за Pampers

  • 1 512
  • 20
  •   1
Отговори
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Здравейте ,

миналата седмица купих от Метро памперси на Pampers , 3-ката, 2 пакета х86 броя за 58 лева , всичко както винаги. Когато се прибрах отворих ги и видях , че са различни от предишните , не са със тези картинки , лепенките им са раззлични  newsm78
Та въпроса ми е има ли нови памперси или са менте ?

# 1
  • Мнения: 1 763
И аз преди няколко дни купих различни от друг път памперси, само че 4-ка, 72 броя, от Била. Вчера му беше пуснал веднъж памперса, надявам се да е случайност и да нямаме проблем с тях.

# 2
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
дано , на мен до сега "новите " не са ми пропускали  Peace

# 3
  • Мнения: 4 335
Не сьм слу4вала на нови памперси,но 4етох,4е наистина има менте.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 901
Точно в метро и билла надали ще заредят менте, ментетата обикновенно са по разни пазарчета и малки магазинчета...големите вериги обикновенно зареждат от вносителя (производителя)....по вероятно са някакви нови...може за постоянно, а може и малка партида - както онези с ластиците....

# 5
  • София
  • Мнения: 259
И аз вчера купих от онези с ластиците, сигурно от Памперс пак са се объркали нещо с вноса като миналия път. Дано да се задържат по магазините по-дълго.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
За зелените опаковки ли говорите, че ние преди 2 седмици на път за морето взехме от Метро в Ст. Загора от новите на Sleep& play с нови различни лепки и ми се виждат по хубави от страите, досега не сме имали проблем  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 259
За зелените да, лепките им се разтягат за да не стяга толкова на тумбака.

# 8
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Да такива са лепките за които говоря , хубави са. да разбирам ли , че не са менте? newsm78

# 9
  • Мнения: 10 982
Да такива са лепките за които говоря , хубави са. да разбирам ли , че не са менте? newsm78

Не са менте. Peace Аз също съм много доволна от тях, надявам се и за в бъдеще да попадам на партиди с ластици. Купувам ги от Габрово, ако това има значение.

# 10
  • Мнения: 240
В магазина ми обясниха, че имало значение дали са внесени от Румъния или някъде другаде.
Има едни Прима, пак са на памперс, правени в Турция. И те са с ластик и са много добри, пък и са по-евтини.

# 11
  • Мнения: 10 982
Има едни Прима, пак са на памперс, правени в Турция. И те са с ластик и са много добри, пък и са по-евтини.

Да, в момента сме с такива. Много по-меки и удобни са от обикновенните Pampers. Като цена са еднакви.

# 12
  • София...........
  • Мнения: 951
И аз преди няколко дни купих различни от друг път памперси, само че 4-ка, 72 броя, от Била. Вчера му беше пуснал веднъж памперса, надявам се да е случайност и да нямаме проблем с тях.

Извинявай , но от коя Била? Памперсите на едни облачета ли са ?

# 13
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
да на облачета са и картинките където са лепките са различни - бик, коте , гъсеничка , агънце..... Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 763
]
Извинявай , но от коя Била? Памперсите на едни облачета ли са ?



Купих ги от Била във Велико Търново, на облачета са. Но тази нощ пак му беше пуснал пампесът, май по-скоро не съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт