ТЪРСЯ ЕДНОЦВЕТЕН КИЛИМ

  • 2 212
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 680
Здравейте на всички.
 Имам следния проблем. ooooh!
 Не мога никъде да намеря едноцветни килими. newsm78
Поръчахме си диван,който е с дамаска с флорални мотиви-доста е цветен.  bouquet
Дамаската е светъл беж на лилави,розови,сини и зелени цветя.
Доста ангажиращо. bowuu
Моля,ако някой знае къде мога да намеря хубави едноцветни килими да се включи. 
 Wink

# 1
  • Мнения: 674
Здравей,тамън днес гледах на околовръсното има магазин за паркет и килими,а и в айко и еником не са лоши Peace

# 2
  • Мнения: 1 492
Погледни и в Практис.

# 3
  • Мнения: 25
В Младост бях гледала едноцветни килими, но не съм от този квартал и не мога да обясня къде точно... Като свиеш в дясно от Цариградско шосе към Младостите, в дясно има някакъв център с магазини и е там. До него помня, че имаше някакъв мост остъклен над пътя... дано те ориентирах достатъчно. Имаше наистина хубави едноцветни килими.

# 4
  • Мнения: 511
Да се включа и аз.В Домко има много хубави мокети.Режат и обшиват.Има избор на цветове

# 5
  • Мнения: 4 970
Да се включа и аз.В Домко има много хубави мокети.Режат и обшиват.Има избор на цветове
Това щях да пиша и аз.Ние също търсехме вариант на едноцветен килим, защото и нашия диван е шарен и флорален Crazy.Спрях се на вариант мокет.тия дни ще поръчвам , само че в Биокарпет-  PeaceИма голям избор

# 6
  • Мнения: 680
В Младост магазина е много хубав,правят поръчки за каквито килими иска човек.
Тъче се  от естествена прежда по размери и дизайн на клиента и затова са доста са съпи #Crazy !!!
Направиха ми оферта за килим 140см-200см -едноцветен с мотиви по края  от оригиналните на Пиер Карден и ми излезе 490лв.
За мен е много скъпо,но си заслужава.
Ще го мисля някак,за да мога да си го позволя. ooooh!
Благодаря Ви за ориентирите.
Днес ще пообиколя още...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт