Детски лаптоп? Или друг подарък за 4 годишно?

  • 3 058
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 651
Синът ми ще стане скоро на 4 и ми се иска да му взема за подарък нещо, което да го занимава и да научава нови неща. Мислех си за детските лаптоп-с, но не съм никак запозната какво се предлага и какво може да се прави с тях? Едва ли има такива с които може да се учи българската азбука примерно... но дали има нещо с което да се учат думички на английски или нещо подобно...Не ми се иска да го зарибявам с електронни игри, и без това си имаме вече манията филмчета на ДВД.  Все по-често се "курдисва" на моя лаптоп и се чудя дали това би го впечатлило....
 newsm78   Отворена съм и за други хитри предложения за подарък. Като да спомена че с камиони, динозаври, бетонови бъркачки и прочие сме заринати. Миналата година му взех магнитна дъска, с която се занимава понякога, та и това отпада.
Идейки?  Hug
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 4 970
Избора на детски лаптопи има в Джъмбо.Иди и разгледай на място.Не съм запозната с опциите им, защото сме малки за такова нещо  и не съм се интересувала:D Във Вега също имаше преди време Thinking
Други идеи за тази възраст са колело( ако си няма), тротинетки разни Crazy,има едни комбинирани игри- като джаги са- купувах на племенника преди седмица....Ако се сетя още нещо- ще допълвам

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 385
И аз имах желание да взема за дъщеря ми, но като видях размера на екрана и се отказах, ако трябва да се взира по-добре в монитора на моя компютър. На тази възраст при нас вървяха образователните игри - "Буквенка", "Цифренка" (да научава нови неща), големите книжки с картинки и приказки, ролери. Много харесва и още си играе с дъска, на която се пише с тебешири и маркер и има магнитни букви и цифри.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=23780&cat=167
Ние взехме тази енциклопедия за дъщеря ни, а от едната баба скутер(тротинетка) както там се казва.
За лаптоп също се чудя, но не знам ако е на английски дали ще е добре, тя на бг още бърка някои думи.
Май не помогнах много,  също ще следя темата че и на нас ни предстои рожден ден.

Общи условия

Активация на акаунт