Победителят от "Танцувай с мен" е потрошил заведение в Бургас

  • 2 425
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Рано или късно всички тия хора, които по случайност стават известни изпростяват и почват да правят золуми. ЕТо го и тоя Метин Енимехмедов какво е направил:
http://www.globusnews.net/index.php?option=com_content&view= … le&Itemid=310

# 1
  • Мнения: 27 524
Талантът просто не върви ръка за ръка с възпитанието и интелигентността  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 87
талант, талант ама ми писна от такива таланти... стависки кази хора, иван от сблъсък също, тоя троши заведения...

# 3
  • Мнения: 2 388
Явно славата не му се е отразила добре.
Не го знам, като такова момче.

# 4
  • Мнения: 2 759
                       Кое ви се стори невъзпитано? Момчешка работа - сбили са се заради подхвърлени реплики (повечето са на 20)... Добре, че не са се нарязали на стъклото (щото то едно стъкло само счупено, нали така). Блъснали са се, счупило се. Голяма работа. Чак пък да са потрошили заведение... ама май никой не чете самата новина. Само заглавия коментирате гледам...

                     'В резултат на скандала и сбиването има нанесени материални щети на заведението, като е счупено стъклото на входната врата.'

# 5
  • Мнения: 6 206
Да, много възмутително!
Млади момчета, сбили се. И счупили една врата - страхотно портошаване.
На другите имената с инициали, на Метин цялото. Къде го дават това?
Трябва да си пълним страници на вестниците, нещо в края на лятото липсват сензации.
Хич не съм възмутена.
Жалко за напъна на журналиста.

# 6
  • Мнения: 2 388
                       ... ама май никой не чете самата новина. Само заглавия коментирате гледам...

Права си. Прочетох само заглавието. Blush

# 7
  • Мнения: 1 520
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=284593

Ей ги и на другите имената. То все тая - алкохола не прощава на никой. 

# 8
  • Мнения: 1 207
Рано или късно всички тия хора, които по случайност стават известни изпростяват и почват да правят золуми. ЕТо го и тоя Метин Енимехмедов какво е направил:
http://www.globusnews.net/index.php?option=com_content&view= … le&Itemid=310

Слави май бърза за някъде. Laughing

# 9
  • Мнения: 87
е какво искате да ми кажете, че е нормално в ранни зори да се бият по заведенията ли? щото са на 20 години и това е ок? счупени глави, кръв... и това заради подхвърлени реплики - това е простащина!!!

# 10
  • Мнения: 2 759
е какво искате да ми кажете, че е нормално в ранни зори да се бият по заведенията ли? щото са на 20 години и това е ок? счупени глави, кръв... и това заради подхвърлени реплики - това е простащина!!!
                       Кипи им кръвта, еле пък ако ги обидят (много хора са така и в преклонна възраст) - какво толкова. Нормално е, да. Или ти си се родила на 60. Кръв не знам дали е имало, но и от културен пейнтбол може да си не само със синини, но и разкървавен. Драма голяма.

# 11
  • Мнения: 87
като му кипи кръвта да танцува (нали го може) не да се бие по заведенията. Аз съм присъствала на масов побой в дискотека и аз и други нищо неподозиращи пострадахме , така че хайде ако обичате да не ми обяснявате, че съм се родила на 60 и че това са нормални работи

# 12
  • Мнения: 2 759
като му кипи кръвта да танцува (нали го може) не да се бие по заведенията. Аз съм присъствала на масов побой в дискотека и аз и други нищо неподозиращи пострадахме , така че хайде ако обичате да не ми обяснявате, че съм се родила на 60 и че това са нормални работи...
                    Предвид заглавието и статията силно се съмнявам и бой да е имало, ама може да са счупили стъклото.. Нищо няма да ти обяснявам. Вече.

# 13
  • Мнения: 592
Че журналистите са маймуни и искат и нас да направят на маймуни е ясно, но да отида в заведение и да започнат да се тупалкат, без значение 20 или 60 г. са, не ми е приятно, меко казано. Има си помещения за тази цел.  Имам чувството, че тук пише отбора по женско джудо заедно с треньорката им.... или някой се е дрогирал преди да пипне компютъра!
Да кажеш "голяма работа" на каквото и да е спречкване в каквото и да е зеведение, дори без бой, си е най-малкото липса на някоя годинка от онези първите!
Такава ни е държавата - звезда да си!

# 14
  • Мнения: 3 621
hida   "Победителят от "Танцувай с мен" е потрошил заведение в Бургас" - така си озаглавила темата си, а според мене едно счупено стъкло , е много далече от  "потрошаване", ако в тази случка не участваше победителя в "Танцувай с мен" , нямаше и да разберем за случилото се, сигурна съм че същата вечер са станали доста побоища не само в Бургас, а в цялата страна, ама никой не пише за тях , защото е нещо което много често се случва за съжаление, обаче журналистите търсят сензацията
Била съм свидетел на побой с много по-тежки последици и за заведението, и за участниците, грозно е и трябва да се говори за тези неща и да се показват, но не от този ъгъл ...

Общи условия

Активация на акаунт