Маратонки с колелца?

  • 10 361
  • 36
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Момичета, някой знае ли къде се продават такива маратонки? Има ли номерация (на мен ми трябва 34)?

Виждам доста деца по улиците, но където и да съм питала в магазини за маратонки, вдигат рамене.

# 1
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
И аз се записвам да следя темата!

# 2
  • Мнения: 2 066
Вчера в рекламна брошура на SPRIDER мернах, че има в есенната колекция такива маратонки.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
SPRIDER STORES ли е това? Ще проверя, магазинът ми е много близо. Hug

# 4
  • Мнения: 142
едни приятели купиха на дъщеря си от Ритони- Бургас.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Да, в SPRIDER STORES има такива.

# 6
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Това SIDER STORES същото ли е като SPIDER във VarnaMall. И каква е горе-долу цената на маратонките?

# 7
  • Мнения: 22
Много са ми интересни и на мен тези обувки с колелца Simple Smile Чак ми се иска да си купя.

# 8
  • София
  • Мнения: 790
Онзи ден видях такива маратонки в един магазин в Скай Сити. Срещу Уго се намира магазина, на витрината бяха. Подробности за номера и цени не знам.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Това SIDER STORES същото ли е като SPIDER във VarnaMall. И каква е горе-долу цената на маратонките?
Да, цената /ако не се лъжа/ беше около 50-60 лева. Не съм сигурна обаче  ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 103
Купих такива от ДетМаг на бул. Черни връх 47, ет. 2, беше преди 3 месеца обаче, тогава имаше всякаква номерация, както и 2 вида разцветки - за момчета и момичета. Цената, мисля, беше към 70 лв.

# 11
  • Мнения: 9
Къде се намира SPRIDER STORES  в София? Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 504
Къде се намира SPRIDER STORES  в София? Thinking
На Витошка,като тръгнеш от НДК към Халите е отдясно.Не е много надолу.Вчера бях там,но странно,такива маратонки не видях Thinking

Тия маратонки са ми много странни.Гледах мъниците днес в училище-натискат едно копче отзад на подметката,колелцата излизат.Като искат да ходят,ходят на пръсти JoyА докато се "пързалят" стойката им е страхотна,много се забавлявах,докато ги гледах Mr. Green

# 13
  • София...........
  • Мнения: 951
Момичета,  SPRIDER - а на бул."България" до JUMBO същия ли е?

# 14

Общи условия

Активация на акаунт