Хубава и безшумна пералня ?

  • 17 375
  • 15
  •   1
Отговори
Предстои ми закупуването на пералня и бих искала да ми препоръчате някоя безшумна , последната която имах беше невероятно шумна ,че и съседите чак я чуваха.

# 1
  • Мнения: 204
На мнение съм, че безшумни перални няма- това е рекламна политика, по-скоро търси качествена и здрава пералня. От опит, защото минах преди 2 години през избора на пералня, бих ти препоръчала АЕG, особено, ако успееш да откриеш немско производство. Такава взех аз, но както вече казах преди 2 години. Тогава се намираха немски, на които си пише на панела с бутоните "MADE IN GERMANY''- не е лепенка, не се изтрива, а е под прозрачния слой гланц изписан на компютър явно.
Друга изпитана марка, която между другото е и май по-безшумна е ''SIEMENS''- пералнята на брат ми.
И двете перални са взети след консултация с какви ли не майстори, но мисля че са едни от най-добрите на пазара.

# 2
  • София
  • Мнения: 528
Моята се води "безшумна" или поне по-малко шумна. Wink Изключително съм доволна от нея! На BOSCH, с вертикален барабан.  Peace

# 3
  • Мнения: 10 983
Нашата е Electrolux. Шумът от нея е по-скоро малък и ме устройва напълно. При затворена врата на мокрото помещение, не се чува в останалата част от апартамента.
Иначе и аз бих те посъветвала да търсиш здрава и качествена пералня. Ако наистина е такава, няма да е дразнещо шумна.

# 4
  • Мнения: 410
Препоръчвам ти да не угаждаш на съседите, а да закупиш нещо полезно и качествено. = Немско.
От личен опит бих те посъветвала да е Körting.
  Peace

# 5
  • Мнения: 328
Нашата е ARISTON,много съм си доволна от нея има много функции и е доста безшумна Peace

# 6
  • Мнения: 142
Нашата е ARISTON,много съм си доволна от нея има много функции и е доста безшумна Peace
на същото мнение съм Peace

# 7
  • Мнения: 199
И нашата е Аристон, уж безшумна обаче точно на втория месец си стана доста шумна. А от както я имаме, вече 1г. и половина се чупи вече трети път. Днес блокира на половината на прането и сега е пълна с вода и нито може да пере, нито пък да се отвори. Утре сутринта ще чакам техника и да видим този път какво е. Но може аз да съм уцелила дефектна . То май както  с всичко останало в нашата мила родина си е до  късмет.

# 8
  • Мнения: 706
за мен най-добрата марка е-Miele/пак немска/

# 9
  • Мнения: 423
за мен най-добрата марка е-Miele/пак немска/

Чувала съм много добри отзиви за тия перални. Колко горе долу парички струват?

# 10
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
за мен най-добрата марка е-Miele/пак немска/

Чувала съм много добри отзиви за тия перални. Колко горе долу парички струват?

аз си купих такава втора употреба с горно зареждане. Вече 1 година работи на пълно натоварване, струваше около 300 лева, новите такива са около 1000 лева

# 11
И нашата е Аристон, уж безшумна обаче точно на втория месец си стана доста шумна. А от както я имаме, вече 1г. и половина се чупи вече трети път. Днес блокира на половината на прането и сега е пълна с вода и нито може да пере, нито пък да се отвори. Утре сутринта ще чакам техника и да видим този път какво е. Но може аз да съм уцелила дефектна . То май както  с всичко останало в нашата мила родина си е до  късмет.

сменихме 2 Аристона заради фабрични дефекти. В момента ползваме Daewoo с вградена сушилня и 10 кг барабан - изключително надеждна машина!
P.S. такива машини ползват на корабите на БМФ

# 12
  • Мнения: 706
за мен най-добрата марка е-Miele/пак немска/

Чувала съм много добри отзиви за тия перални. Колко горе долу парички струват?
да,към 1000,но преди 4г.,купена от Германия.

# 13
  • Мнения: 224
AEG, Miele - ако са наистина от немското производство, нямат равни  Peace И то не само за перални.

# 14
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Fagor аз я имам от 12 години и не е мръднала.Испанска е

Общи условия

Активация на акаунт