Впечатления от занималня Бой-Мар в Люлин?

  • 3 958
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 258
Синът ми ще е втори клас и ще е цяла година втора смяна. Мисля да го запиша сутрин на занималня в Бой Мар. Някой има ли впечатления от там – колко големи са групите, сигурен ли е транспорта до училище, занимават ли се достатъчно с децата?
Предварително благодаря за отговорите!

# 1
  • София
  • Мнения: 276
Ако това е занималнята в блока на  пицария О"Шипка, мога да кажа следното:

**Ходих началото на лятото на "оглед" защото се чудехме какво ще правим лятото и ми направиха впечатление деца на по 5-6 год., които е биеха и псуваха newsm78, а педагожката( която е и Директор) не можеше да се справи с тях и да ги укроти. Само ги заплашваяе как ще ги каже на родителите им......ама то каквито родителите- такива и децата.

Иначе базата е добра, но имам чувството, че ги оставят повече от позволеното на компютрите newsm78

Това е накратко.....

Е, разбира се при това положение НЕ се записахме там....явно децата са събрани "От кол и въже" а Директорката не иска никой да гони- нали  все пак става въпрос за пари? 

# 2
  • София
  • Мнения: 17 258
Оо, това е ужасно … не знаех, че имат компютри. За какво, по дяволите, са компютри в занималня???  #2gunfire

А в този случай – препоръки за друга частна занималня? В Люлин 4 сме.

# 3
  • Мнения: 1
Това е занималня с главно З. Отношението към децата на педагозите е на ниво. Имат занимания по пиано, плуване, английски, взимат и връщат децата с бусове. Аз съм доволна от тях и не съжалявам, че от 3 години детето ми е при тях.

# 4
  • София
  • Мнения: 17 258
Това е занималня с главно З. Отношението към децата на педагозите е на ниво. Имат занимания по пиано, плуване, английски, взимат и връщат децата с бусове. Аз съм доволна от тях и не съжалявам, че от 3 години детето ми е при тях.

Затова ли се регистрира, да откриеш новата учебна година  Joy

# 5
  • Мнения: 1
Ами да, нормално е след като започва учебната година да се споделят впечатления от занималните  където децата  ви прекарват половината от деня. Извинете ме дами но що за израз е "деца от кол и въже" Вашите някакви по специални ли са ? а относно псуването и биенето без да ходя на оглед в която и да била занималния го виждам всеки ден  по градинките и то пред погледа на почти безучастни майки,  и за това ли са виновни  педагозите, ако ние не можем да укротим децата си, защо очаквате това от който и да било педагог.  А относно занималнята Бой Мар  в Люлин,  деца на мои близки я посещават  и са доволни и от базата и   от  подхода към  децата. 

И само в заключение  преди да лепнете на някои етикет  "Некадърник"  помислете самите вие какви сте.

# 6
  • София
  • Мнения: 17 258
Вижте сега, дами, ksa и princess76 - пишещите тук общо взето сме наясно кога някой се регистрира само за да защитава даден бизнес, срещу който има критики. Пък вие - две регистрирани в два последователни дни. Спрете се вече, вредите си повече така.
 

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
А в този случай – препоръки за друга частна занималня? В Люлин 4 сме.
Има една на първата сипрка на тролея / в бл.403 мисля че беше/. Съученици на синът ми ходехе там, и родителите бяха доволни. Инфото ми е от преди 2 год., надявам се да няма промени!
Успех на второкласника  Peace!

# 8
  • София
  • Мнения: 17 258
Ali_sun, благодаря, той вече е третокласник  Laughing изровили са архивна тема да си направят реклама за новата учебна година  Laughing

Иначе точно в тази занималня ходи и съм доволна много  Peace

Общи условия

Активация на акаунт