Спукано гърне или хванати в изневяра.

  • 13 481
  • 163
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Съвсем наскоро по една от телевизиите започва предаване, където специален екип ще дебне половинките на мъже и жени, които се съмняват във верността им.
Та искам да попитам, на вас случвало ли ви се е да хванете любимия човек в изневяра, ползвахте ли специални средства за това или стана случайно?
... а вас хващали ли са ви?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Не и на двата въпроса. Не си изневеряваме. Имаме си наше споразумение и си го изпълняваме.

# 2
  • Мнения: 700
Не съм хващала, признавали са ми, но това е само защото съм с чисти ръце и хладен ум и рано или късно прихващам всичко Wink

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не са ме хващали в изневяра

# 4
  • София
  • Мнения: 6 024
Хващали са ме и  съм хващала, и в двата случая не е много приятно чувството.  Embarassed

# 5
  • Мнения: 274
Хващали са ме забит до кокал. Казвам - не е това което си мислиш и така....Все още живеем щастливо. Не се впрягайте толкова.

# 6
  • Мнения: 4 435
Не съм хващала.Не са ме и хващали,защото не изневерявам.


п.с. Сърдита съм на предаването,всичко било нагласено,а така чаках да гледам сеир. Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 13 512
Хващала съм. Не простих. А можех...беше забивка, а не връзка. Крайна съм.

# 8
  • Мнения: 122
Не съм хващала.Не са ме и хващали,защото не изневерявам.


п.с. Сърдита съм на предаването,всичко било нагласено,а така чаках да гледам сеир. Crossing Arms

То че предаването ще е нагласено и аз го знам...
... така и не разбрах обаче някой ползвал ли е някакви специални тактики при хващането... пък и отговорите нещо ми се струват много кратички...  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 2 891
Аз не съм, но една моя позната ползваше скрит в колата му диктофон. СРС-та демек   Mr. Green И с такси сме го следили, и през прозореца сме го дебнали... Хванахме го де, но тя е родена за организатор в това предаване. Ще и го дам като идея за допълнителен доход.

# 10
  • Мнения: 13 512
Не, стана съвсем случайно, никакви такттики не съм прилагала, дори не съм си го и помисляла. Натресох се в заведение, в което бих се заклела, че той не би отишъл. Тръгнах да сядам на една маса, приятели ме завлякоха в другия край. И направо се озовахме лице в лице Shocked Сега много ми е смешно като се сетя, но тогава беше шок!

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Хващала съм , да. И то доста странно, той беше в чужбина и му пратих смс, а мадамата видяла и ми прати друг смс, да попита защо пиша на приятеля й  Shocked После с нея си поговорихме по телефона, той отричаше да я познава. Оставих й го. След няколко месеца вече не бяха заедно.
Мен не са ме хващали, вярна съм. Ако ми хареса друг, първо късам и после започвам нова връзка.

# 12
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Не, стана съвсем случайно, никакви такттики не съм прилагала, дори не съм си го и помисляла. Натресох се в заведение, в което бих се заклела, че той не би отишъл. Тръгнах да сядам на една маса, приятели ме завлякоха в другия край. И направо се озовахме лице в лице Shocked Сега много ми е смешно като се сетя, но тогава беше шок!

Е да де, ама как разбра че за изневяра иде реч? Те мъжете са племе хлъзгаво, все някак можеше да се измъкне newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 6 794
Нито съм, нито мен са ме. Може би, защото не изневерявам.  Laughing

# 14
  • Мнения: 122
Аз не съм, но една моя позната ползваше скрит в колата му диктофон. СРС-та демек   Mr. Green И с такси сме го следили, и през прозореца сме го дебнали... Хванахме го де, но тя е родена за организатор в това предаване. Ще и го дам като идея за допълнителен доход.


Е аз питам именно за СРС-ва, защото знам за един случай на опасване на целият апартамент с подслушвателни устойства тип "бръмбарчета" от страна на мъжа... познайте дали не беше хванал жена си ...  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт