Обувки Маша и Даша

  • 1 926
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте,
Моля споделете дали сте купували обувки Маша и Даша и дали сте доволни.

# 1
  • Мнения: 13
Забравих да кажа, че обувките се продават в Tendenz

# 2
  • Мнения: 10 570
Онзи ден ги видях за пръв път - харесаха ми и са по-евтини от Колев, но не ги купих.

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм купувала. За 35 лв. затворени от естествена кожа, но обърната. Алекс по- бързо ги ожулва тях и затова го споменавам. Иначе са хубаво моделче и ортопедични. За качество не мога да коментирам, защото не ги е носила много, но за има- няма 10 пъти обуване още са здрави.

# 4
  • софия
  • Мнения: 756
купила съм на моята дъщеря 2 чифта от тази марка. носи ги цяло лято и сме мноого доволни...не са се смачкали, нито скъсали
намислила съм да видя дали има есенни и зимни модели. ако ли да, определено ще купя пак

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Едните сандалки на сина ми са на тази марка.
Като цяло съм доволна, много лекички и хубави, абе въобще за 20 лв. са си чудесни.

# 6
  • София
  • Мнения: 17
И аз съм страшно доволна от тази марка.Първите сандалки на дъщеря ми са такива.Носи ги цяло лято и все още са като нови и най-важното- естетствени материали на нормална цена.

# 7
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Български ли са обувките? Не съм виждала такива в Пловдив.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 732
И аз ги гледах тези обувки и дори вчера бях тръгнала да й купя един модел, който харесах. Но бях си забравила метъра, а те не можаха да намерят техния Sad, та днес пак ще ходя. Ще ви пиша как са след 10тина дни.

# 9
  • София
  • Мнения: 44 041
А къде са тези магазини, в които се продават?

# 10
  • Мнения: 178
А къде са тези магазини, в които се продават?
и аз това исках да попитам Flutter

# 11
  • Мнения: 1 672
аз също не съм виждала в Бургас ако някой знае къде се продават моля да пише

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 732
Магазините са Tendenz и са в София. В Бургас няма, това знам, че съм бургаска снаха и преглеждам магазините там от време на време.

# 13
  • София
  • Мнения: 44 041
Да, де...ама къде в София има Simple Smile))

# 14
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да, де...ама къде в София има Simple Smile))

В подлеза на Плиска ги има със сигурност. Тенденз имаха магазин на пл. Славейков, но незнам дали и там продават

Общи условия

Активация на акаунт