Пие много вода през нощта?

  • 1 092
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 334
Здравейте д-р Слънчева!Имам следното питане към вас.От около 2-3 седмици дъщеря ми започна да пие и през нощта вода.До преди това в жегите пиеше средно по 250мл вода през деня.Започна постепенно да търси вода и през нощта и пиеше по около 80-100мл. на нощт,като ако не и се даде вода започва да плаче Shocked.Обеснявам си го с жегите,но тези дне през нощта хич не е топло а тя продължава да търси вода и то по по-голямо количество.Тази нощт например е изпила за един час 200мл. вода което ми се струва ненормално при положение че през деня пие по 150мл вече.Не е гладна защото си се буди към 9ч. сутринта и не е още огладняла пък и тя няма нощтно хранене от 1-я и месец.,не и растят и зъби?!?Въпроса ми е нормално ли е да пие по такова количество вода през нощта и всъшност по колко трябва да пие дете на нейната възраст?Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 760
Просто температурите са високи и лесно се ожаднява. Това количество от 100 мл. не е нищо. По принцип на ден детето трябва да приема около 400 до 500 мл. вода.

Общи условия

Активация на акаунт