Какво ми казва сънят?

  • 6 498
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Точно един месец след като загубих бебето си сънувах сън, толкова ясен и силен, а по принцип сънувам рядко и след това обикновенно не помня какво съм сънувала. Та сънувам, че съм в планината в нещо като хижа /или може би като чайните по Банско/, вътре заведение, всичко е дървено, меко, топло, уютно, седя си аз на една маса, а над нашата маса има като тераса и там пак маси, та седя си аз на масата и до мен има бременна жена толкова едричка колкото бях и аз когато загубих бебето си в 5-6 някъде и две деца момче и момиче на около 8 до 10 годишни някъде, момчето по-голямо от момичето, изведнъж заставам до прозореца и виждам огромно количество вода се спуска към хижата със страшна скорост като лавина от вода и аз хващам бременната жена за ръката и я дърпам нагоре да се качи над масата на терасата и вече съм се качила отгоре на масата и я дърпам, в следващия момент я виждам вече тя е горе заедно с децата и са в безопасност, а аз съм отвън пред тази хижа, водата я няма, изчезва, просто сякаш не е имало такава, поглеждам върха на планината, ама красота ти се вика и изведнъж със същата скорост както падаше водата от върха надолу всичко става зелено, озеленява се, всичко става с храстчета, зелени, хубави, свежи и от едната страна на входната врата застава един мъж доближавам се до него, но усещането ми е /понеже не сънувах лица, а само като силуети/, че този мъж е мъжът на бременната жена и в това време от другата страна на вратата застава друг мъж, аз отивам до него и усещането ми вече е че това е моят мъж, усещането ми е за топлина и сигурност и аз оставам до него и двамата поглеждаме напред и точно в този момент в краката ни изниква едно зелено храстче ама така хубаво зелено, красиво и как да кажа стана ми едно мило, хубаво и приятно и в този момент се събудих.
Другото интересно е, че когато се събудих имах усещането, че този сън вече съм го сънувала.
Много дълго стана ама ...... дано го разберете.
Незнам каква означава, но откакто го сънувах само за това си мисля и че немога да го разгадая, немога да разбера какво ми казва, а си мисля че сигурно означава нещо. Мами помогнете да го разгадая, мисля си ,че щом сънувах накрая всичко зеленко, че може би ще е нещо хубаво, ааа, вие какво ще кажете?

# 1
  • Мнения: 604
Алекс за мен сънят ти показва че си преминала препятствие,
но всичко вече е зад гърбът ти·
А зеленото храстче което е изникнало в краката ви
означава че пак ще имаш рожба-скоро ще забременееш·

Съжалявам за загубата ти Hug·

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
съня може да се тълкува по всевъзможни начини
важното е ти какво чувстваш и ако това е мир и покой след него - значи ти вещае хубави неща

# 3
  • Мнения: 138
аз съм много зле с тълкуването на сънища и незнам кое какво значи newsm78, но искам да споделя с вас какво сънувах преди около 2 седмици.
седя в едно кафе с една жена около 25-26 годишна, а до нея количка с бебе. изведнъж жената става и ми дава да и пазя бебето- да го гушна. аз го взимам и започвам да му се радвам, защото то ми се усмихва  и му казвам ''о, чочи/чочко колко си хубав!'', а от някъде изведнъж идва майката на бебето и започва да  се кара с мен( с много злобно и гадно изражение на лицето), защо съм наричала сина й ''чочи'' той не се казвал така, името му било мартин, а аз като ученичка започвам да се оправдавам, че аз така казвам на всяко бебче, кученце и т.н. особено като не им знам имената, но тя продължи да ми вика и да се  кара с мен. след като се събудих корема ме стаягаше и се чувствах толкова гадно и виновно както в съня ми Cry. ако имате идеи какво може да озночава това моля да го споделите с мен  bouquet

# 4
  • Мнения: 320
Ичони, така се надявам да си права, още повече, че вчера ходих при доктора на преглед и той каза, че след два месеца можем да започнем с опитите, но като знам колко трудно забременях след цели четири години ........ и незнам дано този път е по-бързо  newsm17

# 5
стана ми страшно като си спомних аз какво сънувах преди синът ми да сложи краи на мъките си.братът на маика ми навремето когато бях малка се е обесил заради нещастна лубов. та сънувах него.виждам го гол до кръста гледа ме усмихнат после ме прегръща и целува по бузата,изпитах такова чувство на обич и печал че го виждам.тои много ме обичаше и аз него.после тои някак ми показа че му е студено и аз му давам риза-бяла на сини цветя.този сън го запомних защото беше много ярък ис много чувства все едно се е случило наистина но навремето не се запитах какво означава.след смърта на сина ми разказах на една братовчедка съня си,тя повече разбира от сънища.бях потресена когато ми каза че сънят ми е бил пророчески.сънувала съм точно него макар че имам и други мъртви близки понеже и синът ми ще се самоубие.знак за това е било че ме е целунал и че съм му дала риза на сини цветя а си а това цветът на момчетата.а синът ми беше гол до кръста когато се хвърли от седмия етаж.веднага след погребението сънувах сина си как едно много хубаво момиче го е хванало за ръката и го води през една зелена полянка.синът ми се усмихва и чувам глас които ми казва .бъди спокоина сина ти го водят на хубаво място.та това е от мен за сънищата.вярваите им.лошото при мен е че късно го разтълкуваха тоя мои първи лош сън.все си мисля ако знаех предварително дали можех да го предотватя.но си казвам така е било писано.а твоя сън е хубав ти си много добър човек.желая ти щастие като маика.

# 6
  • Мнения: 110
Разбира се ,че е хубав сън има хубав край, ти си била с мъжа си и накрая в краката ви израства храстче, т.с нов живот.Този сън ти показав, че скоро ще имаш бебе.

# 7
  • Мнения: 3 016
Не разбира м от тълкувания на сънищата ,но fanimaya  едва ли ако знаеше значението на съня  щеше да предотвратиш лошото. Не мисля .
А аз незнам защо измина 1 год и почти 3 мес моят син не идва  в сънищата ми .Случи се само веднъж. Беше наскоро след като го загубих .Сънувам го някъде 7-8 годишен ,а той беше само на 5 дни много черен ,а той беше беличък, и най-странното че беше силно гримиран със сини сенки и се смееше облечен в лятно синьо костюмче. И до днес незнам какво беше това . newsm78 .А аз се събудих плачейки и цялата обляна в пот.

# 8
Извинявам се ще мо кажите ли какво означава сънят ми понеже аз нямам никаква представа от такива неща

Сънувах че с приятелката ми сме на няква полянка и се целуваме и в сащот време се включват пръскачките за поливане на райграса, но докато се целуваме тя м изчезва и аз оставам сам и гледам как изчезват и зездите и луната всеедно някои ги тарка с гума и аз оставам сам в един черен фон.  newsm78 моля ви помогнете ми с разтълкуването благодаря ви предварително!

# 9
Zdraveite na vsi4ki bihte li mi kaja li kakvo ozna4ava tozi sun sega izlizam s edno mom4e (priqtelqt mi) i az poneje ne vikam nikoi u nas da idva dori za malko (mom4e imam predvid) i nikoi ne e idval a az sanuvah 4e poneje nqma nikoi vka6ti sam re6ila da go vikna i toi e u nas i se pribira ba6ta mi izvednaj i az si vikam na aide nqma na4in do6lo e vremeto no toi po4va da mi se kara mnogo i az go izgonih ot vka6ti za da ne gleda kak se karama s engo. molq vi se pomognete mi

# 10
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
Абе хора първо вижте къде пишете в кой под форум и тогава споделяйте сънищата си!!!!!!!!

# 11
  • Мнения: 1 163
Ей,вие дето си споделяте сънищата,не виждате ли,че тука пишат хора,които преживяват някаква трагедия.На никой не му е до вашите сънища,които нямат ама нищо общо с този подфорум

# 12
  • София
  • Мнения: 79
alex прочетох съня ти и според мене  бременната жена си ти,а спускащата се вода и желанието си да я спасиш това са бъдещите ти страхове  да не се случи отново.Красотата след това,мъжа със силуета и  двете деца,това може би е бъдещето,което те очаква,че ще имаш две деца-мом4е и моми4е и мъжа ти ще е до теб.От другата страна на вратата е настоящето, а новото храст4е показва,4е вие с мъжа ти ще поставите ново хубаво начало в семейния живот.Дано да е така.
Преди 5 години мъжа ми(тогава приятел) сънува,4е раждам живо и здраво моми4енце и го кръстим на родителите му Радена.След 3 год.се оженихме и решихме да имаме дете.Забременях,но в 20г.с. загубих детето,беше мом4енце.2 год по-късно след тежка бременност родих първородното ни дете-моми4енце.Кръстихме я Радена.Ако искаш ми вярвай през цялата бременност ме крепеше съня на мъжа ми,защтото предварително знаехме,4е ще е момиченце.вярвай,4е и при тебе всичко ще завърши благополу4но и скоро да се похвалиш с     ylinfant

# 13
Здравеите момичета!Ще ви разкажа моя сън преди около месец сънувах змия,която се увиваше около врата ми!Събудих се цялата потна!Няколко дни по късно сънувах един бял питон,които взе да се увива от краката ми нагоре!Увиваше се,увиваше се докъто не стигна до гърдите ми и не захапа лявата ми гърда и започна да суче!Две седмици по късно разбрахме,че бебенцето ни е мъртво и трябва да ми предизвикат раждане!

# 14
  • Мнения: 1 574
АЗ 1 МЕСЕЦ ПРЕДИ ДА РОДЯ ,СЪНУВАХ ,ЧЕ 2 ДОКТОРКИ МИ СЛАГАТ УПОЙКА И ИСКАТ ДА МИ НАПРАВЯТ АБОРТ НО НЕ ГО НАПРАВИХА,МЕСЕЦ СЛЕД ТОВА РОДИХ МОЕТО МАЛКО МОМИЧЕ С ТЕЖЪК ПОРОК НА СЪРЦЕТО ,ОТ ДЕНЯ НА РАЖДАНЕТО И ТЯ Е В БОЛНИЦА С ОПАСНОСТ ЗА ЖИВОТА И НЕ САМО ТОЗИ СЪН ИМА И ДРУГ ,СЪНУВАХ ПРЕДИ 1 МЕСЕЦ ВЕЧЕ БЕШЕ РОДЕНА ЧЕ МИ КАЗВАТ ДОКТОРИТЕ ,СЪЖЕЛАВАМЕ НО ДЕТЕТО ВИ СИ ОТОДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ . НЕЗНАМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ ,НО ПО ПРИНЦИП КАКВОТО СЪНУВАМ ТОВА СТАВА ,ЧАК СЕ ПЛАША ОТ СЪНИЩАТА СИ ,КАТО СЪНУВАМ ХУБАВИ НЕЩА СЪЩО СЕ СБЪДВАТ ,НО ОТ КАКТО ДЕТЕТО МИ Е РОДЕНО СЪНУВАМ САМО ЛОШИ .МНОГО МИ СЕ ИЗКА ДА НЕ СЕ СБЪДВА ЛОШОТО ,НО ВЕЧЕ СЕ ПЛАША ОТ СЕБЕ СИ .ЕГАТИ СУПЕР Е ГАДНО ТОВА .

Общи условия

Активация на акаунт