колко струвате...

  • 3 223
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 320
Прочетох една статия в дира, да от там ми идва и въпроса. Ето въпросната статия: http://dnes.dir.bg/2008/08/28/news3329720.html . Не искам да се превръща темата в това да плюеме ромите или каквото и да е, далеч съм от тази мисъл!
Та на колко се оценявате вие? А колко би платил/а вашия съпруг/а за вас?

Аз незнам на колко бих се оценила... Бих организирала търг, може би, ама няма да се продам лесно! А съпруга ми най вероятно би бил организатор на търга, отколкото да надава в него!   Twisted Evil

# 1
  • Мнения: 824
Моят нищо не плати за мен.Просто удари джакпота! Whistling

# 2
  • Мнения: 2 005
Знам ли , може и да мина като преоценена стока ... Joy

# 3
  • Мнения: 1 896
2 лв.  Embarassed
Само с толкова се размина моят съпруг на сватбата ни, когато трябваше да плаща, за да го пуснат да влезе в дома ни и да си вземе булката (демек мен).
И макар, че сумата е скромна се надявам това, което знача за него да не се измерва с финикийски знаци.

# 4
  • Мнения: 4 290
Брат ми ме даде почти без пари. Още му се сърдя.  Twisted Evil

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Безценна съм Flutter

# 6
  • Мнения: X
Ти наистина ли очакваш да научиш цялата истина за това кой колко струва?

# 7
  • Мнения: 2 111
Не знам, не мисля за себе си като за стока. Иначе, не съм се женила, но ако някога ми дойде и това до главата, категорично смятам да избегна ритуала с "купуването" на булката. Унизителен ми се вижда.

Виж в професионално отношение си имам стриктно определена цена и под нея не падам. Grinning Информирам своевременно работодателите за нея.

# 8
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Колкото и много да струвам ,вече ме продадоха за без пари.......... Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 166
Не "струвам". Не се продавам. Не съм купувана. Което не означава, че не съм скъпа и ценена.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 320
Не искам темата да се превърне в някакъв спор, тя е по скоро ей така малко по настрана от по сериозните неща пт ежедневието ни. В никакъв случай нямам предвид, че сме някаква стока или че мъжете ни имат за такива!

Мен сестра ми на сватбата ме продаде за 50 лв. Имали уговорка с мъжа ми до 100 лв, ама нещо пантите на вратата почнаха да издават странни звуци, та го пуснаха по рано от определена сума!

# 11
  • Мнения: 378
2 лв.  Embarassed
Само с толкова се размина моят съпруг на сватбата ни, когато трябваше да плаща, за да го пуснат да влезе в дома ни и да си вземе булката (демек мен).
И макар, че сумата е скромна се надявам това, което знача за него да не се измерва с финикийски знаци.

охо....,а аз си мислех,че 200лв. са малко и се карах на моя не те ли е срам бе само толкова малко да дадеш за мен doh,значи съм от скъпите Mr. Green

# 12
  • Мнения: 153
Когато решихме да съжителстваме и двамата бяхме безработни и без пари... Така, че колкото и да "струвахме" никой не можеше да си позволи другия. И пак стигаме до там, че любовта не се купува!   mrstraetz А почти съм убедена, че съм безценна за него. newsm47
Но това при ромите си е традиция. А има нещо хубаво в това, не в самата традиция, а в това, че са я запазили. Докато нашите традиции почти изчезват, което е много тъжно.

# 13
  • Мнения: 1 896
охо....,а аз си мислех,че 200лв. са малко и се карах на моя не те ли е срам бе само толкова малко да дадеш за мен doh,значи съм от скъпите Mr. Green

Моят се беше изхитрил, затова и ме взе на безценица. За млада булка със стари пари плати ваджията. И роднините нали бързат да прибират и не гледат какво вземат...та затова с толкова малко му се размина...  Wink
И после на кого да се сърдиш-на него или на тях?

# 14
  • Мнения: 824
Много буквално я приехте темата.Що не четете между редовете? Crazy

Общи условия

Активация на акаунт