имам контракции

  • 921
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте,момичета!
В 28г.с. съм, но контракциите ми започнаха още в 16г.с. Бях 5 дни на системи, пия и магнерич и но-шпа,но почти през цялото време коремът ми е твърд.Вечер направо не мога да стана от леглото.Притеснявам се, защото и плацентата ми е по-ниско. Има ли някой с подобен проблем и какви мерки вземате? Ще се радвам да споделите опита си с мен!
 

# 1
  • Мнения: 37
Здравей!
Аз също бях така като теб.Плодът ми беше ниско доло имах чуството,че като ходя ще падне и от петият месец коремът ми често да не кажа постоянно беше на кокал.И двете ми бременности така ги износих със страх защото имам един спонтанен аборт преди тях.Не се напрягай и не дигай нищо тежко.А лекарите какво казват?Успех стискаме палци.

# 2
  • Мнения: 17 546
Би трябвало наблюдаващият те гинеколог, да ти препоръча постъпване в болница. Наша позната отлежа по 4 месеца в Шейново и с двете си бременности, но всичко беше наред под постоянното наблюдение. Успокой се и най-добре се обърни към лекаря си! Пожелавам ти успех и едно здраво бебче! Hug

# 3
  • Мнения: 7 201
Здравей!
Аз също бях така като теб.
...от петият месец коремът ми често да не кажа постоянно беше на кокал.
И аз бях така. Confused
Също като теб приемах Магнерич и Но Шпа и ми помогнаха да износя и родя здраво бебче.
Но ако състоянието ти е все така,по-добре да се вземат други мерки. Praynig
Не се натоварвай изобщо,лежи си и късмет! Hug

# 4
  • Мнения: 238
Не рискувай и влизай в болница! Може да е неприятно там, но поне си под наблюдение. Не искам да те плаша, но аз лежах горе долу по същото време (седмици) с близнаците защото моята гинеколожка твърди, че между 28 и 31-ва са най-рисковите седмици.
Успех и много лежане каквото и да решиш!  Peace

# 5
  • Мнения: 38
Аз от шестия месец на бременоста бях с контракции,и гинеколога ми все ми казваше,че има опасност да родя по рано.Пиех си хапчетата и така и си родих напълно нормално даже 4 дни след термина.

# 6
  • Мнения: 1 877
Според мен трябва да се настаниш в болницата - някои майки там си изкарват цялата бременност.Затова недей да рискуваш и да се чудиш

Общи условия

Активация на акаунт