Ужасен пърхут.Помощ!!

  • 12 310
  • 49
  •   1
Отговори
От година вече сигурно се боря с пърхута.. Пробвала съм какво ли неее.. нищо не ми помага и не иска и не иска да се махне.Ето и момента да попитам вас с какво мога да го махна.. маски, шампоани, лекарства?  Cry

# 1
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
аз лично счуквам 2-3 аспирина и ги слагам в бебешки шампоан Кря-Кря, иначе има хиляди специални шампоани.

# 2
Здравей! Тъкмо писах отзиви за този проблем в темата за продуктите на Дюкре. Но тъй като има много противоречиви мнения за всички продукти, аз не се ангажирам да ти препоръчам някакво конкретно решение, защото може да не подейства при теб. Със сигурност бих те посъветвала да отидеш на дерматолог. Казвам го от опит - преди това бях изпробвала какво ли не - хума с оцет, Низорал хапчета с бебешки шампоан, всякакви специализирани шампоани от 4 до 40лв...просто...иди на лекар, за да установиш точно какъв вид е твоят пърхот и да ти препоръчат конкретно средство. Успех!

# 3
  • Мнения: 580
Аз също прибягвам до стрит Аспирин ,но не го слагам в шампоан ,а си правя пилинг на скалпа с него .От няколко натривания пъргхутът изчезва  Hug

# 4
  • Мнения: 7 723
Себорал форте Peace

# 5
  • Мнения: 1 259
Преди 3-4 години имах този проблем-уверих се че аспирина помага-опитай!

# 6
  • Мнения: 2
Доволна съм от шампоана Низорал .Скоро попаднах и на шампоан CLEAR  за мазна коса и против пъхут.Доволна съм.

# 7
Преди 3-4 години имах този проблем-уверих се че аспирина помага-опитай!

А този аспирин как се нанася?В смисъл само с шампоан ли може да се смесва или с др ? newsm78

# 8
  • Мнения: 137
От година вече сигурно се боря с пърхута.. Пробвала съм какво ли неее.. нищо не ми помага и не иска и не иска да се махне.Ето и момента да попитам вас с какво мога да го махна.. маски, шампоани, лекарства?  Cry
Мъжът ми страдаше преди години от него, но от както позва шампоана на ВИШИ против пърхот(продават се два вида за мазен и за сух скалп и двата са противопърхотни) няма никакви проблеми, а сега на дъщеря ми се указа че скалпа на главата и е сух и се бели и купих един шампоан на ДЮКРЕ -страхотен е Hug(дерматолог и го предписа

# 9
  • Мнения: 7 474
Първо шампоан Низорал, а после себорал Форте.

Виж с търсачката, има доста теми за това. Peace

# 10
  • Мнения: 3 306
Аз също прибягвам до стрит Аспирин ,но не го слагам в шампоан ,а си правя пилинг на скалпа с него .От няколко натривания пъргхутът изчезва  Hug
   

смесваш ли с нещо аспирина  newsm78  по колко пъти се прави

# 11
  • Мнения: 677
Скоро си купих един много евтин шампоан за пърхут на Рубела.
Прочетох някъде отзиви за него и опитах.
Страхотен е!Струва около 3 лв. Peace

# 12
  • Мнения: 4 393
Аз слагам Нистатин на хапчета.Разтварям едно хапче в малко вода и втривам в скалпа.Работи безотказно.

# 13
# 14
  • Мнения: 146
От година вече сигурно се боря с пърхута.. Пробвала съм какво ли неее.. нищо не ми помага и не иска и не иска да се махне.Ето и момента да попитам вас с какво мога да го махна.. маски, шампоани, лекарства?  Cry
Мъжът ми страдаше преди години от него, но от както позва шампоана на ВИШИ против пърхот(продават се два вида за мазен и за сух скалп и двата са противопърхотни) няма никакви проблеми, а сега на дъщеря ми се указа че скалпа на главата и е сух и се бели и купих един шампоан на ДЮКРЕ -страхотен е Hug(дерматолог и го предписа
И аз съм минала през какви ли не експерименти по темата, но най доброто за мен се оказа Виши, бях супер предубедена към марката, друг който ми е помагал, но ми изсушаваше косата е Неовал. От Дюкре не видях никаква полза. Имала съм и още много проби и грешки. Сега смятам да експериментирам и с Давинес  Laughing, четох добри отзиви и то от хора които са доволни и от Виши.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт