Какво ви е мнението за Пег Перего Ариа?

  • 933
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Купих си такава количка, някай има ли такава и какви са отзивите?

# 1
  • Мнения: 4 428
Ей, тук има доста мнения
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165676.0

# 2
  • Мнения: 242
Моделът PLIKO е най-добрата количка на пазара-според мен-лека, удобна, изключително здрава и маневрена-става за бутане с една ръка.

# 3
  • Мнения: 1 232
И аз се двоумя за Peg Peregro Aria. Количката е лятна, a иде зима, казват, че не е особено подходяша за бебе на 3 месеца. Притеснено ми е, че дори и лекия наклон може да натоварва гръбчето на детето.

# 4
  • Мнения: 47
Moeto bebe e na 5 meseca i dobre spi v kolichkata

# 5
моята количка също е на пег перего,но е венеция.Много съм доволна от нея,избрах такъв модел главно заради дръжката,която се обръща

# 6
  • София
  • Мнения: 2 819
Аз ползвам Ария от съвсем летния модел. Много съм доволна от нея. Обаче в последно време все повече се движим без количка и се замислям дали да не я продам.

# 7
  • Мнения: 1 311
моята количка също е на пег перего,но е венеция.Много съм доволна от нея,избрах такъв модел главно заради дръжката,която се обръща

Моята също е Венеция на Пег Перего. Много съм доволна от нея. но зимата в снега малко трудно се буташе. На Арията колелцата са даже и по-малки и не знам изобщо как ще движи в снега. Иначе познавам няколко майки с Ария и всички са много доволни от нея, едната е даже с близнаци.
Иначе Арията имаше и чувалче, доколкото си спомням, така че няма да е съвсем открито детето.

Общи условия

Активация на акаунт