възпитателни игри

  • 1 159
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 204
здравейте,искам да ви попитам как възпитавате детето си ,говорите ли му или чрез игра аз пробвам с игра и ми се струва по добрия вариант,поне за  моята дъщеря която е на двадесет месеца.С нея още от малка играем с куклите когато изпусне някоя и казвах да я прегърне и целуне 4е плаче ,сега като малко по голяма ако слу4аино бутне някой веднага го прегръща и целува.На игра събирахме игра4ките и хартийки ,сега си ги събира сама ,дори когато сме в парка тя не  изхвърля на земята  нищо, дава ми го в ръката.Още не мога да се справя с навикат и да ги изсипва сока на земята /това ме побърква и яде бой по дупето/,с това да се тръшка в магазините smile3515 ,но се надявам с вашите  съвети да успея да се справя.  bouquet

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 09:11 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 516
Оправи си заглавието.  Simple Smile
По въпроса с тръшкането, аз оставях сина си да се тръшка и съвсем невъзмутимо го изчаквах на пет крачки в страни. Като видя, че номерът не минава, престана да го прави.

# 2
  • Мнения: 9 814
Продължавай да играеш по този начин с детето си.
А това с тръшкането е временен период, който преминава.

# 3
  • Мнения: 204
зная 4е базпитателни не се се пише с а ,но проблемат е 4е не знам каде да натисна за да напиша ч

# 4
  • Мнения: 1 900
Според мен няма смисъл да удряш детето. Щом изсипва сока вземаш и го и това е. Значи не й се пие или пък просто иска да разбере къде е границата.
А както са ти казали тръшкането е период които отминава. Щом няма публика представлението свършва. Wink

Общи условия

Активация на акаунт