Меню за рожден ден на 12-годишно момиче

  • 3 427
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 700
Здравейте,
Дъщеря ми прави 12 години на 4-ти септември, но празнуването ще е в събота вкъщи. Освен тортата, безалкохолни напитки, сладки какво друго мога да предложа? Не ми се правят стандартните сандвичи. Бих желала нещо по-оригинално, по-интересно. Децата ще са около 6-7 на брой най-много, горе-долу на същата възраст като нея. Мисля си за нещо от рода на хапки, но как се правят точно? Бихте ли предложили нещо, което се е харесало на вашите деца и гостенчета.

# 1
  • Мнения: 1 021
Виж в готварския под форум.
Там със сигурност ще харесаш нещо.  Peace Има и подобни теми!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
Пица. Поне моите дъщери и приятелите им винаги са доволни да си поръчат пица.

# 3
  • Smallville
  • Мнения: 994
Пица, разбира се. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 958
Форнетите са на хапки и са с много различен пълнеж, има солени и сладки.....

# 5
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Аз съм правила от тези-стават вкусни и наистина са по-интересни от обикновените сандвичи:
http://gostilnica.hit.bg/coldsand.html

# 6
  • Мнения: 2 803
Форнети, пица, цариградски кюфтенца.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
Честит празник!
Много подаръци за порасналото момиче и вкусна почерпка за цялата компания!

# 8
  • Мнения: 2 960
и аз мисля ,чи пицата е предпочитаното хапване !!!То и в заведение да бяхте щяха или тостове или пици да ви предложат.Помислете и за нещо друго-дискове с модерната за 12-сет годишните музика. Party

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Скоро беше рожденния ден на моята започваща дванадесетата си година Гери. Имахме градинско парти у дома на двора. Бях накупила разни сладки и соленки, но основно заложих на пица. След като се събраха всички деца пратих майка ми да вземе от близко заведение 5 пици за дома и готово. Падаше се по половин пица някъде на дете, предостатъчно, защото бяха големи поръчаните пици. Всички останаха много доволни ...   bouquet

# 10
  • Мнения: 700
Благодаря ви, момичета, за идеите. Действително пица обичат всички деца, но моята госпожица - не, защото пицата имала домати, а тя само като види домат и нищо не бутва. Знаете ли какво реших? Освен тортата и безалкохолното, ща направя "панделки" - те се правят от бутер-тесто, реже се малко правоъгълниче и се извива посредата и се пече. Също ще направя импровизирани кубети, ще опека баница и ще приготвя сандвичи или хапки. Ще нарежа и луканка. Това е в общи линии. Обикновено приготовленията ми отнемат време, а гостенките й после не ядат и се налага постоянно да ги подканям, а моята дъщеря пък ми прави забележки да не ги карам така да ядат, че се притеснявали. Ей такива работи!

Общи условия

Активация на акаунт