Спестявате ли???

  • 6 324
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 649
Спестявате ли парички или всичко харчите до последната стотинка. Ако спестявате къде държите парите в банка, сейф или под дюшека. Аз примерно не мога да не имам определена сума заделена и  знам,че ако нещо се случи имам бели пари за черни дни.

# 1
  • Мнения: 122
Да, спестявам и ги държа в лявата обувка пред външната врата...  Whistling

# 2
  • София
  • Мнения: 2 430
Да,кътам си по някой лев,че знае ли човек  Mr. GreenЕ не е голяма сума,ама пак е нещо

# 3
  • Мнения: 4 292
В последно време се научих да спестявам. По-спокойна съм като имам заделени пари. Тези, които държа вкъщи, си ги знам само аз. Останалите са в банка, на влог.

# 4
  • Мнения: 4 509
За съжаление - само временно. Щом се видим с малко спестени пари, веднага оправяме нещо по апартамента или купуваме някоя отдавна "заплюта" стока. Иначе съхраняваме в банка.

# 5
  • София
  • Мнения: 61
Че може ли да спести нещо човек на днешно време? Хляба, бирата, билетчето... всичко стана по левче !

# 6
  • Мнения: 649
Единствената причина да ги сложа в банка е,че ако са в къщи ще ги изхарча. Но разбира се имам и в къщи някой друг лев, който ако опазя го отнасям и него при другите.

# 7
  • Мнения: 649
Че може ли да спести нещо човек на днешно време? Хляба, бирата, ... всичко стана по лев че !

Ми по принцип печеля доста и за мен не е трудно, но пък съм сигурна,че ако човек си прави добра сметка може да пести. Имам доста познати които са ми за пример, а са далеч с по малък бюджет от моя.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
Е сега ако взима заплата 500лв и е със семейство ,не е възможно да спести.Моите спестени,пари са от допълнителната работа,която си намерих почасово,иначе ако бях само със заплатата си,бях на 0,нито спестявах,нито имах заем.

# 9
  • София
  • Мнения: 61
Да, вероятно си права.
Но всеки знае като влезе в Билла-та или във Фантастико как набъбва сметката, а уж се купува само най-необходимото. Няколко пъти влизаш, а вече оставаш без заплата...
Все още не съм се квалифицирал аз...

# 10
  • Мнения: 3 423
Целенасочено не спестявам, просто ми
остават някакви пари, държа ги в банки.

# 11
  • Мнения: 122
Целенасочено не спестявам, просто ми
остават някакви пари, държа ги в банки.

А какво правиш целенасочено... И моля да упоменеш в колко банки...  Whistling

# 12
  • Мнения: 1 938
Не, не спестявам.
С моята заплата просто няма как да стане... Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 3 423
Целенасочено не спестявам, просто ми
остават някакви пари, държа ги в банки.

А какво правиш целенасочено... И моля да упоменеш в колко банки...  Whistling

Шегуваш се, нали.

# 14
  • Мнения: 122
Целенасочено не спестявам, просто ми
остават някакви пари, държа ги в банки.

А какво правиш целенасочено... И моля да упоменеш в колко банки...  Whistling

Шегуваш се, нали.

Днес ми е паднало... разбира се, че не се шегувам...  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт