14 000 левкоцита при 35г.с. бременност опасно ли е?

  • 1 999
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 393
Днес бях на преглед и ми казаха,че имам левкоцитоза SadМного се притесних.Доколкото знам нормата е 8 000.
Утре ще ходя да ми взимат кръв за CPR.Много ви моля ако някой е бил в същата ситуация или знае нещо по въпроса да ми пише.

Последна редакция: чт, 30 юни 2005, 10:57 от Mama Bubu

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Ако всички други изследвания са ти наред, може причина за по-високия брой левкоцити да са  причинени от  инфекциозни процеси, гнойни процеси, токсични въздействия, някаква стресова ситуация. Не се притеснявай излишно, защото стреса може да ги повиши още повече. Успех с изследването и дано всичко да е безобидно.

# 2
  • Мнения: 2 332
И аз имах повишени левкоцити през цялата бременност - всъщност гинеколога каза, че са повишени, а един лекар - наш познат - каза, че са нормални за бременна... Всичко иначе ми беше ок - така че ти стискам палци и при теб да е така!

# 3
  • Мнения: 1 393
Ех,и при мен всички други изследвания като урина,влагалищен секрет и кръв са наред само тези левкоцити ме притесяват CryИначе през цялата бременност не съм боледувала и сега се чувствам добре.
Благодаря ви за отговорите момичета thumbsup
Всяка допълнитела информация ще ми е от полза,че ще се побъркам до утре,а кой знае и кога ще са готови резултатите Wink

# 4
  • Мнения: 2 332
Моя съвет - за да не го мислиш толкова - тръгвай на разходка с някоя приятелка, ако можеш и да напазаруваш - още по-добре!  Simple Smile Не се притеснявай предварително, а утре да пишеш какво е станало! Сигурна съм, че всичко ще е ок!

# 5
  • Мнения: 1 393
Роси74 много благодаря за успокоителните думи newsm10 А сега наистина излизам,защото имам една малка госпожица,която трябва да разходя Simple Smile

# 6
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
От силен стрес може да се качат, така, че ако си се уплашила или притеснила нищо чудно, че са 14. Нормата е 8 - 10. Не се притеснявай, ако трябва повторете изследването, преди да се решава, че си имала незнам какво си. А може и да е грешка на лаборатирията. Разбира се, ако си здрава, без Т, или някакви други симптоми.

# 7
При моята бременност левкоцитите постоянно бяха 12-15 000 и никой не ми обърна внимание,а аз понеже не разбирах си бях спокойна.И родих чудесно и здраво дете Grinning

# 8
  • Мнения: 1 393
Наистина много ме успокоихте момичета и съм ви адски благодарна  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 393
Днес след изследването казаха,че спадат и са 13.Дано да не стане нещо лошо на бъдещото ми мъжле Wink

# 10
  • Мнения: 2 332
Спокойно - няма!!! Браво!

# 11
  • Мнения: 1 393
 newsm10 Олекна ми Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт