Бърз разтеж на косата....Помощ

  • 5 579
  • 20
  •   1
Отговори
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Здравейте на всички  кажете какви продукти да използвам за бърз растеж за косата!Вие сте............................................. newsm78 

# 1
  • Мнения: 950
Хининова вода или шампоан с хинин Peace

# 2
  • Мнения: 1
tova za hininovata voda i az go znam ot skoro go polzvam tarsi go v aptekite Hug
Хининова вода или шампоан с хинин Peace

# 3
  • Мнения: 1 128
Хининова вода или шампоан с хинин Peace
А това за кърмещи става ли?

# 4
  • BG
  • Мнения: 1 900
И аз така знам с хининова вода.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Хининова вода

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Внимавай при употребата на хининова вода ,защото изсушава косъма!Магическо лекарство или лосион за бърз растеж няма,това е генетично закодирано,нормално е на месец косата да расте с 1см на месец.Ако ти е суха косата ползвай с масаш на скалпа с рициново масло има го по аптеките мисля,че беше на фирма ИКАРОВ,те даже имат и стимулант за коса,но е малко мазничък и трябва после добре да си измиеш косата,ако ти е склонна към омазняване хининовата вода е подходяща за теб.Като допълнително средство може да пиеш от капсулите Фитовал за подхранване на косъма Peace
 Дано да съм била полезна

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 09:50 от Madam Stasita

# 7
  • Мнения: 3 695
има много хубава тема за косата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=323462.0

# 8
  • София
  • Мнения: 203
На мен пък хининовата вода ми я омазнява и затова съм спирала да я ползвам.

# 9
  • Мнения: 104
Бадемово масло на Икаров-в аптеките-изпитан резултат Flutter
Стимулант за коса на Икаров
 Peace

# 10
  • Мнения: 232
Бадемово масло на Икаров-в аптеките-изпитан резултат Flutter
Стимулант за коса на Икаров
 Peace

и аз имам това бадемово масло, но го смесвам с 1/2 лимон, прясно изцеден. Ти как го ползваш това масло на Икаров и колко често?

А за хининовата вода - каква е рецептата? По колко, как? Само хининова вода ли?  newsm78

# 11
  • Мнения: 37
А на мен хининовата вода и стимуланта на Икаров ми се отразиха много лошо на косата или по-точно на кожата на главата. След по-дълга употреба на хининовата вода започна ужасен пърхут, а след едно нанасяне на стимуланта не беше пърхут, а още по-лошо. Но то е строго индивидуално - при мен действа така при теб може да е по друг начин.

# 12
  • Мнения: 104

и аз имам това бадемово масло, но го смесвам с 1/2 лимон, прясно изцеден. Ти как го ползваш това масло на Икаров и колко често?

А за хининовата вода - каква е рецептата? По колко, как? Само хининова вода ли?  newsm78
В момента не го ползвам.Преди като го ползвах виждах голям ефект от него,но напоследък нямам време за такива неща Sick
Ползвах го самостоятелно преди къпане за около 15-20мин.
Междодругото ползвала съм го и за миглите-също невероятен ефект при мен Peace Това за смесването с 1/2 лимон е добре идея-ще пробвам.
Хининовата вода се купува от аптека -1лв. и се слага след като си си измила косата самостоятелно.(може и на суха коса ако не ти я омазнява).Може да я прибавяш и в някоя  маска за коса.

# 13
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Благодаря на всички които ми откликнахте!Ще пробвам

# 14
  • Мнения: 3 312
Хининов шампоан  Peace  аз съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт