препоръчайте ми курс за ексел

  • 5 021
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
привет,
препоръчайте ми курс за ексел -  ниво нагоре от основно.  Confused
работq с филтри /за ориентир/  и ........ ми трqбва обучение Blush..... търсих в нета, но ми се иска да попитам и тук. благодарq !  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 195
на курс......едва ли ще те научат кой знае колко.......
нямаш ли някой познат, който би могъл да ти отдели няколко часа.
Ако искаш да ми дойдеш на гости в Нови искър, бих помогнала с удоволствие и без заплащане:) Peace

# 2
  • Мнения: 2 759
                       Мда, и според мен една добра книжка, или самия хелп могат да помогнат повече... А парите, отделени за курса ги изпии  Mr. Green. Приятели също могат да помогнат много повече... А и тук може да попиташ, ако нещо не ти е ясно.

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 1 877
мерси на всички!  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз съм ходила на такива курсове към Стопанската камара.Провежда се и изпит  и ти изпращат сертификат от Майкрософт за офис асистент Peace Изпитът е на английски и се изразява в тест в реално време.Разбира се, ако не искаш не е нужно да го караш.При  всички случаи си получаваш диплома от Стоп.камара

# 6
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Аз съм ходила на такива курсове към Стопанската камара.Провежда се и изпит  и ти изпращат сертификат от Майкрософт за офис асистент Peace Изпитът е на английски и се изразява в тест в реално време.Разбира се, ако не искаш не е нужно да го караш.При  всички случаи си получаваш диплома от Стоп.камара
Може ли някакъв линк за там да го видя?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 079
БСК - Център за компютърно обучение и Сиско Академия
http://educentre.bia-bg.com/ 
 Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 3 787
БСК - Център за компютърно обучение и Сиско Академия
http://educentre.bia-bg.com/ 
 Hug
Да, това е мястото, а момичето на снимката /Нели/ ни беше учителката  Laughing

# 9
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
И аз ви благодаря   bouquet

# 10
  • Мнения: 566
Искам да използвам темата за да попитам за курсове по счетоводни програми, търся из нета но не попадам на почти нищо, става въпрос за София. Ще съм ви благодарна ако ме насочите някъде

# 11
  • Мнения: 121
Преди около година ходих на 2-дневен курс по Excel - мисля, че фирмата беше ITCM (или нещо подобно) - в края на курса изадаваха сертификат на Microsoft. Останах доволна, имайки предвид, че не съм човек на цифрите. Мисля, че офисът им беше на Черни връх - до този на Coca-Cola България Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт