До мамите в София-Къде има магазин с богат асортимент на пюрета и каши?

  • 3 498
  • 13
  •   1
Отговори
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Аз съм в района на кино Арена-Запад и около нас няма добре зареден магазин с бебешки и детски храни.Иска ми се когато започна да го захранвам да отида и да разгледам на спокойствие пюретата и кашите и да си купя от няколко производители.Засега най добри отзиви са Хип,Гербер и Семпер обаче трудно мога да ги намеря на едно място,а дори и да ги има не са всички видове.Моля яко някоя мама знае подобен магазин да ми отговори Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 3 249
Пигис Хаус - http://www.piggyshouse.com/

# 2
  • Мнения: 2 517
Хит Люлин между Люлин и Обеля - има Семпер, Гербер, Хип, Овко и български. Каши има всякакви.
Друг вариант е едно магазинче на пазара в Люлин - базара след руския пазар на Кооперативния , до банка ДСК /дано се сетиш по обяснението/. 

# 3
  • Мнения: 2 231
Хип, Гербер, Семпер, Сънвал, Бейбивита, Нестле, Овко, Ганчев, Хаме и Ам-Ам (за последните 2 не гарантирам) има разнообразие и на едно място всички в Бебемаркет. За съжаление ти е далечко, но пък аз специално за това ходех до там 1 месечно. Горните са за пюретата, с разтворимите каши е по-слабо заредено, но пак има разнообразие от марки и вкусове.

# 4
  • Мнения: 227

Там вече не продават храни !!!! newsm11

# 5
  • София
  • Мнения: 3 249

 newsm09

Така ли? От кога? Извинявам се на авторката за подвеждащата информация тогава. За последно съм ходила в магазина края на юни - юли месец и имаше още храни там. Имаше огромен избор на марки и асортимент пюрета и каши. Жалко.

# 6
  • Мнения: 227

 newsm09

Така ли? От кога? Извинявам се на авторката за подвеждащата информация тогава. За последно съм ходила в магазина края на юни - юли месец и имаше още храни там. Имаше огромен избор на марки и асортимент пюрета и каши. Жалко.

Еми като мина юни - юли всъщност разпродадоха всичките налични храни и повече не заредиха - нито млека, нито пюрета, нито каши, даже и памперси няма. Тези щандове на които бяха всичките тези артикули са запълнили с "маркови" стоки от които се изкарват повече пари отколкото от храни. Освен това магазина като че ли е запустял защото избора на столчета за кола е сведен до минумум, както и на много други стоки. Някакви реформи направиха, с които загубиха много клиенти като мен !!

Gugalinka - чесно казано преди ги имаше тези пюрета в BILLA на Люлин голямата, но днес видях че има само на Хип и Семпер. Определено незнам добре зареден магазин в твоя район.....аз за да си набавя моите пюрета на Алете ходя чак до Иван Вазов - а там всъщност има целия избор, който съществува на нашия пазар.

# 7
  • София
  • Мнения: 568
Наблизо в района ти е магазин "Штъркел" на бул. Стамболийски. Там има доста богат асортимент на всякакви пюрета и каши. В Кауфланд също има, но не всички марки.

# 8
  • софия
  • Мнения: 1 745
не ти е точно в района,но на "нишава" посока ю.парк има нов д.маг. в който освен обичайните играчки и парцалки има огромен асортимент от пюрета,млека,каши,чайчета  Peace!има и продуктите на сано.пиша го,защото на повечето места е все кът  Close,а там си намирам белия омекотител без да обикалям ,като луда.

# 9
  • Мнения: 561
Хип, Гербер, Семпер, Сънвал, Бейбивита, Нестле, Овко, Ганчев, Хаме и Ам-Ам, каши на Милупа, Хумана, Нестле, Слънчо и други има в магазин Хер Бебе, който е на Мадрид, до Черковна близо. Най-зареденият магазин, който съм виждала, обаче не ти е в района, но можеш да се разходиш да го видиш.

# 10
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Благодаря на всички-мисля да посетя и Бебемаркет-а и Хербебе,та да мога да си разгледам на спокойствие какво има,след около месец ще се възползвам Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 572
Здравей, сравнително наблизо ти е ето този

Магазин “ЦАР ЛЪВ”

жк. “Люлин”- 9
ул. “Луи Пастьор” 3, срещу бл. 122
/аз я знам тази улица като Шабан/
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=26a517095590b45ad49d75419938a3 … me=&grid=m15k

Много добре зареден е откъм храни. Цените са прилични.

# 12
  • Мнения: 3 993
Може да отидете в Халите, там има детски щанд от около 2 месеца, и продават доста детски храни - пюрета, каши, АМ и т.н. Има ги пюренцата на Хип, Бебевита, Овко, Гербер, Ганчев. Знам, защото преди няколко дни ги разглеждах, тъй като и на нас ни предстои захранване в скоро време. Аз мисля да започна с пюретата на Хип, там има малките бурканчета, цената е 1,95 лв. Аз живея на 5 мин. от Халите и няма други магазини наоколо в центъра, които да предлагат разнообразие от детски храни.

# 13
  • София
  • Мнения: 568
А ето и една тема, която на мен ми беше много полезна при захранването:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128088.0

Можете да си набележите варианти и после само да ги търсите по магазините.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт