На кои филми плачат мъжете?

  • 2 138
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Не знам дали е имало такава тема, но ми стана интересно кои филми успяват да разчувстват вашите половинки? Laughing Е, бащи, братя, приятели също може да споменавате. Само се просълзяват или има ред сълзи, ред сополи? Whistling
Да си направим малка статистика. Laughing

По-късно и аз ще се включа.

# 1
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
За първи път видях баща си да плаче на филм за живота на Джордж Гершуин. Следващият, на който го видях да плаче беше за една жена, болна от рак, която имаше няколко деца и нямаше кой да ги гледа. Мисля, че беше "Кой ще гледа децата ми". А другия филм, на който съм виждала мъже да плачат беше "Армагедон". Излезе целия Биомет автобус ревящ Mr. Green
Мисля че плачат на такива тежки филми.

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Покрай мен мъжете не са плакала на филми, поне не в мое присъствие, но пък моя мъж се смя адски много на "Титаник"...

# 3
  • София
  • Мнения: 15 435
Баща ми от възраста плаче на всякакви неща - и хубави и лоши.Мъжът ми няма врема да плаче, как седне, така си заспива.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 878
абе, мъжете около мен не плачат...де да знам newsm78

# 5
  • Мнения: 2 960
Единственият мъж ,покрай мен който плаче е моят дЕди..ама то е от вързастта!!Плаче на  hahahaвълнуващите сапунки Shocked

# 6
  • Мнения: 145
Мой приятел призна (тогава 20 годишен) ,че се бил леко насълзил на "Смело сърце" , колко леко той си знае Wink

# 7
  • Мнения: 184
Моя мъж веднъж го мернах, че просълзи на "Дъщерите на Маклауд", когато едната от героините почина. Серията беше наистина много тъжна, а на мен ми стана някакси романтично и мило, когато го видях да си търка очите.

# 8
  • Мнения: 3 268
Моят мъж се вълнува много от филм,в който е убито или пострадало малко дете.Това го изкарва от равновесие.Направо се гърчи от такава сцена.Аз също де,ама нали за мъжа питате...

# 9
  • Мнения: 511
Моят мъж се прозълзи на "12".

# 10
  • Мнения: X
Последния път и двамата ревахме на онзи съвременен вариант на "Робинзон Крузо" с Том Хенкс.

# 11
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не пла4е, дразни се като се раз4увствам аз! явно мисли, 4е няма как да ме подкрепи, нали е филм!ама аз съм пък сълзлива!

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 14:01 от marsy

Общи условия

Активация на акаунт