smile с мноооооого здравословен режим на живот!

# 139
  • Мнения: 0
Не, не от отслабването- наследствено е, пък и гравитациятааа! с всяка изминала година става все по-силна. Да не останете с грешно впечатление- изглеждам  с 10 години по-млада от връстничките си ( не е мое мнение).
И въпреки това съм сигурна, че освен да хидратират кожата( което не е малко), кремовете нищо друго не могат.
Виж, новите лазери и др. апарати- една истинска алтернатива на скалпела!!! След 2 месеца ще пробвам и ще пиша.

# 140
  • Мнения: 222
Виж, новите лазери и др. апарати- една истинска алтернатива на скалпела!!! След 2 месеца ще пробвам и ще пиша.



Имам  съседка която си направи операцияна клепачите. Казва че е много лесна, бърза и без пълна упойка.
Много бързо се възстанови и сега изгледа невероятно  променена - само от две кожички -кръц!. Тя е възрастна жена - около 65 с големи хубави сини очи и стана страхотно.

# 141
  • BG
  • Мнения: 2 217
Щом вече се е отпуснала кожата само Абдошока няма да помогне.По-добре включи и някакви процедури за стягане на кожата.Иначе както е писала в по-предни постове Bluevelvet по-добре си поръчай от Ягодката щом там има от оранжевата опаковка.В мола Абдошока е новият-лилав и от него няма голям ефект. Peace

А какви процедури за стягане визираш - търся безоперативни методи? Сега ходя на LPG, но определено няма да ми е достатъчно ... Започнах да правя и коремни преси, защото мускулатурата определено не ми е във форма, но се опасявам, че така няма да успея да сваля коремната мазнина.  Confused
Имам много сетриозен проблем с корема. Много се разтегна по време на бремеността и сега е ужас.

# 142
  • Мнения: 201
Stephy, тлъстинките по корема няма как да ги стопиш с преси, те са само за стягане на мускулатурата. За сланините само кардио помага - бягане, въртене на обръч, скачане на въже, тае бо, кростренажор, велоергометър... Единствено за увисналата кожа няма безоперативно спасение май - аз не вярвам в чудодейните мазила, но е по-добре с тях и с гимнастика, отколкото нищо да не се прави. И то, съчетани с подходящ хранителен режим. Иначе за прибирането на вътрешната коремна стена много помага йога /комплекс асани+дихателни упражнения/. Каланетиката също е много ефикасна за оформянето на силуета - виж в темата за трениращите в домашни условия, има много линкове и споделен опит.  Peace

# 143
  • Мнения: 228
истината е в движението - само така се стяга, пък и е полезно в общия смисъл.

# 144
  • BG
  • Мнения: 2 217
Stephy, тлъстинките по корема няма как да ги стопиш с преси, те са само за стягане на мускулатурата. За сланините само кардио помага - бягане, въртене на обръч, скачане на въже, тае бо, кростренажор, велоергометър... Единствено за увисналата кожа няма безоперативно спасение май - аз не вярвам в чудодейните мазила, но е по-добре с тях и с гимнастика, отколкото нищо да не се прави. И то, съчетани с подходящ хранителен режим. Иначе за прибирането на вътрешната коремна стена много помага йога /комплекс асани+дихателни упражнения/. Каланетиката също е много ефикасна за оформянето на силуета - виж в темата за трениращите в домашни условия, има много линкове и споделен опит.  Peace

Много ти благодаря  за съветите, определено си мислех за каланетика като вариант!  Hug
А имаш ли някакви впечатления от коланите за стягане (пасивна гинастика)?

# 145
  • Мнения: 0
аз за 11 месеца свалих 43 килограма, не съм ползвала никакви диети... знам , че е много и затова си патя с ивисналата кожа на корема и стриите... спортувах през цялото време - каланетика... мажа се с скулпториращата терапия на еиван и има ефект , но ако имате още някой съвет или някое друго кремче още кажете защото другата година съм абитуриентка и не го икам този човал  #Crazy #Crazy #Crazy newsm78

# 146
  • Мнения: 1 424
За стягане на кожата помага упражнения или спорт + контрасни душове или обливане със студена(хладка) вода + хубав крем  Peace  От скоро ползвам крем Лавена с какаово масло , който овлажнява кожата страхотно и я прави "по- гъвкава " Друго не правя... а ако трябва да съм съвсем искрена и със спорта съм непостоянна  Embarassed
Много зависи колко кг за какво време се свалят и не на последно място годините  Peace  Старайте се да не сваляте повече от 8-9 кг на месец ,така на кожата  ще и е по-лесно да се стегне  Peace

# 147
  • Мнения: 201

А имаш ли някакви впечатления от коланите за стягане (пасивна гинастика)?

Не съм ползвала почти такъв колан, т.к. второто ми раждане беше през жегите лятото, а с първото нямах нужда от такъв. Всъщност не съм напълнавала чак драстично /ако не броим 15-20 килограма за драстично де/, но имам две секциота, а с втората бременност коремът ми беше огромен и остана като тесто след раждането. С йога, бягане, обръч и упражнения го постегнах и поприбрах, но кожата е отпусната и няма как да изглеждам както преди /като съм права не личи, но когато съм седнала такива гънки имам по талията  Sick / .

# 148
  • Варна
  • Мнения: 22
Много съм доволна от скулптуриращата терапия на Ейвън.Има видим ефект,смятам да продължа с този крем Simple Smile!

# 149
  • Мнения: 78
За стягане на кожата помага упражнения или спорт + контрасни душове или обливане със студена(хладка) вода + хубав крем  Peace  От скоро ползвам крем Лавена с какаово масло , който овлажнява кожата страхотно и я прави "по- гъвкава " Друго не правя... а ако трябва да съм съвсем искрена и със спорта съм непостоянна  Embarassed
Много зависи колко кг за какво време се свалят и не на последно място годините  Peace  Старайте се да не сваляте повече от 8-9 кг на месец ,така на кожата  ще и е по-лесно да се стегне  Peace

Моята информация е по-скоро за килограм и половина на месец като препоръчителен темп за отслабване... Ако аз съм майка и умната си щерка смъкне 8-9 кила за един месец... не знам. Изобщо не става дума само за отпускане на кожата. Освен ако не тежи 180 кг... Rolling Eyes

# 150
  • Мнения: 249
gith как свали толкова много кг?

# 151
  • Мнения: 1 424
За стягане на кожата помага упражнения или спорт + контрасни душове или обливане със студена(хладка) вода + хубав крем  Peace  От скоро ползвам крем Лавена с какаово масло , който овлажнява кожата страхотно и я прави "по- гъвкава " Друго не правя... а ако трябва да съм съвсем искрена и със спорта съм непостоянна  Embarassed
Много зависи колко кг за какво време се свалят и не на последно място годините  Peace  Старайте се да не сваляте повече от 8-9 кг на месец ,така на кожата  ще и е по-лесно да се стегне  Peace

Моята информация е по-скоро за килограм и половина на месец като препоръчителен темп за отслабване... Ако аз съм майка и умната си щерка смъкне 8-9 кила за един месец... не знам. Изобщо не става дума само за отпускане на кожата. Освен ако не тежи 180 кг... Rolling Eyes
Аз знам за 1 кг на седмица , тоест за 4 кг на месец  Peace
В горния пост го написах 8-9кг ,защото в много от диетите чета как момичетата свалят по 4-5 кг на седмица ,смятай колко стават за месец... Аз лично не мога , а и не искам чак толкова бързо да свалям. 8 кг за месец са по 2 кг седмично ,което си е поносимо и за организма и за кожата според мен, като максимум    Peace

# 152
  • Мнения: 8
Дами някоя от Вас да има опит с този продукт:


Беше ми препоръчан от консултантка в магазин, за стягане на кожата, по време или след отслабване.
Най вече предпазвал от появата на стрии, бил един от бестселърите им.

Всъщност се интересувам от продукт възвръщащ еластичността на кожата и противостарееща грижа за тяло.

# 153
  • Мнения: 3 410
Аз също отслабвам по 1 кг на седмица, точно за да не ми висне кожата, но освен това ходя веднъж седмично на  антицелулитен масаж, правя упражнения и използвам един боди тонер с който си мажа корема и краката и увивам с фолио. Засега съм добре, надявам се да не ми висне кожата на корема/за там се притеснявам най много/
Успех на всички Hug

# 154
  • София
  • Мнения: 4 177
Много съм доволна от скулптуриращата терапия на Ейвън.Има видим ефект,смятам да продължа с този крем Simple Smile!

Аз също, миналата година го използвах и сега май пак ще си го закупя, че е изгоден на половин цена.

# 155
  • Мнения: 78
добре, килограм на седмица надолу, после килограм и половина нагоре пред следващата /седмица/... дано да не съм права  Rolling Eyes

много ме забавлява тук един калкулатор на калориите - изчисляваш колко имаш намерение да изядеш, после пишеш колко тежиш и колко си висок, след което ти се изписва какъв е "излишъка" на /потенциално/ изяденото над необходимото за организма. после си избираш от меню със спортове - като ориентир дали даден спорт изгаря излишъка /за определено време или разстояние - напр. при разходка/.

и ако излишъка е минусов, т.е. си изял по-малко от нужното, ти изписва нещо от рода на "какъв спорт, бе, днеска имаш нужда от повече калории"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт