фирма във Варна за покривни конструкции

  • 2 364
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250
Към коя фирма /или майстор/ във Варна мога да се обърна  - предстои ни нанасяне в ново жилище и проблемът ни е, че едната тераса е открита и искаме да направим нещо като козирка или навес. За  момента не мислим да я затваряме, а само да я покрием отгоре.

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
и ние имаме подобен "проблем" и мислим да го разрешим по същия начин. не си спомням обаче името на фирмата, към която сме се насочили. ще изчакам да се чуя с приятеля ми и ще се включа пак.

# 2
  • Мнения: 250
Ще чакам включване и предварително благодаря!

# 3
  • Varna
  • Мнения: 439
Ами май и аз ще се запиша да следя темата, че и аз имам и то две тераси за правене. Но едната така или иначе ще я и астъкляваме, така че поне за другата - ще се радвам някой да сподели опита си.

# 4
  • Мнения: 601
Запис и на мен ми предстои  Confused
като чуя за майстори и вдигам кръвно Close Ще следя темата с интерес

# 5
  • Мнения: 250
Дано някой да се включи и с предложение...

# 6
  • Мнения: 617
 и на мен ми е интересно, ще следя темата, предстои ни усвояване на тераса

# 7
  • Мнения: 601
тук май сме се събрали  само сондиращи мнения Laughing

# 8
  • Мнения: 48
Много съм доволна от фирма "Ралес-строй"GSM:0886600067
                                                                               0899974853                                                                         
                                                                               0894676032                                                                         

# 9
  • Мнения: 601
Разкажи ни повече.... Какво правиха? Гредоред ли улуци слагаха ли?
Колко струваше? Имат ли гаранция?
Мерси ... Hug

# 10
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
такаааа, днес най-накрая мога да ви кажа за коя фирма иде реч - за Планекс. родителите на приятеля ми са покривали тераса с винкелна конструкция и поливинил (май, ама не съм съвсем сигурна за наименованието  Embarassed. едно като пластмаса, грубо казано.) сключва се договор. и гаранция има. за цена не знам.

Общи условия

Активация на акаунт