След лапароскопия ми идва 2 пъти цикъла за 1 месец

  • 1 037
  • 5
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 362
Искам да попитам дали на някоя от вас и се е случвало подобно нещо.Значи на 24 юли ми направиха лапароскопия и на 10 август си ми дойде цикъла като по часовник,обаче вчера на 31 пак ми дойде и си изкарах акъла,а предната вечер с мъжът ми правихме доста бурен секс.
Утре със сигурност ще отида на лекар ,защото се чудя изобщо това явление дали е нормално

# 1
  • Мнения: 3 376
На мен ми идваше като по часовник на всеки 11 дена в продължение на около 3 месеца. Но не беше веднага след лапароскопия, а след лапароскопия + проведено лекарствено лечение на ендометриоза. 2 седмици на Утрогестан ме оправиха, и дори тръгна овулаторен цикъл. Не се шашкай, а бягай веднага при лекаря си и го уведоми за ситуацията. Може да е нещо инцидентно при теб. Късмет  Peace

# 2
  • Мнения: 1 247
Кал мила на мен си ми дойде нормално
и не ми се е случвало такова нещо досега
стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Кал,на мен ми се случи нещо подобно да ми дойде през 21 дни два месеца след лапароскопията.Два цикъла ми идваше през 21 дни,но след това всичко се нормализира.Лекарят ми изтъкваше като причина това,че съм имала задържан фоликул.Все пак се консултирай с твоя.Аз се бях притеснила и отидох на преглед.

# 4
  • Мнения: 7 716
Нормални са тези аномалии, но непремнно се прегледай. Късмет и пиши. Laughing

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 362
Звънах на моя  доки каза,че е нормално стига да не се повтаря Praynig

Общи условия

Активация на акаунт