сватба в комплекс "Царско село"

  • 5 637
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 284
Здравейте ще организирам сватба на моя близка приятелка и иска там да и е сватбата. Някой да е правил сватба или да е ходил там на сватби да покаже снимки и ако пази телефони за ресторанта. Ще бъда благодарна  Hug за всякакви мнения

# 1
  • Варна
  • Мнения: 355
Аз не съм била там на сватба, а по друг повод (туроператорската фирма, в която работя има сътрудничество с тях), но много ми хареса. Залата е огромна и много красива, когато ходих бяха имали сватба предния ден и още беше украсено, много елегантно, без да е претруфено, но то си зависи и от вас. 

Ето телефона на рецепция: 02 816 01 01 и на ресторанта: 02 816 01 35.

Успех с организацията и най-вече да се забавлявате много  Peace

# 2
  • Мнения: 71
За мен и семейството ми Царско село е любимо място. Била съм на сватба там - на управителката на комплекса - всичко беше страхотно.
Кръщенето на детето го правих там миналата година. Всичко беше на ниво.
Отиди на място и разгледай! Поздравявам те за избора!
Успех.

# 3
  • Мнения: 756
моята сватба беше там - моного е хубаво , добра организация , залага е идеална и просторна . Ако имаш тосги от друг град можеш да ги настаниш в комплекса , правят отстъпки .Единственото , за което бих искала да те предупредя е че хранат , когато я пробваш преди да определиш менюто е моного вкусна , а на сватбата е напрарво за изхвърляне и се опитват да заобиколят зареждането с напитки , така че повече контрол от твоя страна не биббил излишен.Успех и приятно прекарване.Дано тържеството да е наистина един прекрасен спомен!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Била съм на няколко сватби  в царско село и ми хареса

# 5
  • Мнения: 214
Много е красиво,всичко е на ниво,но трябва да обсъдиш и сумата,защото не е никак евтино (или поне за мен)

# 6
  • Мнения: 1 284
мерси много за отговорите, а снимки нямате ли от там  Hug

Общи условия

Активация на акаунт