средство против хемороиди

  • 4 183
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Здравейте мамчета, ще се радвам, ако някой ми предложи ефикасно средство против хемороиди. Родих преди 5 дни,  сдобила съм се и с едно хемороидче Laughing Дано някой помогне със съвет, че е много кофти. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Не мисля, че темата ти е за тук!  newsm78

# 2
  • Мнения: 90
И все пак...когато на мен ми се появиха,докторът ми изписа Долопрокт.Добре ми подейства,за няколко дни всичко изчезна.

# 3
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
И все пак...когато на мен ми се появиха,докторът ми изписа Долопрокт.Добре ми подейства,за няколко дни всичко изчезна.
Peace

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не мисля, че темата ти е за тук!  newsm78

 То и никой не мисли като пуска теми!Ако ти кажа, че крем от люта чушка ми помагаше, ще ми повярваш ли?За тази цел си има лекари.Фармацефтите също помагат.Защо за лекарства питате във форума?!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 248
Крем "Масту С" (Mastu S), той ми помогна най-много, ползвах и Долопрокт и още един, на който не помня името. И гледай да нямаш запек, че е ад иначе. Аз бях  си оправих запека с ядене на овесени ядки или мюсли всяка сутрин за закуска (преди това и Дуфалак 2 шишенца изпих без грам ефект). Успех.

# 6
  • Мнения: 4 784
Доксипрокт. Ако не се лъжа това беше името на крема, който ме излекува.

# 7
  • Мнения: 822
Аз използвах Прокто-гливенол, че имах една раничка.. Поуспокои ме. А иначе мъжа ми го е използвал точно срещу хемороиди и е много доволен. Но все пак питай в аптеката или лекар.

# 8
  • Мнения: 7 201
Крем "Масту С" (Mastu S), той ми помогна най-много, ползвах и Долопрокт
Peace Както и свещичките от тези марки.
Баните със смрадлика облекчават много. thumbsup

# 9
  • Мнения: 177
Прокто Гливенол, много добро средство.

# 10
  • Мнения: 1 006
Прокто Гливенол, много добро средство.
Peace

# 11
  • Мнения: 3
Седяща вана с отвара от смрадлика - най-ефикасно!

# 12
  • Мнения: 298
Аз съм ползвала Масту С свещички и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт