Засилване имунната система

  • 1 555
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Д-р Слънчева, дъщеря ми е на една година и един месец, бих искала да й засиля имунната система препоръчайте ми добър имуностимулатор, койдо да е подходящ за нейната възраст и съответно от кога да се започне и дозировката му? Предварително Ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 5 760
Ако не боледува и е здраво не се нуждае от абсолютно нищо, защото ефектът може да е обратен.

# 2
  • Мнения: 11
Здравейте,Д-Р Слънчева! Искам да я предпазя през зимния период,защото засега е боледувала,когато беше на шест месеца от пиелонефрит лекуваха я с амикацин,суметролин и нелидикс,след два месеца зачервено гърло изписаха ни цефзил след две седмици отново зачервено гърло лекувахме го с клацид.Сега в момента пак ние е зачервено гърлото и пием сумамед.Когато е болна нямала е температура,кашлица и хрема а отказва напълно да се храни по няколко дни е само на вода,защото е много злояда откакто се е родила.Спряла съм се на Ескимо кидс сироп и осцилококцинум,кажете си и вие вашето мнение за препаратите или ме посъветвайте кое е най добре за нея на 1.1месец е.Предварително ви благодаря.

# 3
  • Мнения: 5 760
Най-добре е да направите курс с Бронховаксон и да се съчетае с Мултисаностол. Добре е да започнете в м. септември, за да преварите вирусният сезон за Б-я от м. октомври до края на март. Мултисаностол ще го давате 1 м. и почивка 20 дни.

Общи условия

Активация на акаунт