Отговори
  • Мнения: 1 218
                                                                               Да започнем слабеенето ... .... от ДНЕС !!!  
                                                                               Да обявим война на излишните килограми !


                                                                                   

Как ???

                 Ами с усмивка  ,  малко инат  ...  и без глад     Peace  


Хапваме си добре   Mr. Green :

                   

       

Слабеем по режимите изготвени от :
диетолог ОГНЯН СИМЕОНОВ 
ул. Райко Жинзифов 20 бл.11 вх.4
тел: 0899937677
понеделник - петък:9 - 17 часа

или на скайп - dietolog 

Спазването на режима не означава лишаване от храна, а правилната ѝ консумация.
В нея е важно количеството, качеството и съотношението на приеманите храни.
За всеки човек, в зависимост от неговите индивидуални нужди се изготвя индивидуална програма на хранене !!!



                                                                 

                                                                                                            Старите ни темички :
                                        №1     №2     №3      №4     №5      №6   №7     №8    №9    №10    №11    №12     №13     №14    №15  №16    №17  №18
                                                                     

И ще изглеждаме добре Flutter

 

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 00:44 от Djindjari

# 1
  • Мнения: 699
Е, първа съм, ма то като не спя още.
Джинджи ти си желязна моме, благодаря, страхотно е. Обещавам да се науча да пускам темички та като родиш живот и здраве да има кой да те замести, дали ще е достойно незнам, но ще чакаме с нетърпение бързо да се завърнеш в нашите редици.

Аз......таковата, ма много се ядосах, на шопинг бях и така ме е яд, че се отпуснах, че място не мога да си намеря. Какви панталони си харесах и не можах да се пъхна в тях  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Ако си бях запазила теглото от преди 2 месеца, щях да си ги купя. А сега ще ги сънувам само. Много гадно съм напълняла, само на корем, паласки и малко на бутчетата. От яд изядох и една палачинка, но се зарекох това да е последното сладко в близките 2 месеца. Другата седмица ще се чуя с Оги, така се изложих, искам да видя какво ще каже и той.

Льони, супер резултати, на снимките с панталоните така си личи че си отслабнала много, нямам думи просто. Дано скоро всички се отчетем с такива резултати. Аз ще трябва да открия записките си от най-слабия ми период и да видя какъв е резила.

Благодаря ви за пожеланията, имам си най-добрия мъж на света, заведе ме на шопинг на рождения си ден, гледа детето, докато аз обикалях магазините, за него нищо (изключвам подаръка), а за мен 5 неща. Е, как да не го обичаш после.

Лека нощ.

# 2
  • Мнения: 572
запис, че сега се връщам от диско и едвам гледам ... ама ви изчетох де Wink

# 3
  • Мнения: 649
Добро утро момичета,

да се запиша и аз набързо. Виждам, че всички сте добре и постигате страхотни резултати  Laughing
Много се радвам за вас  Hug
lioni снимките ти са повече от страхотни. Невероятно е това, което показваш и ти и Борянчето, а за килограмите дет споменава Аморчето да не говорим. Вие сте супер яки мацки и го заслужавате.

Хаясче честит ти рожденик, да ти е жив и здрав и много да те слушка. Четох някъде по назад, че се връщаш на работа. Дано да се климатизираш бързо и да бъде добро завръщане за теб. Много  Heart Eyes на малката принцеса.

Djindjiблагодарско за темичката, ти си страшна, дано и бебо е толкова готсък като майка му  Hug

На всички други момичета много  Hug и  goodscale

# 4
  • Мнения: 290
Добро утро и в новата темичка!  Hug
Благодаря ти, Джинджи!   bouquet  bouquet  bouquet Hug
Айде на кафенце и чайче.

На който каквото му се пие.
Ели, страхотни разлики! Браво момиче! smile3501 smile3501 smile3501 Зашемети ме с коси - плитката ти е  newsm10 ! И аз така си се кефя, като гледам старите снимки и новата си визия.
Десика, къде се изгуби, бе мила?! Гледам растете   love001 Наминавай по-честичко.
Често виждам и Катето на балкона, ама.... само ни чете и не пише. Как си, Катенце? Аз минах през Добрич и пробвах и сиренцето "Албена". Вкусно е!
Да ви кажа момичета и аз като Ели започнах да ям обикновено сирене и кашкавал, че ми отъня джоба. Но нещата пак си вървят в правилната посока  smile3521
Някой беше писал нещо за "диета" - нашето не е диета, а начин на хранене, който си остава за цял живот. След постигането на желаните резултати, навика да се храниш правилно остава и лесно се поддържат килограмите.
Режимен ден и много  Hug Hug Hug и   love001  love001  love001

# 5
  • Мнения: 367
 Hug Hug Hug Hug Hug HugЗдравейте момичета,много време ме нямаше но програмата тук беше много натегната.
Първо да се отчета - 53.0 кг . Party 
Не съм недоволна с тес пъпеши и праскови и дини ..... ужас неудържимо е  Laughing
Много ви се радвам на всички - Хаясчето е много близо до 50 кг вече Hug Heart Eyes, на Джинджи и остава малко до финалната права с бебо  Hug Heart EyesАморчето е забила колчето на много килца - бравос  Hug Heart EyesЛиони - смъртоносни снимки много голяма разлика Hug Heart Eyes Питчето и тя е на линия  Hug Heart Eyes Борянче и ти стройна снага си разходила по бански - браво и голямо честито за Джами!!! Hug Heart Eyes Иленце имаше я книжката тук ,но нещо е изчезнала http://www.izvorite.com/
тук обаче има и други яки книйки така че метнете им п-о един поглед може нещо да ви хареса.
Аз я имам на файл Мъжете са от марс...... и който я иска да ми прати емаил адрес на лични  Heart Eyes ще ви я заметна Hug
Еййййй много ми липсвахте ама ние гости, гости до смърт и в момента у нас е пълно майка ми и вуйна ми и сега на мъжа ми една позната пристига от Англия - тотална лудница.
Ние обаче на 2.09. се омитаме в Троянския манастир - имаме годишнина от свадбата  Grinning и ще сме си само двамата най - накрая.
Десика и ти си на четвъртото квадратче вече. Дано да ти върви леко бременността Hug Heart Eyes
Прегръдки и на всички останали и успех на новичките девойки  bouquet

# 6
  • Мнения: 572
Добро Утро и от мен Simple Smile
снощи тая дискотека ... едвам гледам сега ... щях да си ходя на гости на мама, но ... намери се кой да ми отложи нещата и да ми развали сутринта и се отказах, но гледам да не ми пука Simple Smile
Днес кантаря закова на 56.8кг

Фелинче, мерси за инфото, книжката е супер яка и предпочитам да не ги чета на комп, мн ми се изморяват очите Simple Smile
Хаяси, със закъснение, да ти е жив и здрав мъжа Simple Smile
Ели, много добри резултати - бях шашната в 4 часа сутринта  Crazy ти си пример за това, че може макар и бавно да се сваля, макар и не много режимна, пък аз мисля да съм следващия такъв пример  Crazy - досега съм се преборила обаче само с 5 кг, има още 7 кг за да стана супер яка мацка Simple Smile

А от вчера качените ми 600 грама за предните няколко дни, се оказаха яко вода, защото днес бяха  -900 грама
Режимен ден!

# 7
  • Мнения: 153
Добър ден на всички Simple Smile

Много благодаря за милите думи  Hug Heart Eyes
Ще се радвам съвсем скоро всички да могат да се хвалят като мен Simple Smile
Аз вчера прегреших само с някакво малко десертче (нещо от сорта на бисквити с шоколад по средата).
Даже изядох само половината, за да не ми е много съвестно.
Иначе днес кантара ми отчете -800гр. Не можах да повярвам и се качих 3 пъти на кантара и все едно и също показваше.
Вчера нали не бях мръднала заради бонбоните и виното предния ден, но явно както казва Илето е било само вода.
Но си мисля, че в понеделник кантара ще отчете малко повече, тъй като е прекалено хубаво за да е истина.
Само не знам как ще се устискам 2 дни да не омажа положението, че майка ми вече говори за пици, чипсове и разни такива.
А след малко излизаме на разходка с нея и сестра ми и става страшно  Joy
Съботата ни е ден за разходка на трите заедно и винаги се събуждам с уговоркана да не ме саботират, а те винаги го правят  ooooh!

Режимен ден на всички пожелавам   bouquet

# 8
  • Мнения: 432
Добър ден на всички и от мен.
Уредих се с кантарче и от следобяд започвам с меренето на продуктите.Много се кефя.Да видя колко ми е мерило окото и колко са действителните грамажи.

Моля ви хвалете се с постигнатото,много ви се радвам,давате ми повече стимул newsm44 newsm51

В предишната тема някой питаше за Лунната диета.Аз преди 2 години /лятото/за 4 месеца свалих 15 кг с нея.Бях много стриктна.На една лунна фаза свалях по 1 кг горе долу.Но зимата си ги върнах,а следващото лято ми ставаше лошо от глад и спрях.

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 14:09 от dessy77

# 9
  • Мнения: 699
Ооооооооооооооо, нашето Фелинче се появи, Десика и тя.
Фелинчееее, не ми гледай линийката, тя си седи така от май месец. 50 близо ама друг път, сега съм 54 и се оплаква все повече и повече, че нещо не се и размърдвам, въпреки че след цялото това плюскане бях 55,1 кг. и за нула време махнах 1кг. Ама то вода, май  newsm78 newsm78, сега борбата е безмилостно жестока, защото ако всичките 3 кг. отгоре са сланинка ще ги боря поне 1 месец. То не е корем, паласки и бутове, страшно е. Влязох си в ритъм, но още има какво да се желае, от 04.09 малката ще е на кухня пак и поне за нея няма да готвя и ще ми е хиляди пъти по-лесно и ще имам и повече време за мен и за режима. То тия дни голямо тичане и никакво време, че и малкото го водим навсякъде с нас (горкото, снощи  беше в пицарията с нас до 12ч., имаше и укорителни погледи разбира се, но то си е таласъмче и аз не се притеснявам), няма кой да я гледа и щем не щем го мъчим горкото. Но да свиква от сега.
Чао от мен и да слушкате.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 153
Ехоооо пак се покрихте някъде.
Голямо скитане пада събота и неделя.

Фелинче, радвам се да те видя. Позабрави ни ти, но имаш много основателна причина.
Пожелавам ви много хубав празник. Да сте много щастливи  Heart Eyes

Ние с мамчето и сестра ми хубава разходка си направихме днес.
Само че си хапнах сладоледче. От тези на МакДоналдс във фунийка.
Прецених, че ще е равносилен на 2блока и го ядох за обед.
А пък за следобедна закуска пих едно мляко с нес.
Ходихме и до МОЛ-а и в един от магазините се загледах по дънките.
Хванала съм едни с размер XL и питам майка ми "Мислиш ли, че ще ми станат?"
И тя "Тези ще са ти широки със сигурност. Вземи по-малкия размер."
Аз пък не вярвам и казвам "Да бе, да!". Но взех и по-малките за всеки случай.
Е оказа се права жената. Дори са ми свободни, а не тесни и да ме притесняват.
Пък другите се оказа, че са ми прилично големи  Joy И ми седяха много смешно отпред.
Те пък разпродажба правеха в магазина и дънките от 99.90лв. намалени на 24.50лв.
Е как да не си ги купи човек  Crazy

Много им се радвам как ми седят, но заминават директно в шкафа при другия нов чифт.
Ще използвам топлото време максимално и ще си нося късите дрешки.
А пък с новите и дълги дрехи ще дефилирам като застудее.
То даже тогава най ще си проличи разликата в обиколките, защото сега повечето дрехи, които нося са ми широки и свободни.

Айде лека вечер на всички, че сама си пиша  hahaha  bouquet

# 11
  • Мнения: 290
Добро утро!
Айде на кафе

и чайче

Много се радвам да те видя, Фелинче! Hug Приятно изкарване в Троянския манастир! Много щастие ви желая!
И ние това лято минахме по старите пътеки ... Преди n години се запознахме в Каварна и това лято отскочихме до там да си припомним старите пътеки. Много се е разхубавил града, но заведението, където се "забихме" си стои. Вече не е дискотека, а някакъв клуб, ама... поне не е изчезнало напълно.
Аз вчера си преравях отново старите дрешки и .... ще трябва да вадя машината - всичко ми стои като чуждо.  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Ели, супер! Ще взема и аз да се вейна към МОЛа, че съм го закъсала откъм дънки (като изключим тия дето ги приватизирах от детето, всичко друго ми стои ужасно), а тая цифра си заслужава.
Режимен ден!  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 09:24 от БорянаІ68

# 12
  • Мнения: 432
Добро утро и от мен.Благодаря за кафенцето,аз вече и закусих.
Днес си имаме празник-4 год от както се "забихме",както казва Борянка.Ще оставим дребния на нашите и мислим да направим едно кинце,малко разходка,почерпка,та тъй.
От утре пак бач,свърши отпуската.
От днес въведох и кантарчето,ами то се оказа че  съм си хапвала горе долу като количество м/у  лист 1 и 2.Супер,щом не съм умряла от глад,продължавам.Мислех си,че ще съм по-лакома на око.Засега добър старт ,пък да видим.
Лек ден ви желая,приятна почивка.

# 13
  • Мнения: 572
хайде да се отчета и аз Simple Smile
-300 гр още и вече 56, 5 кг ...

Борянче, мерси за чайчето Simple Smile

# 14
  • Мнения: 153
Упс аз поспаланката преди 20мин станах. smile3524
Сега си пийвам кафенцето и ви чета.

Да се отчета - сладоледа от вчера не ми е направил поражения.
Кантара отчете -200гр. преди малко.
Остават 300гр. до втората ми цел.
Тази седмица ще ги опукам. Или поне се надявам.
Днес понеже ще се шляем с моя приятел повечко навън и като го знам какъв е саботьор отсега съм се настроила, че няма да съм много режимна най-вероятно.

Борянче, сега е момента явно да се понапазарува нещо по-евтинко, защото гледам на много места правят разпродажби.
Обикновено са летни дрехи, но при повече късмет може да се намери и нещо хубаво.
Ако ходиш до МОЛ-а влез в магазина на Tally Weijl. Може пък и да ти харесат дънките.  Party

Иле, браво за минуса. Само така! Колко ти е крайната цел?

Деси77 добре си постъпила с покупката на кантар. Сега ще си по-точна и се очакват добри резултати.
Аз в началото с кантара толкова се бавех докато премеря всичко и докато приготвя яденето зе целия ден. (тъй като го приготвям наведнъж).
Сега съм като фурия. Вадя всичко, което ми трябва от хладилника. Режа, мятам на кантара и по кутиите. Почти винаги си улучвам грамажите от раз. Но го правя толкова време вече, че то е нормално окото да става все по-точно.
Пожелавам ви да си изкарате хубаво на празника и да се забавлявате.
Нека да цари много любов и разбирателство във вашето семейство.
И да ви е жив и здрав малкия герой и много да ви радва   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт