Малко info помощ?

  • 815
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 816
Прегледах цените на курсовете в школите и останах така #Crazy.На мен 1400лв.много ще ми дойдат.Та ако някой знае частен учител по математика и БЕЛ,ще помоля да сподели.Благодаря.

# 1
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Не мисля,че частен учител ще ти излезе по евтино,но поне ще се занимава индивидуално с детето ти...За коя част на София се интересуваш ,че и местоживеенето е от значение.

# 2
  • София
  • Мнения: 816
Центъра, мила.И наистина цените са безумни.

# 3
  • Мнения: 2 708
Ориентировъчно смятай 15 лв на учебен час с частен учител. Средно 2 пъти по 2 часа едното, или 1 път 3 уч часа, и така за другото, в най-добрия вариант - някъде около 90 на седмица. Може и да варира леко нагоре надолу но е там някъде. Това 90 х 4 седмици в месеца - 360 на месец. Айде да го намалиш от мен - в смисъл да намериш по-добри цени (за качество не говорим) 300 на месец - това около 9 месеца - от октомври до юни (като юни се ходи доста по-често, ама да кажем пък ще има някой път пропуск януари) ........ къде отиваш тиииииииии............... може би......................... на 2700 и то с мноооооооооооо гооооо ларж сметки от моя страна Joy

И не че искам да те плаша, но това го написах за да не си мислиш, че ще е по-евтино. А има и мнооооооооооо го по-скъпо, а и тази сметка е при по-малко часове на седмица. Горе долу честотата е четири уч часа мин от едното и толкова от другото.

Успех ти желая и силна воля, че ще ти трябват. Peace


Има хора, които и без уроци успяват, ама ние не сме от тях и затова бяхме от тези, които наливаха в системата частни уроци. И ще повторя упражнението догодина с втори номер. Една уч година малко да поема въздух и пак надолу потъвам.

# 4
  • София
  • Мнения: 816
Не мисля,че частен учител ще ти излезе по евтино,но поне ще се занимава индивидуално с детето ти...За коя част на София се интересуваш ,че и местоживеенето е от значение.
                 bouquetБлагодаря

Общи условия

Активация на акаунт