Блестящ лосион за тяло

  • 6 423
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 186
Я ми препоръчайте някакъв лосион за тяло с блестящи частици,за предпочитане златисти,може и сребристи.Миналата година ползвах един лосион за след слънце за фиксиране на тена на Ейвън,който беше с блестящи златисти частици и на тен стоеше чудесно.А по-миналата година пък бяха пуснали един прекрасен парфюмен лосион с аромат на "Селебре" пак на Ейвън и със златисти частици-а той пък просто беше фантазия.Но го пуснаха само за лятото и после го спряха и дотам беше smile3518.Та мисълта ми е някой знае ли дали има подобни лосиони с блестящ ефект на други марки или пак да поръчвам Ейвън?Миналата година имаше един блестящ на "Дав",но не съм го пробвала,май е сребрист.Както сме тръгнали да блестим и това лято... newsm03

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
На "Дав'' е с златисти имам го затова знам,има и на Нивеа ама незнам с какви блестящти 4астици е ама мисля сега за морето да го пробвам него, за това се сещам в момента.

# 2
  • Мнения: 6 472
Аз ползвам Дав. Много ме кефи как мирише Grinning

# 3
  • Мнения: 980
пробвай на LUX страхотен е, със злат. частици.

# 4
  • Мнения: 7 186
пробвай на LUX страхотен е, със злат. частици.
Я кажи къде го има да ида да го видя,ако си от Пловдив де Simple Smile
Значи "Дав" е със златисти частици-супер!Ще си взема и един такъв тия дни да го пробвам.

# 5
  • Мнения: 1 313
миналото лято ползвах златистия на Дав и съм много доволна

# 6
  • София
  • Мнения: 10 291
Ползвала съм Дав, Нивея и Ейвън(новия). Та зависи какво търсиш... този на Ейвън най-много блести, този на Дава е по-дискретен и ми харесва повече, но пък сестра ми предпочита Ейвънския, та ти си прцени...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Момичета, а какви са горе-долу цените на такива "блестящи" лосиони? (Малее, аз все за цени питам Embarassed...ами като не мога с мойто дзверче да ходя по магазините Twisted Evil)

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Някой позвал ли е този лосион на Невеа?

NIVEA Лосион за тяло Shimmer
Със светлоотразяващи пигменти, подхранващи масла и липиди, подобряващи структурата на кожата. Интензивно овлажнява, като прави кожата копринено нежна, гладка и сияйна. Подходящ е за всеки тип кожа.

или



NIVEA Лосион Q10
С нова, ефикасна формула, този лосион дава видими резултати само след 2 седмици! С естествените за кожата коензими, той подобрява еластичността и укрепва структурата на кожата. Видимо стяга. Подходящ е за всеки тип кожа.

........ и доволни ли сте?

# 9
  • Мнения: 1 313
на нивеа почти не се вижда блясъка

# 10
  • Мнения: 2 282
Опитай Garance Body Shine на Ариес Козметикс - с доста наситено златисто, българско и качествено, само по себе си е добър лосион за кожата, и предполагам, е доста по-евтино от гореспоменатите... Лично аз ползвам други техни продукти, но добре ме подсети, че мога и да блесна, още тази вечер  Flowers Sunflower

# 11
  • Варна
  • Мнения: 289
nad_tab, кой е този лосион на Ейвън? От кой каталог е и каква му е цената? Мерси Laughing

# 12
  • Мнения: 1 426
първия лосион много цапа дрехите
сега ползвам на Нивея слънцезащитния с блестящи.... и е много по добър
Дав също е хубав

# 13
  • София
  • Мнения: 717
Някой позвал ли е този лосион на Невеа?

NIVEA Лосион за тяло Shimmer


Ползвала съм го и бях доволна, наистина цапа дрехите, ако се облечеш веднага, след като се намажеш. Но ако поседиш половин, един час след нанасянето и тогава се облечеш, няма проблеми. Добре хидратира кожата.

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вече второ лято се мацотя с този на "Дав", много е хубав!  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт