Сходство между името и личността на човека

  • 5 587
  • 27
  •   1
Отговори
  Здравейте! Как е според вас? Мислите ли, че освен зодията и името е определящо за личността и живота на човек? Познавате ли хора с еднакви имена и със сходна съдба или характер?

# 1
  • Мнения: 6 013
Не мисля и не познавам такива хора !  Peace

# 2
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
не

# 3
  • Мнения: 17 546
Така е. Има значение. Познавам такива хора. Не харесвам своето име и не ми е добре с него. Аз не съм студена, а то е такова.

# 4
  • Мнения: 1 897
Преди време бях пуснала тема с подобна насоченост. По-скоро за това предубедени ли сме към хората, носещи определено име.
Може би ще ти е интересно да 'хвърлиш едно око' на отговорите там.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254785.msg6071158#msg6071158

# 5
  • Мнения: 1 447
Не мисля,че има сходство.Винаги съм се дразнела като са ми казвали носиш на баба си името и си същата като нея.Не съм на мнение,че името прави човека,за мен е точно обратно.

# 6
  • Мнения: 654
Аз забелязвам по- скоро друго сходство- прилика с чоека,на когото е кръстено детето. Така е и с дъщеря ми, и с двамата ми племенници.

# 7
  • Мнения: 5 940
Откривам сходство между външния вид и името. Повечето Десислави, които познавам са светлокоси, високи, хубави жени. Може да е съвсем случайно.

# 8
  • Мнения: 1 447
Откривам сходство между външния вид и името. Повечето Десислави, които познавам са светлокоси, високи, хубави жени. Може да е съвсем случайно.
Ще да е случайност,аз които Десислави познавам са тъмни.

# 9
  • Мнения: 2 448
Откривам сходство между външния вид и името. Повечето Десислави, които познавам са светлокоси, високи, хубави жени. Може да е съвсем случайно.
Ще да е случайност,аз които Десислави познавам са тъмни.

И певицата Десислава е от най високите.  hahaha

По темата - нито зодията, още по малко името говори за някакво сходство между хората. Средата, в която живеят и общи проблеми, ако щете допринасят за някаква прилика, но другото си е случайно съвпадение.

# 10
  • Мнения: 1 701
Аз пък една Милена за свяст не познавам...
Не знам!
Лош късмет! Wink

# 11
  • Мнения: 3 782
Аз също не вярвам, обаче какво значи - Човекът си дойде с името? А?
Годиника ми носи името на своя дядо, изобщо не си приличат. Напротив.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 752
Не съм забелязала подобно сходство.
Само за Десиславите също имам наблюдения, че са хубави  Simple Smile
Дано в нашия случай не е много вярно, че детето прилича на този, на когото е кръстено.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 752
Преди време бях пуснала тема с подобна насоченост. По-скоро за това предубедени ли сме към хората, носещи определено име.
Може би ще ти е интересно да 'хвърлиш едно око' на отговорите там.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254785.msg6071158#msg6071158
интересна тема  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 6 796
Почти висчки Марии, които познавам са хубави.
Почти всички Никола/Николай/Никол са супер инати и своенравни, диви.

Общи условия

Активация на акаунт