Има ли някой като мен!

  • 713
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
От три дена ми се гади ужасно. Първите два дена даже ми беше много лошо и отпаднало. Мога да кажа, че едвам си стоях на краката и ужасно ми се спеше. Днеска ми е по добре но това гадене остава да ми тежи. Като почне да ми се гади започвам да кашлям и всичко, което излиза е една храчка. Днеска вече отивам на лекар но исках да питам някой на скоро да е бил като мен. И още нещо до преди да ми стане така бях на диетата на Дюкян /дали има нещо общо с това незнам/.

# 1
  • Мнения: 1 163
Забравих да пиша, че не съм бременна Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: X
Сигурна ли си?
В смисъл че......много 100% сигурни мами че не са бременни имат хубави дечица после, затова за възможност да не си, се приема единствено ако в момента си неразположена или ако не правиш секс. Друго всичко е много вероятно.
А може да е просто вирус, иначе не- точно като твойто както го описваш не съм била....Но просто исках да изразя мнение.

# 3
  • Мнения: 17 546
Ами като че ли описваш първите симптоми на летният вирус, който протича със стомашен дискомфорт, изразяващ се в гадене, а понякога и повръщане, придружени с разстройство. Поне синът ми се оплакваше от такова гадене два три дена и еднократно повърна. Лекарят каза, че е летен вирус.

# 4
  • Мнения: 1 163
Благодаря ви за отговорите. Ще видим какво ще излезе но и аз клоня към летния вирус а за доктора незнам, ще видим довечера какво ще каже. Кати правих си тест и не съм бременна. Просто май съм с вирус, защото снощи в жегите се завих с одеало понеже почна много да ме тресе но температура не съм вдигала а и сега целият гръб ме боли толкова съм здървена.
Аман от тия болести. Никога досега не ми е било толкова зле всичко карам на крак.

# 5
  • Мнения: 380
и аз от няколко дни изпитвам гадене,дори снощи се събудих по някое време от силно гадене,и накрая вместо да повърна-ме хвана разстроиство.ужас,през цялата вечер си мислих че може да съм бременна,но преди седм. ми свърши и за няколко дни едва ли ще се появят симптомите.поне така си се успокоявам newsm78 ... но като чета тука- явно е вирус Peace

Общи условия

Активация на акаунт