ГЪБИЧКИ И ПАК ГЪБИЧКИ

  • 852
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
какво да правя ? Тъкмо някакъв проблем се реши и отново гъбички и гъбички . Трябва за кои ли вече път да пия фунгулон за гъби . А се надявам този месец да има две чертички . Да изчакам ли 5-6 дни щото доктора каза веднага да пия лекарства и ако е станало ще има кюртаж

# 1
  • Мнения: 297
изчакай-това е мое мнение.можеш да си правиш промивки:в половин литър вода разтвори 1-2 супени лъжици оцет-успокоява симптомите.може и със слаб разтвор от хлебна сода да опиташ което ти помогне.но как така пии хапове и после кюртаж Shocked

# 2
  • София
  • Мнения: 6 302
леле майко, абе какви са тия доктори.....  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 768
Ъх ма побъркани доФторя има.Сега от мен съвет , като започнеш лечението , започни и да си гладиш бельото .Просто е задължително иначе пак си ги гепваш тез гадинки  Hug

# 4
  • Мнения: 1 335
Кали, това с гъбичките предполагам е от ново микробиологично изследване. Антибиограма няма ли?  newsm78 Не може ли друг препарат да ползваш в случай,че си ползвала този, който посочваш наскоро. Не е хубаво да се ползва един и същ препарат.
Стискам палци този месец да се е получило  Praynig Praynig Praynig
Ако е така и има гъби, то НЕ следва кюретаж.

# 5
  • Мнения: 94
Здравей!

В clubs.dir.bg->"Проблемно забременяване" съм писала към една тема за Гъбичките доста подробно ако искаш прочети я.
тамата е от 19.07.2008.
(http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=probzab&Number=19 … ollapsed&sb=5)

За гъбички не се прави антибиограма или поне аз за толкова години не съм видяла ?!

И според мен е абсолютно недопустимо да пиеш лекарството и ако си бременна да правиш аборт.
Не мога да направя сравнение, но ми звучи като да убиеш хлебарка с атомна бомба , нищо че ще има много жертви ?!

Желае ти късмет и по възможност друг доктор ! Този нещо не е съвсем наред...?!

# 6
  • Мнения: 1 335
...
За гъбички не се прави антибиограма или поне аз за толкова години не съм видяла ?!
...
Антибиограма се прави на находките (ако има такива) в микробиологичното изследване  Peace

# 7
  • Мнения: 1 629
Мисля, че тук е мястото да кажа на всички дами, които не го знаят  : Когато се пие антибиотик се пие задължително с него и нистатин или низорал или нещо срещу гъбички, защото антибиотика предизвиква появата им bowuu баба ми е гинеколог и от там знам...

Общи условия

Активация на акаунт