Подарявам зайче!

  • 1 126
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте!
За Коледа приятелят ми ми подари мъжко зайче, което сега е на 9 месеца. Гледам го с много любов, живее си много щастливо. Сега обаче ми се налага да се разделя с него. Ще заминавам да уча в чужбина, а в квартирата не мога да го взема. Много ще ми е мъчно за него, но понеже искам да е щастливо зайче, търся човек, който да иска да има в дома си едно чудесно, дружелюбно и гальовно пухче. Който смята, че може да му осигури добри условия или има въпроси, нека пише тук. Зайчето е кастрирано /и не е проблем да живее с др. зайче/ и ваксинирано, подарявам го с оборудваната му клетка. От София съм.
Ето най-новите му снимки:







/само тази е отпреди 2 месеца/

# 1
  • София
  • Мнения: 442
Много е сладко...А мирише ли? Как се гледа?

# 2
  • Мнения: 620
моето зайче почина и много страдах  Cry ако не се е обадил преди мен някой ще се радвам да го осиновя Peace

# 3
  • Мнения: 1 849
Има ли някакви хигиенни навици, ходи ли в тоалетна, гризе ли кабелите и най-вече много ли му е дълга козината и скубе ли се?

# 4
Засега има доста сериозен кандидат да го вземе  Grinning

humanis, съжалявам за загубата ти, винаги е тежко да изгубиш такава душичка.

migito, доста добре съм го възпитала за тия 9 месеца, хигиенните му навици са отлични  Wink иначе всички зайци се скубят лятото заради жегата.

# 5
  • Мнения: X
Много е сладко зайчето, дано си намери нов дом и добри стопани, и да свикне бързо с тях.

# 6
  • Мнения: 25 571
Внимавай с кандидатите! Навъдили са се едни любители на змии, които само дебнат някой да подарява малко животинче. Че и не подбират - зайче, морско свинче, коте... Само мръвка да е.  Sick

# 7
Зайчето си намери прекрасен дом - семейство с две малки момиченца.
Темата може да се изтрие/заключи.

Общи условия

Активация на акаунт