Препоръчайте ми препарат за петна,МОЛЯ!

  • 2 005
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
  Момичета,
 Моля за съвет!По принцип,докато храня малкия,го събличам гол,за да не се клепаме.Но вчера взе че повърна след яденето,а вече го бях облякла за излизане-с най-хубавата му блузка Cry,а толкова го пазя!Опитах да я изпера с домашен сапун,но нищо не стана.
 Четох темите тук,но не намерих някъде да пише за препарат за петна от пюре от тиква и морков-чувала съм ,че те са безнадеждни Sad.
  Ако някой е чистил нещо подобно-МОЛЯ ДА ПОМОГНЕ Praynig!

# 1
  • Мнения: 447
Моля те не си събличай бебето голо за да го храниш Rolling Eyes. Хората са измислили лигавниците. Слагаш един скойто яде и после му слагаш чист. По темата ползвам пепарат на Сано, но за моркови точно не съм го пробвала.

# 2
# 3
  • Мнения: 2 960
Слагаш огромен лигавник и храниш бебето облечено/ Shockedто зима иде ,ще свикне голо...бррррррррррр никому ненужен начин на закалаване Joy/.Аз използвам Вениш.Нямаш проблеми с петната ,ако го използваш!!!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 742
И аз ползвам вениш.А за упорити петна пера с ариел  за бяло и на по-висок градус/60/.

# 5
  • Мнения: 236
И аз ползвам вениш.А за упорити петна пера с ариел  за бяло и на по-висок градус/60/.


и аз така  Peace

# 6
  • Мнения: 1 103
Аз си вземам един немски сапун за петна около два и нещо струва но маха всичко аз съм много доволна натърквам предварително и после в пералнята .Може да пробваш и със Апта гел.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 693
Какъв е този сапун?
Фирма?

# 8
  • Мнения: 280
Ползвам Spot на перилис - препарата е течен , сипвам върху петното оставям го да престои около двадесет минути и го изпирам .Много съм доволна  Peace

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Peace

Събличаш детето голо Shocked, а зимата какво ще правите Crazy

# 10
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Вениш. И увеличавам градусите ... Mr. Green

# 11
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Вениш и Клири Peace

# 12
  • Мнения: 321
Вениш сипвам върху петното (ако е прясно още по-добре ) изчаквам 10 мин.
пускам в пералнята и още вениш добавям към праха за пране... всичко излиза!!!

 Peace

# 13
  • Мнения: 1 080
Само персила открих, че ми изпира петната от тиква, моркови и други кофти пюрета!!!

# 14
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Вениш+обезмаслител.Маха всичко.
Но за моркови-не знам. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт