Има ли почитатели на снукъра

  • 1 676
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Кажете си Twisted Evil
Или съм самичка тук...
Самотата е тъжна  Laughing

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 09:23 от natikot

# 1
  • Мнения: 139
 О да.
Любимецът ми е Рони О'Съливан.

# 2
  • Мнения: 127
Ооо той е всеобщ любимец и има големи шансове да спечели сегашния турнир.Моят любимец е Марк Селби и не само щото играе добре,ами е и много сладък Crazy Той обаче вече отпадна.
Гледате ли турнира

# 3
  • Мнения: 1 712
Не е лошо да напишеш за неразбиращите,че снукър е билярд.
Не знам дали ще ти е полезно Българският снукър сайт

# 4
  • Мнения: 139
Не е лошо да напишеш за неразбиращите,че снукър е билярд.
Не знам дали ще ти е полезно Българският снукър сайт

Едва ли някой неразбиращ ще напише мнение в темата :>

# 5
  • Мнения: 127
Ахъъъм и е по точно вид билярд,билярд е друго.
Айде да идват още снукърки,че ще вземем с megata да се съберем да направим една игра,аз още не съм играла,само гледам по ТВ,ма като живея в малък и забутан град,така става Mr. Green

# 6
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Още една почитателка има.Следя турнирите,когато ми е възможно,интересно ми е,но още съм в процес на разучаване на правилата.Снукъра стана интересен и на мъжа ми.

# 7
  • Мнения: 404
и аз си падам по снукър. о'съливан и хигинс са ми любимци.

# 8
  • Мнения: 1 712
Едва ли някой неразбиращ ще напише мнение в темата :>
Сигурна съм,че щяха поне 5 човека да питат какво означава.Радвам се,че намерихте съмишленици.

# 9
  • Мнения: 127
FURIQ_65 и аз в началото следях ей така от горе,от горе и като научих правилата,сега не можеш с нож да ме остържеш от ТВ-то.
vladka_sun   bouquet

# 10
# 11
  • Мнения: 139
Аз съм играла един път, адски е трудно, нищо общо няма с билярда /там бях вманиачена/. Имам мерак, май има и една маса тука в Бургас, ама нямам време  Cry

# 12
  • София
  • Мнения: 15 435
Цитат на: valq_78

Сигурна съм,че щяха поне 5 човека да питат какво означава.

Аз щях да попитам, но реших да не показвам колко съм тъпа. Grinning Embarassed

# 13
  • София
  • Мнения: 565
 И ние в нашето семейство сме почитатели на снукъра! Освен на Рони съм фен и на Стив Дейвис. Играта наистина е доста сложна и единственото общо с билярда е това, че се играе с топки. Винаги съм се възхищавала на големите играчи на снукър, които за секунди съобразяват как да ударят бялата топка така, че другата да отиде на нужното място, а бялата да се позиционира за следващия удар. Особено Рони, който като го удари вдъхновението просто не може да изчака топката да влезе в джоба, за да подхване другата. Голям кеф!!!

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Да се запиша и аз като фен на снукъра Laughing Хигинс ми беше любимец в началото като открих играта преди доста години и до сега си го харесвам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт