Отзиви за Ревлон - Колор Стей

  • 11 549
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
През един месец събирам отзиви за някой ФДТ и все не мога да намеря "моя" . Споделете ми вашите мнения за Колор Стей - а на Ревлон, защото мисля този път да "дегустирам" него  Crazy

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Бях си го купила преди. За смесена към мазна кожа. Амиии, не бях доволна въобще, много сух ми стоеше и подчертаваше всяко едно несъвършенство на кожата.  Sad
И, освен това, много неудобна опаковка, без дозатор. В това шишенце с широко гърло е направо ужас!

# 2
  • Мнения: 1 224
Общо взето лоша работа,а , Мимитке ?  Cry
Пак ще се чудя и мая пред стилажите значи..

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Тествай го най-добре на място, в някой магазин. Или пък, ако имаш приятелка, която го има, най-добре.  Crazy

Аз нещо все не мога да преценя в магазина как стои съответния фон дьо тен, защото никога не тествам на лицето. И после, много от тези, които съм купила, отпадат като вариант.

# 4
  • Мнения: 1 224
Аз до сега като цвят не съм бъркала, нищо , че и аз не мажа никога на лицето, винаги по ръцете.
Нещо не ме блазни това, че няма апликатор този фдт.  newsm78 Сигурно се маже много неудобно..
А като консистенция някой нещо хубаво дали ще каже или да си избирам друг и да пускам тема и за него  Joy

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Да, и аз като цвят не бъркам никога, поне досега.  Wink

Твоята кожа каква е? Преди някои момичета бяха споделяли, че този, който е за суха кожа е по-добър.  Thinking

Ах, забравих да напиша нещо... Силно е парфюмиран, направо дразни, поне мен.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 736
Ползвала съм 2-3 опаковки от него, последната ми е наполовина пълна и така си стои. Бях много доволна, за мен беше перфектния фдт, но имам усещането, че го развалиха.
Последната ми опаковка не ми стои толкова добре в/у кожата и ми запушваше порите.

# 7
  • Мнения: 1 224
Аз съм с нормална към суха кожа.
Случвало ми се е да ми се лющи кожата от неподходящ фдт.  ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 736
Аз съм с нормална към суха кожа.
Случвало ми се е да ми се лющи кожата от неподходящ фдт.  ooooh!


И на мен ми се е случвало Tired
Аз ползвах варианта за мазна/смесена кожа и като те прочетох се замислих, че може проблема и в мен да е.Напоследък кожата ми е по-скоро нормална.
Може да пробваш варианта за суха кожа.

# 9
  • Мнения: 1 224
Може и в това да е било проблема, Или. Не знам , наистина се чудя какъв да избера..  Tired

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Топи, може би наистина този, който е за суха кожа е по-добър!  Най-добре го тествай!  Wink

# 11
  • Мнения: 9 063
Аз имам този, който е за смесена/мазна кожа.
Цветът - най-светлият от палитрата - ми идва малко тъмен, макар че е много светъл. Не знам с каква кожа си и дали като цвят ще си намериш точно каквото трябва.
Към самия ФДТ нямам забележки - мисля, че от ползваното досега (Манхатън, МаксФактор, Буржоа) този е най-добър. Консистенцията му е рядка, което го прави лесен за нанасяне - аз първо се научих с пръсти, но после ми дойде по-лесно и с по-добър ефект нанасянето с гъбичка. Икономичен е, много дори. Трябва да се нанася чевръсто или на части, защото където мацнеш, засъхва доста бързо. Има отлична покривност, скрива всичко - аз съм с червени бузки по принцип и ми ги "избелва" перфектно, прави цвета на кожата равномерен. Траен е, не се скапва до вечерта. Общо взето давам оценка 10 по шестобалната Laughing

# 12
  • Мнения: 1 224
Оо, Стеф, това прозвуча чудесно..   bouquet Благодаря ти !

# 13
  • Мнения: 9 063
Дано съм ти била полезна Hug
Най-важно е, разбира се, да идеш на място и да видиш тестерите, да се мацнеш и да прецениш точния като цвят и кожа за теб самата Hug

# 14
  • Мнения: 1 224
След работа ще мина през Бонжур-а да разгледам. Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт