Madonna Sticky & Sweet Tour

  • 3 564
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Ще ходите ли на концерта в Атина? Какво очаквате от лайфа? С какво ще стигнете до гръцката столица и къде ще отседнете? Хайде да обсъдим тази така интересна тема  Simple Smile
Madonna Sticky and Sweet Tour

# 1
  • София
  • Мнения: 358
За съжаление докато успея да убедя милото че трябва да идем ... и те билетите взели че свършили .. cry
А за шоуто, което ще е в Черна гора .. незнам .. нещо не съм убедена че ще е същото.
Искрено завиждам на всички, които ще ходят в Атина  Praynig

# 2
  • Мнения: 2 407
И аз и се надявам ,някой да се откаже за да отида аз.

# 3
  • Мнения: 3 423
Не, в Атина няма пък да ходя, стига
ми, че в четвъртък беше в Берлин.

# 4
  • Мнения: 212
Това Мадона не беше ли оная, дето изобщо не можеше да пее. Което и да е цигане да хвана от махалата ще пее по-добре от нея. Какво толкова намират хората в нея не мога да разбера.

# 5
  • Мнения: 1
Това Мадона не беше ли оная, дето изобщо не можеше да пее. Което и да е цигане да хвана от махалата ще пее по-добре от нея. Какво толкова намират хората в нея не мога да разбера.
Като не можеш да разбереш има други теми, в които явно ще си по-компетентен, и няма да се налага да мислиш за неща, които не те вълнуват...  Hug

# 6
  • Мнения: 5 140
Това Мадона не беше ли оная, дето изобщо не можеше да пее. Което и да е цигане да хвана от махалата ще пее по-добре от нея. Какво толкова намират хората в нея не мога да разбера.


Борисееееееееееееее Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 27 524
Ще ходя на 21-ви в Париж  Blush
После ще споделя отзиви  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3
Това Мадона не беше ли оная, дето изобщо не можеше да пее. Което и да е цигане да хвана от махалата ще пее по-добре от нея. Какво толкова намират хората в нея не мога да разбера.
оная както казваш ти е най-добрата в поп музиката по света и ако някои направи това което е направила тя...ще кажа БРАВО...и не е важно дали пееш добре или танцуваш добре...важното е да правиш шоу и да си добър бизнесмен, а както виждаме Мадона умее
 Simple SmileСпоред книгата на рекордите на Гинес, Madonna е най-успешната певица на всички времена.
 Simple Smile Madonna официално е продала 250 млн. копия на свои записи (75 млн. сингъла и 175 млн. албума) – повече от всяка друга жена изпълнител.
 Simple Smile Madonna има 12 No. 1 сингъла в класацията Billboard's Hot 100 Singles.

 dance а за Гърция ще ви разкажа като се върна от там...

# 9
  • Мнения: 5 140
кога е концерта в Гърция?

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
тя не може да пее много, но прави удивително шоу. и в това е най-добра. който ще ходи - браво.

# 11
  • Мнения: 5 140
тя не може да пее много, но прави удивително шоу. и в това е най-добра. който ще ходи - браво.

както и тя самата е удивителна, Кармакома джамейка ин рома  Hug Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 459
Уникална е! Най-великата!

Ще ходя на 9.09 във Франкфурт, нямам търпение вече Simple Smile

Концерта в Атина е на 27.09

# 13
  • Мнения: 937
Аз ще ходя в Черна гора на 25 септември

# 14
  • Мнения: 130
И ние сме на 25 в Будва

Общи условия

Активация на акаунт