Цикъл на 18-20 дни.Случвало ли ви се е?

  • 23 525
  • 10
  •   1
Отговори
На 40 години съм.Вече втори месец ми идва прекалено бързо. До сега не ми се е случвало. Има ли някой идея?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Да не би да са аномалии на хормонална основа, за друго не се сещам. Нямам предвид нещо сериозно, да не те притесня, но май е нормално от хормонален дисбаланс така да стане.

# 2
  • Мнения: 5 001
Да не си пила някакъв вид хормонални хапчета (противозачатъчни.....)

# 3
Не, не съм пила никакви хормонални препарати скоро. Имам кисти в гърдите и ме предупредиха, че е противопоказно.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
На мен ми се случи след второто раждане, 4-5 пъти така ми дойде, но после се нормализира. Понеже кърмех не ми изписа лечение, лекаря.

# 5
  • Мнения: 5 001
Някякви силни преживявания,стресове?Също влияят на цикъла
А може и ранна менопауза да те почва  ooooh! Има такива случаи,дано да не си от тях  Praynig
Защо не отидеш на лекар? Консултирай се да видиш какво ще ти каже.

# 6
На мен ми се случи така да ми идва цикъла 2 пъти.Ходих на гинеколог ими каза че съм получила възпаление и заради това започвам да кървя от 20 ден. Също може да е и от киста на яйчника ако имаш.

# 7
ПРЕДНИЯ МЕСЕЦ МИ СЕ СЛУЧИ.
ТОГАВА РАЗБРАХ И ЗА СТРАШНАТА ДИАГНОЗА НА ДЕТЕНЦЕ "АТРЕЗИЯ НА ЖЛЪЧНИТЕ ПЪТИЩА" .
ХОДИХ НА ГИНЕКОЛОГ И ТОЙ МИ КАЗА ,ЧЕ СЪМ ЗДРАВА И НАЙ-ВЕРОЯТНО Е ИЛИ ОТ СТРЕСА ИЛИ ОТ КОНЦИТЕ ,ПОНЕЖЕ РОДИХ СЕКЦИО

# 8
  • Мнения: 157
Случи ми се като студентка по време на сесия - идваше ми през две седмици. Нормализира се с Примолут Нор.

# 9
  • Мнения: 3 453
aspi ,
изследвай пролактина. Най-добре е да пуснеш всички репродуктивни хормони, но пролактина - задължително. Успех!

# 10
  • Мнения: 3 356
При  мен нормално е на толкова от години.

Общи условия

Активация на акаунт